Jaký film jste viděli naposledy ??? (1)

Nové či staré filmy v kinech i na VHS či DVD a hudební hity vašich srdcí

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod jezek 3. 11. 2006 07:24

Jo,ale Ještě žiju s věšákem, plácačkou a čepici jsem neviděl,tak můžeš mít pravdu :wink:
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Taťka moderátor

Odeslat příspěvekod includes 3. 11. 2006 07:25

Sklapni a zastřel mě je český film? Není, ne?
includes
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod jezek 3. 11. 2006 07:26

No tak je snad jen sponzorovaný zahraničím,ale já ho beru jako český.
http://www.csfd.cz/film.php?220023
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
jezek
Taťka moderátor

Odeslat příspěvekod davee 3. 11. 2006 09:37

jezek píše:[b]Účastníci zájezdue/b]-no,abych byl upřímný,podle reakcí jsem čekal něco víc.Wievega nemusím a u tohodle filmu jsem se místy i bavil,takže má určité plus.Co mě opravdu zklamalo,byl Liška.On je sice dobrý herec(snad),ale poslední dobou hraje všechno naprosto stejně (Štěstí jsem neviděl).Kdybych na tenhle film šel do kina,tak bych litoval času i peňez.
4/10t/quote]

Taky se mi to s tim Liskou zda, ale na Stesti se podivej, protoze to je Liskuv naprosty vrchol.
Kde že loňské sněhy jsou...
davee
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod _DAVE_ 3. 11. 2006 09:54

Liska hraje vsechno stejne, ma jakousi svou univerzalni postavu kterou nahodi ve vetsine filmu kde ho vidite. A tak vam Liska temer splyne v Idiotovi, Ucastnicich a treba Pupendu do temer jedne postavy.

Stesti je vyjimka, tam na zacatku pusobi uplne stejne jako ostatnich filmech, ale na konci je to nekdo uplne jiny. A musim rict, ze Wilhelmovou vytvorili vybornou dvojici.
_DAVE_
Rampage

Odeslat příspěvekod jezek 3. 11. 2006 09:57

Liška na mne začíná působit jako Jim Carey,který taky neumí zahrát nic jiného než ty svoje ksichty.Časem prostě musí začít nudit.
Ale s Wilhelmovou umí vždycky vytvořit dobrou dvojici.Asi umí hrát jen s ní.Viz Divoké včely.
jezek
Taťka moderátor

Odeslat příspěvekod _DAVE_ 3. 11. 2006 10:00

jezek - Koukni na to Stesti. Jinak Carrey provedl dukladnou zmenu zde: http://www.csfd.cz/film.php?70254
_DAVE_
Rampage

Odeslat příspěvekod jezek 3. 11. 2006 10:17

Věčný svit neposkvrněné mysli mě moc nezaujal.Od nikoho ze známých jsem neslyšel 2x dobré hodnocení...ale dám na Tvé doporučení.
Jinak,něco udělat musel.Už prostě nebavil,ale přejít z komedianta na drama je hodně těžké.Lidi tě chtě nechtě mají nějak zažitého.
jezek
Taťka moderátor

Odeslat příspěvekod Ertefol 3. 11. 2006 13:12

Věčný Svit neposkvrněné mysli můžu jenom doporučit... Díval jsem se na to den po Valentýnu a střídavě se u toho smál a brečel... bylo to i rozpoložením, ale ten film mě dostal.
PC, Wii U, 3DS
"Slabé pohlaví je silnějším pohlavím z důvodu slabosti silnějšího pohlaví k slabšímu pohlaví." - Přísloví
Jakub Kovář, externí redaktor Games, LEVELu, Pevnosti
Ertefol
Moderátor

Odeslat příspěvekod LaughingMan 3. 11. 2006 17:17

Ertefol píše:Věčný Svit neposkvrněné mysli můžu jenom doporučit... Díval jsem se na to den po Valentýnu a střídavě se u toho smál a brečel... bylo to i rozpoložením, ale ten film mě dostal.n/quote]

Věčný Svit neposkvrněné mysli je podle mě nejlepší film od Kaufmana i když všechny jeho filmy jsou výjmečné. Ten film jsem si skutečně oblíbil a je to jeden z mála filmů, který jsem si po prvním puštění hned druhý den pustil znova, kvůli tý jeho atmosféře (kterou podtrhuje nádhernej soundtrack). A postava, kterou hraje Jim Carrey je hodně dobře napsaná, vážně nemá problém s tim, že hrál převážně v komediích. Taky doporučuju.
I thought what I'd do was, I'd pretend I was one of those deaf-mutes.
LaughingMan
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Majorus 3. 11. 2006 19:34

Viděl jsem toho jen kousek, přepl jsem to když se mu něco zdálo a byl tam nějakej chlap se čtyřma očima nebo co, tak jsem se vyděšil, že sem toho nechal :mrgreen:
Můj Twitter-> Majorus_hw

Můj web se skrývá na ikonce planetky, pod avatarem ;)
Majorus
Unstoppable

Odeslat příspěvekod Nikopol 4. 11. 2006 00:06

Naposledy (tj. asi před deseti minutami :wink: ) jsem viděl Prokletí od Cravena. Spousta nedotažených nápadů, plytký příběh a rádoby humor. Nicméně koukat se na to dalo, některé „svatolesácké“ produkce jsou na tom hůř :lol:
Nikopol
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Mr.Hitman 4. 11. 2006 10:58

Pred 2 dnami som videl Star Wreck. Genialna parodia na Star Treck.
"Michael Jordan plays basketball. Charles Manson kills people. I talk. Everyone has a talent." - Nick Naylor
Mr.Hitman
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Smoke 4. 11. 2006 20:01

Včera jsem byl v kině na Beastie Boys, 50 kamer a 40 000 očí a veřer jsem se podíval na Doba Ledová 2.....u obou jsem se dobže bavil.
Nenávist je přítěž.

The future belongs not to those who wait...
Smoke
Dominating

Odeslat příspěvekod jezek 4. 11. 2006 22:13

Tak pár nových věcí.
Expreti-nějak jsem nepochopil,co na tom filmu bylo vtipného.Dost děs a to i s přihlédnutím k věkové skupině,pro kterou byl film určen. 1/10
Metro (Creep)-těšil jsem se na hutnou zelňačku a dostal jsem vávar z kostky bujónu.Bohužel to nedokázala zachránit ani moje oblíbenkyně Frenaka Potente v hlavní roli.Bez napětí,bez nápadu,vybrakované všechny hororové klišé a ještě tam nebylo v kuchacích scénách nic vidět.Zklamání. 3/10
Zkrocená hora-film o homoseksuálním vztahu dvou kovbojů.Slibný námět,utopený v těžké rozvleklosti.A to mám pomalu se rozbíhající filmy opravdu rád.Za pěknou krajinu dávám 2/10
A nakonc,jsem před 5 minutama dokoukal,tramtadadáá Silent Hill.Co říct abych neurazil.Zklamání.Dobře natočený kousek,který mě bohužel nedokázal udržet ani 10 minut v napětí.Navíc černovlasé malé holčičky mě už po dlouhé dérii japonských hororů a jejich ramaků nedokážou vystrašit.Moje oblíbenkyně (prdví Riddick,mlask)v roli Kate podala hodně dobrý výkona a trochu drsnější konec(návrat domů) zvedá hodnocení.4/10
jezek
Taťka moderátor

Předchozí stránkaDalší stránka