Jaký film jste viděli naposledy ??? (1)

Nové či staré filmy v kinech i na VHS či DVD a hudební hity vašich srdcí

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod jezek 13. 11. 2006 19:54

Film je to spíše podprůměrný.Tady jednoznačně vyhrála forma nad obsahem,ale na celé čáře.Je ještě dobré vědět,s jakou myšlenkou byl Bill točený,hodně to pomůže.
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Taťka moderátor

Odeslat příspěvekod Ted 13. 11. 2006 20:44

Musíš Kill Billa brát s nadsázkou, když sem ho poprvé viděl, naštvaně sem odešel po pěti minutách a když sem se na to kouknul teď bylo to úplně něco jinýho. A když nic jinýho, mělo to geniální soundtrack.
Welcome to the underbelly of modern civilization.
Ted
Killing Spree

Odeslat příspěvekod jezek 13. 11. 2006 20:47

To souhlasím.Žena byla vyloženě naštvaná,když odcházela z kina.
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
jezek
Taťka moderátor

Odeslat příspěvekod Paar 13. 11. 2006 21:33

Kill Bill je pro me klasika, nedam na nej dopustit. je to proste film sam pro sebe, uchylarna a silenost dohromady. ja ho mam rad hodne!
Nenávidím politickou korektnost.
Paar
Chosen One

Odeslat příspěvekod _DAVE_ 13. 11. 2006 21:53

Spis nez film mi to pripomelo nejakou pocitacovou hru, postupujes dal a dal a drtis nove nepratele. Asi jsem to nepochopil, celkem me to nebralo. Jak rika jezek, forma totalne prevalcovala obsah. Tarantino ma tohle docela ve zvyku, staci si vzpomenout na Pulp fiction, KB uz byl ale na muj vkus dost okaty.
_DAVE_
Rampage

Odeslat příspěvekod jezek 13. 11. 2006 22:19

Já Tarantina nemám rád,ale Billem mě dostal.Takže jsem v tomhle trochu nerozhodný.Ikdyž nemám rád víc formy,než obsahu,tak tady mi to vůbec nevadí.
jezek
Taťka moderátor

Odeslat příspěvekod Nikopol 13. 11. 2006 22:26

Konečně jsem viděl Drtič od Romera. Propracované dialogy, příběh myšlenkou trochu připomíná Americké psycho, ale je naservírovaný s grácií. Prostě příjemně strávený večer s klasikem hororu.
Nikopol
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Paar 14. 11. 2006 05:38

jezek píše:Já Tarantina nemám rád,ale Billem mě dostal.Takže jsem v tomhle trochu nerozhodný.Ikdyž nemám rád víc formy,než obsahu,tak tady mi to vůbec nevadí.
Paar
Chosen One

Odeslat příspěvekod bitskull 14. 11. 2006 08:29

Behind The Enemy Lines 2: Axis of Evil - dost bida 40% ( http://www.csfd.cz/film.php?224306# ).
Playstation 3, Nintendo Wii, Phenom II X3 720BE + Radeon 4850
bitskull
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Gray Fox 14. 11. 2006 09:11

Rambo 2 :mrgreen: :mrgreen:
Legends are nothing but a fiction, someone tells it, someone remembers, everybody passes it on. - Solid Snake
Gray Fox
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Paar 14. 11. 2006 10:06

Rambo jednicka je nezapomenutelny, dalsi dily uz jsou akcnarny.
Paar
Chosen One

Odeslat příspěvekod Majklbig 14. 11. 2006 10:17

Paar: Přesně tak, jednička je klasika akčních filmů, ale s každým dílem to bylo už jen horší, trojka už je docela brak.

Ad Kill Bill: když sem to viděl poprvé, tak se mi to nelíbilo, ale když sem to viděl potom ještě několikrát, tak se mi to líbilo čím dál víc.
Majklbig
Killing Spree

Odeslat příspěvekod jezek 14. 11. 2006 10:35

Já Billa beru podle svého otce(zase :oops: ).Když se on,ve svých 60 letech dokázal dívat až do konce,tak to nemůže být až tak špatné.Přitom akční filmy naprosto nemusí.A Tarantina už vůbec.
jezek
Taťka moderátor

Odeslat příspěvekod bitskull 14. 11. 2006 11:18

U me nema KB chybu - od zacatku dokonce se mi libili oba dva dily :) Je to proste moje krevni skupina...
Playstation 3, Nintendo Wii, Phenom II X3 720BE + Radeon 4850
bitskull
Killing Spree

Odeslat příspěvekod simsah 14. 11. 2006 15:23

DOOM - omg! to byla blbost!! :x , ale pohled z první osoby se povedl :)
...
simsah
Killing Spree

Předchozí stránkaDalší stránka