Jaký film jste viděli naposledy ??? (1)

Nové či staré filmy v kinech i na VHS či DVD a hudební hity vašich srdcí

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod Majklbig 28. 8. 2006 12:42

V sobotu jsem opět shlédl český film Zítra ráno vstanu a opařím se čajem. Je to výborná sc-fi/komedie, která není tak profláklá jak jiné české filmy, ale má svůj humor ("...jé to je pan Hitler, můžu se s váma vyfotit...") a velmi zajímavý příběh s tématem cestování v čase.
Majklbig
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Ted 28. 8. 2006 12:42

Neříkám, že bych se u toho přímo "bál", ale určitě mě to nenudilo...
No co, každému se líbí něco jiného.
Welcome to the underbelly of modern civilization.
Ted
Killing Spree

Odeslat příspěvekod OCELOTR 28. 8. 2006 13:04

jezek píše:
bitskull píše:The Descent - po dlouhe dobe povedeny horor ( http://www.csfd.cz/film.php?208292# ).

To může být dobré.r/quote]

Jj. Na tohle se moc těšim.
LA-LI-LU-LE-LO
OCELOTR
Killing Spree

Odeslat příspěvekod bitskull 28. 8. 2006 15:35

ocelot69: Je na co - opravdu povedene - samozrejme potreba poradne zatemit pokud se divame ve dne ;) Naposledy se mi takhle moc libil (vlastne bych rekl, ze byl jeste lepsi) horor The Eye ( http://www.csfd.cz/film.php?71277# ) - pokud ste jeste nevideli nectete si zadne INFO ani OBSAH a rovnou si tento drama / fantasy / horor pustte!
Playstation 3, Nintendo Wii, Phenom II X3 720BE + Radeon 4850
bitskull
Killing Spree

Odeslat příspěvekod OCELOTR 28. 8. 2006 15:58

Už jsem o tom přečetl pár informací, koukl na trailer - nechci to stahovat, počkám až to bude v kině, tam je to nejlepší :wink:.
LA-LI-LU-LE-LO
OCELOTR
Killing Spree

Odeslat příspěvekod jezek 28. 8. 2006 20:45

The Eye v kině asi nebude.Už je i dvojka a u nás to šlo rovnou na divky a do půjčoven.Ale jinak tenhle filmeček opravdu doporučuju.Je to horor,ale vlastně to horor není a přesto u toho člověka někdy mrazí v zádech.Jeden z nej filmů,posledních 5 let.
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Taťka moderátor

Odeslat příspěvekod Nikopol 28. 8. 2006 23:34

Zrovna jsem dokoukal Klan létajících dýk. Dojem z obrazů, které režisér divákovi předkládá, je umělecký a souboje jsou esteticky dokonalé (někdo tomu říká vyšívané kopy a květinové údery, ale je to krása v pohybu :wink: ). Prostě paráda (až na ty milostné scény :roll: ).
Nikopol
Killing Spree

Odeslat příspěvekod gaessaekki 29. 8. 2006 01:12

Teraz som si trochu precital tuto diskusiu a bavili ste sa tu o Kocke. Chcel som sa vas opytat o com to ma akoe byt? Videl som iba dvojku a od zaciatku az do konca som nic nepochopil.
gaessaekki
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Smoke 29. 8. 2006 09:01

gaessaekki píše:Teraz som si trochu precital tuto diskusiu a bavili ste sa tu o Kocke. Chcel som sa vas opytat o com to ma akoe byt? Videl som iba dvojku a od zaciatku az do konca som nic nepochopil.

No právě proto že si viděl dvojku :)
Je to o jedné firmě, která zaměstnává různé lidi, biozabijáky atd. A když se chce někoho zbavit hodí je do kostky a vymažou jim paměť...stačí? :wink:
Nenávist je přítěž.

The future belongs not to those who wait...
Smoke
Dominating

Odeslat příspěvekod jezek 29. 8. 2006 09:25

2Smoke:Jde vidět,že jsi viděl poslední díl...z těch předchozích nic takového nevíš.
2Nikopol:Klan se mi taky moc líbil.Souboje výborné,barevné zabarvení jednotlivých scén a ten konec.Tohle fakt můžu.
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
jezek
Taťka moderátor

Odeslat příspěvekod bitskull 29. 8. 2006 15:17

Pokud se vam libil Klan letajicich dyk, tak se mrknete i na Shinobi: Heart under blade ( http://www.csfd.cz/film.php?219917# ).

Obrázek
Playstation 3, Nintendo Wii, Phenom II X3 720BE + Radeon 4850
bitskull
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Smoke 29. 8. 2006 19:55

jezek píše:2Smoke:Jde vidět,že jsi viděl poslední díl...z těch předchozích nic takového nevíš.h/quote]

Ne? Já myslel, že už to tam bylo dřív....Chci se ještě zeptat:
Byli v těch předchozích dílech ti správci Chickliss a ten druhý??
Nenávist je přítěž.

The future belongs not to those who wait...
Smoke
Dominating

Odeslat příspěvekod jezek 29. 8. 2006 20:35

V prvním díle hrálo asi jen 8 lidí a nikdy nebyl žádný záběr z kostky ven.Vlastě jo,jeden tam byl,ale nikdo jiný vidět nebyl.Ve dvojce na konci se oběvili stavitelé kostky.Nulu jsem kvůli upadající kvalitě ani nesháněl...
jezek
Taťka moderátor

Odeslat příspěvekod C.I.S.I. 29. 8. 2006 20:46

Finty Dicka a Jane - prumerna komedie, kterou se snazi tahat nahoru muj oblibenec Jim Carrey, lec zbytek mu v tom nejak nepomaha. Ale prijemna oddychovka to je - 65%
Naposledy upravil C.I.S.I. dne 29. 8. 2006 21:05, celkově upraveno 1
C.I.S.I.
Rampage

Odeslat příspěvekod _DAVE_ 29. 8. 2006 20:57

jezek - Mozna jsi mel, je jasne ze jako prvni to nebude, ale plno lidi se shodlo ze je to lepsi nez dvojka. Hlavne je tam alespon kratinky zaber na cely komplex zvenci.
_DAVE_
Rampage

Předchozí stránkaDalší stránka