Jaký film jste viděli naposledy ??? (1)

Nové či staré filmy v kinech i na VHS či DVD a hudební hity vašich srdcí

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod jezek 27. 8. 2006 21:24

To má stejné jako třeba japonská verze Kruhu.Prví díl,pak druhý a třetí má označení nula.
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Taťka moderátor

Odeslat příspěvekod Smoke 27. 8. 2006 22:02

Tak toe haluz...to sem vubec nevěděl...budu muset najít první díl..sem si to pujčil od bratrance a měl tam napsané Kostka.... :?
Nenávist je přítěž.

The future belongs not to those who wait...
Smoke
Dominating

Odeslat příspěvekod jezek 27. 8. 2006 22:03

Blbé,příjdeš o dost zážitků...
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
jezek
Taťka moderátor

Odeslat příspěvekod includes 27. 8. 2006 22:09

Jak se krotí krokodýli :mrgreen: ... trochu se za to i stydím :mrgreen: ...
includes
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Skinny 27. 8. 2006 22:50

to je co za pí4ovinu?
Skinny
Rampage

Odeslat příspěvekod Ted 27. 8. 2006 23:30

3:15 zemřeš, dost hustý, zvlášť když si uvědomíte že je to natočený podle skutečný události. Kostku jsem viděl jen jeden díl, a to ten, jak je tam ten retardovanej, asi to byla jednička, nevim bylo to a dost dobrý
Welcome to the underbelly of modern civilization.
Ted
Killing Spree

Odeslat příspěvekod includes 27. 8. 2006 23:31

3:15 je podle skutečné události? Jsem ani nevěděl...
includes
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Ted 28. 8. 2006 00:03

Další strach se tvůrci snaží nahnat faktem, že film byl natočen podle skutečné události ke ktere prý došlo ve městečku Amityville na Long Islandu v roce 1974, odtud anglický nazev filmu Amityville horor...

To je z marketin.blog.cz-neumim sem dát odkaz a nic jiného jsem o tom nenašel...
Welcome to the underbelly of modern civilization.
Ted
Killing Spree

Odeslat příspěvekod jezek 28. 8. 2006 06:48

Je to podle "skutečné" události.Aspoň ta původní rodina to tvrdí.Pak tam ale probíhalo vyšetřování a nikdo nic neoběvil.Další rodina,která v tom domě bydlí dodnes nic nezaznamenala.
Ta rodinky,kterou prý vyhnali duchové pořád udržuje aktuální stránky a těží z tohodle fenoménu.Otec rodiny teď žaloval producenty filmu 3:15 zemřeš kvůli vykreslení jeho charakteru.Prý nebyl žádný psychotik.
Neoficiální zpráva z vyšetřování tvrdí,že tahle rodinka si prostě pořídila dům a po čase neměli peníze na splácení hypotéky,tak si vymysleli příběch o duchách.
Jinak abych nebyl úplně OT,horor 3:15 zemřeš snad ani není horor.Tede,jsi první člověk,kterého znám,že by se u toho bál.Zatím se všichni děsně dudili a nebýt tlačítka rychloposun,ani by to někteří nedokoukali...
jezek
Taťka moderátor

Odeslat příspěvekod Majklbig 28. 8. 2006 09:23

Ted píše:3:15 zemřeš, dost hustý, zvlášť když si uvědomíte že je to natočený podle skutečný události. Kostku jsem viděl jen jeden díl, a to ten, jak je tam ten retardovanej, asi to byla jednička, nevim bylo to a dost dobrýl/quote]

No já nevím, ale mě to dost nudilo.
Pokud chceš vidět kvalitní horor na toto téma tak se podívej na Kubrickovo Osvícení.
Majklbig
Killing Spree

Odeslat příspěvekod davee 28. 8. 2006 09:25

Souhlas - Kubrick rulez! Doporucuju! A hlavne - neni to podle skutecne udalosti, takze to neni zadna blbost :-D
Kde že loňské sněhy jsou...
davee
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod bitskull 28. 8. 2006 11:16

The Descent - po dlouhe dobe povedeny horor ( http://www.csfd.cz/film.php?208292# ).
Playstation 3, Nintendo Wii, Phenom II X3 720BE + Radeon 4850
bitskull
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Peter S. Kenedy 28. 8. 2006 12:05

Jo 3:15 to je fakt kravina...ale v kině mi nějak ovladač od DVD přehrávače nefungoval :-)
WiiU, 3DS, PS3, PS4
Moderátor diskuzního fóra doupe
Peter S. Kenedy
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod simsah 28. 8. 2006 12:26

Včera jsem viděl XXX: nová dimenze - celkem sranda.
...
simsah
Killing Spree

Odeslat příspěvekod jezek 28. 8. 2006 12:35

bitskull píše:The Descent - po dlouhe dobe povedeny horor ( http://www.csfd.cz/film.php?208292# ).

To může být dobré.
jezek
Taťka moderátor

Předchozí stránkaDalší stránka