Jaký film jste viděli naposledy ??? (1)

Nové či staré filmy v kinech i na VHS či DVD a hudební hity vašich srdcí

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod jezek 10. 11. 2006 22:25

Zrovna jsem dokoukal s kámošem horor Hills have eyes.Remake nějakého staršího filmu.Slibovali spoustu gore scén a zas tam toho tak nic moc nebylo.Navíc spousta typicky amerických scém,ale dobře jsme se bavili a napětí taky nepostrádal.
7,5/10
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Taťka moderátor

Odeslat příspěvekod _DAVE_ 10. 11. 2006 23:18

The good, the bad, and the ugly. - Videno poprve, a parada. Je az neuveritelne kde byly nektere staty v roce 66 s filmarinou. Herci vyborni, a nejvetsi marchrovina na tomhle filmu je asi ta hudba.
_DAVE_
Rampage

Odeslat příspěvekod AlienX 10. 11. 2006 23:20

Clockwork orange - 2x skvely film
nobody steals our chicks and lives
AlienX
Godlike

Odeslat příspěvekod Mr.Lister 10. 11. 2006 23:47

_DAVE_ píše:The good, the bad, and the ugly. - Videno poprve, a parada. Je az neuveritelne kde byly nektere staty v roce 66 s filmarinou. Herci vyborni, a nejvetsi marchrovina na tomhle filmu je asi ta hudba.

Tenhle film je absolutní špička, dokonce jestli se nepletu, tak na IMDB je jako nejlepší western a dokonce jako 5. nejlépe hodnocený film na IMDB vůbec, a to je co říct... A Morriccone je prostě génius, určitě si všichni pamatujete mimo hudby k filmům Sergia Leoneho také kultovní hudbu ze seriálu Chobotnice... až mrazí v zádech.

Sehnal jsem si konečně všech 10 dílů seriálu SHOGUN s Richardem Chamberlainem podle románu Jamese Clavella. Viděl jsem to tak před deseti lety na ČT a tehdy se mi to děsně líbilo, tak už se těším... hlavně na nádhernou Mariko-san... ;)
"Power never takes a back step - only in the face of more power." - Malcolm X
"IPSA SCIENTIA POTESTAS EST" - Sir Francis Bacon
"Forgive your enemies, but NEVER forget their names." - John. F. Kennedy
Mr.Lister
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Nikopol 11. 11. 2006 22:18

Jackass 2 - Tohle už bylo dost zlý pro můj trávicí trakt. Z většiny scének je prostě na zvracení a eskapád, které pobaví, je naprosté minium. Ať hoši přestanou dělat prasárny a začnou zase skákat proti zapnutýmu větráku, na to se alespoň dalo koukat.
Nikopol
Killing Spree

Odeslat příspěvekod McZerro 11. 11. 2006 22:25

tak sem právě dodíval Manituovu Botu a je to fakt super parodie :lol:
-Vykouřená cigareta zkracuje život o 2 minuty. Vypitá flaška rumu zkracuje život o 4 minuty. Pracovní den zkracuje život o 8 hodin.
-Chovej se k lidem tak jak bys chtěl, aby se ty ku*vy chovaly k tobě
-Nikdy neříkej, že něco nejde, protože se vždycky najde nějaký blbec, který neví, že to nejde a udělá to.
McZerro
Killing Spree

Odeslat příspěvekod mae-geri 11. 11. 2006 23:55

Na pokraji smrti - dalo se to...
"V dlouhém období jsme všichni mrtví." J.M. Keynes
mae-geri
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Paar 12. 11. 2006 08:45

vcera jsem shledl v TV dva filmy:

1. Contact
2. Kill Bill 2

oba byly skvele, hlavne Contact ve me ale vyvolal davku ohromeni. ten film je uzasny!
Nenávidím politickou korektnost.
Paar
Chosen One

Odeslat příspěvekod Nikopol 12. 11. 2006 12:07

Po delší době jsem zapnul televizi a podíval se na film Štvanec. Opravdu mě mile překvapil, i když část ve městě se s tou v lese nedá srovnávat. Příjemný průměr.
Nikopol
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Gray Fox 12. 11. 2006 17:31

Terminátor 2 :-D
Legends are nothing but a fiction, someone tells it, someone remembers, everybody passes it on. - Solid Snake
Gray Fox
Killing Spree

Odeslat příspěvekod includes 12. 11. 2006 18:53

Román pro ženy... 4/10
includes
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Jont 12. 11. 2006 19:09

Kontakt - zklamal mě ten 'kontakt' s mimozemšťany (jen ta ženská potkala svýho mrtvýho taťku a ten řekl, že už musí jít zpátky-prostě nijak to neskončilo).
PS4ever
Jont
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Klimun 12. 11. 2006 19:37

Kontakt a Kill Bill 1,2...všem třem filmům dávám 10/10 ......nějak nemůžu vyjádřit v čem se mi líbily,ale jsou to bezvadní filmy...
Sex je dřina,ale někdo to dělat přece musí!!

PSP,NDSL,XBOX 360,GC,PC,Gameboy Color-tohle vlastním :)
Klimun
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Paar 12. 11. 2006 19:56

Jont píše:Kontakt - zklamal mě ten 'kontakt' s mimozemšťany (jen ta ženská potkala svýho mrtvýho taťku a ten řekl, že už musí jít zpátky-prostě nijak to neskončilo).t/quote]

to se mi libilo. bylo udrezno neznamo.
Nenávidím politickou korektnost.
Paar
Chosen One

Odeslat příspěvekod jezek 13. 11. 2006 06:34

Kontakt jsem nestihl,ale konec byl hodně dobrý.Právě to,jak je potkala a jak to vypadlo z pohledu lidí tomu dává punc uvěřitelnosti.
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Taťka moderátor

Předchozí stránkaDalší stránka