Jaký film jste viděli naposledy ??? (1)

Nové či staré filmy v kinech i na VHS či DVD a hudební hity vašich srdcí

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod AlienX 30. 12. 2006 13:21

Pirati z Karibiku 2 - jednotka ma tak nebavila, kvalitny snimok
nobody steals our chicks and lives
AlienX
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod includes 30. 12. 2006 15:23

Mrazivý instinkt? Nebo jak se to jmenovalo? Dávali to včera večer na Nově... a abych se přiznal, vůbec jsem ten film nakonec nepochopil :D ...
includes
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Majklbig 30. 12. 2006 15:27

includes: Mrazivá vášeň, zas tak moc k nepochopení tam toho nebylo
Právě hraju:
Jak & Daxter: The lost frontier (PSP)
Majklbig
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod davee 30. 12. 2006 15:29

Vcera byla v TV skvela 13. komnata s Tomasem Hanakem. Film to sice neni, ale sranda to byla neskutecna :-D
Kde že loňské sněhy jsou...
davee
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod includes 30. 12. 2006 15:32

Majklbig píše:includes: Mrazivá vášeň, zas tak moc k nepochopení tam toho nebyloe/quote]


Já nepochopil ten konec, jak ta sestra tý ženský, jak to vše připravila říkala, že nemůže pít alkohol ... jenže ty problémy s tím napitím měla ta druhá, ne? ...
includes
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Majklbig 30. 12. 2006 15:43

includes: problémy s alkoholem neměla ani jedna, ta první to hrála, ta druhá to potom na konci od ni okopírovala
Právě hraju:
Jak & Daxter: The lost frontier (PSP)
Majklbig
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod includes 30. 12. 2006 15:46

Jo, u tý 1ní jsem věděl, že to hrála, ale nedávalo mi to smysl právě na konci, tak díky :) ...
includes
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Smoke 30. 12. 2006 16:10

Teď sem se chvilu díval na E.T.ho.....naprosto otřesný dabing :?
Nenávist je přítěž.

The future belongs not to those who wait...
Smoke
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ted 30. 12. 2006 21:59

Můj soused zabiják
Welcome to the underbelly of modern civilization.
Ted
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mr.Hitman 30. 12. 2006 22:29

Ja zachvili uvidim sexualne praktiky pozemstanov.
"Michael Jordan plays basketball. Charles Manson kills people. I talk. Everyone has a talent." - Nick Naylor
Mr.Hitman
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod C.I.S.I. 31. 12. 2006 11:03

Eragon - Pro me zklamani roku, cekal jsem teda vetsi podivanou. Par dobrych okamziku tam sice bylo, ale bitva na konci byla udesna.

5/10
C.I.S.I.
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mr.Hitman 31. 12. 2006 11:14

Sexualne praktiky pozemstanov ( komedia )
Vsice to bolo stale len rande sex, vecera sex, kino sex, seznamka s rodinou sex, seznamka s jeho rodinou sex, vylet sex svatba porod.
Ale aj tak celkom zaujimave. 89%
"Michael Jordan plays basketball. Charles Manson kills people. I talk. Everyone has a talent." - Nick Naylor
Mr.Hitman
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Adam Bernau 31. 12. 2006 15:06

Krev zmizeleho 90%

Cesta do praveku - procenta nejsou dulezita u tohoto filmu
Adam Bernau
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jezek 31. 12. 2006 16:02

Underground2:Evolution-Jednička stála za houby,ale líbila se mi.Bohužel tohle je snad parodie na film,jako způsob zábavy.Děsné herecké výkony,naprosto debilní dialogy a strašná spousta filmařských chyb.Jako příklad:poslední boj se odehrává v noci,skončí v noci,ale asi za 20 sekund už svítí slunce dírou ve stropu skoro kolmo na hrdinku.Děs.
2/10 (za nostalgii)

Ultraviolet-Docela zajímavý akčňák.Milla Jovovitch je prostě výborná,bohužel film nemá tu hloubku,aby vtáhnul diváka do děje.Navíc trochu postrádá logiku.Ale jako vizuelní sled různých obrazů je hodně pěkný.
7/10

Piráti z Karibiku:Truhla mrtvého muže-Trošku zklamání,ikdyž asi jen proto,že jsem čekal něco podobného jako je jednička.Ale jako samostatný film naprosto výborné,trochu to degraduje až moc otevřený konec,který s jistotou dává tušit třetí pokračování.
8/10

Garfield2-(Dívala se jenom žena)Podle smíchu a reakcí,lepší než první díl.Garfield je konečně sobec.
9/10
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Taťka moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod bitskull 1. 1. 2007 10:07


Ichi The Killer 80%
Sakra...nezůstal nikdo, kdo by mě zabil. Krví prosáklým příběhem japonského podsvětí nás provází bezohledný stroj na zabíjení Kakihara. Na cestě za svým osudem Ichim předkládá zívající blonďák Evropanům neortodoxní druhy násilí v duchu unikátní asijské cesty. Tento film opravdu není pro diváky se slabšími nervy nebo pro ty, kterým se z většího množství krve dělá nevolno.
Playstation 3, Nintendo Wii, Phenom II X3 720BE + Radeon 4850
bitskull
Killing Spree
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků