Jaký film jste viděli naposledy ??? (1)

Nové či staré filmy v kinech i na VHS či DVD a hudební hity vašich srdcí

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod Smoke 25. 8. 2006 10:52

Právě jsem se dodíval na film Lovci myšlenek....dost dobrý film...
Nenávist je přítěž.

The future belongs not to those who wait...
Smoke
Dominating

Odeslat příspěvekod jezek 25. 8. 2006 11:12

Nikopol píše:
jezek píše:OT:Ten avatar je Nikopol z Immortelu?

Přesně tak, je to on. :wink:-/quote]

Dost dobrý artwork :wink:
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Taťka moderátor

Odeslat příspěvekod dr.miša 25. 8. 2006 14:16

THX 1138 (1971) - režie a scénář George Lucas

Předevčírem jsem shlédnul tento film v kině. Pokud jste viděli film Equilibrium, tak nezdělím nic nového, protože je to v podstatě remake filmu THX 1138, jen je blíž dnešnímu pohodlnému divákovi :!:

Celí film je spíše audiovizuální záležitost, slov je v celém filmu poskrovnu a tudíž je vše na divákovi, na jeho schopnosti vnímat nepřímo zdělené věci. Snad bych tenhle film zařadil do skupiny filmů pro náročnějšího diváka.

Obraz je to hlavní, čím George Lucas zděluje své myšlenky. Děj se odehrává v budoucnosti, blíže neurčené, kde lidé jsou pod stálím dozorem! Všichni dostávají svou denní dávku stymulačních drog, které však mají jako "vedlejší" účinek nechopnost citu.

Ač film nevládne mega vizuálnímy efekty a mnohými vymoženostmi dnešního filmu, přesto nezaostával ani v nejmenším, řekl bych, že právě naopak!

Celkově mě film a jeho zdělení totálně dostal!

Obrázek

Svým zpracováním a vůbec ráz celého filmu mi silně připomínal neméně dobrý film Vesmírná Odysea: 2001, ikdyž se mi THX 1138 zdál srozumitelnější.

Jen pro informaci: THX 1138 je řadové označení hlavního hrdiny a jeden úryvek s filmu. Rady se zpovědnice THX 1138.

Požehnání mas. Jsi věc boží stvořená k obrazu člověka masami a pro masy. Buďme vděční za zaměstnání, kterému se můžeme věnovat. Pracuj tvrdě. Zvyšuj produktivitu. Zabraňuj nehodám. A buď šťastný. - Buďme vděční za komerci. Nakupuj víc. Nakupuj. Nakupuj a buď šťastný.
Přežil jsem karmickou bouři. Nevim kde jsem.
dr.miša
Unstoppable

Odeslat příspěvekod Nikopol 25. 8. 2006 15:34

Alcil píše:
Nikopol píše:
jezek píše:OT:Ten avatar je Nikopol z Immortelu?

Přesně tak, je to on. :wink:-/quote]
Kecy, to není Nikopol z Immortelu, to je kapitán lodi z nejnovějšího King KongaK/quote]

Cože??? :lol: :lol: :lol:
Nikopol
Killing Spree

Odeslat příspěvekod _DAVE_ 25. 8. 2006 15:35

Spalovac mrtvol - Neskutecne bizardni prestup Hrusinskeho k "Temne strane". Jeden z nejdepresivnejsich filmu co jsem kdy videl.
_DAVE_
Rampage

Odeslat příspěvekod bitskull 26. 8. 2006 08:43

Dragon Tiger Gate - Action/Comics se skvelym audiovizualnim zpracovanim - predevsim vyborna podivana na odreagovani.
http://www.moviexclusive.com/review/dra ... ergate.htm
Playstation 3, Nintendo Wii, Phenom II X3 720BE + Radeon 4850
bitskull
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Smoke 26. 8. 2006 08:47

Včera Nenávist a Lepší pozdě nežli později....ani jedno mě moc nebavilo....u toho druhého by se to možná ještě dalo, ale je to strašně dlouhý film.....teda aspoň se mi to tak zdálo..

bitskull:Kde si to viděl??
Nenávist je přítěž.

Smoke
Dominating

Odeslat příspěvekod Weightlifter 26. 8. 2006 16:04

Včera jsem se díval na Střílejte na Francouze!!! to je opravdu skvělý film
1 Ty jsi nekoupil baterky?
2 Říkal jsi jenom svítilnu baterky ne
1 To snad nemusím říkat ne :mrgreen:
Co nejde silou, jde ještě větší silou!
HTC Touch PRO Raphael
Weightlifter
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Smoke 26. 8. 2006 23:16

Teď jsem se díval na Kostka...Hezkýýýý...
Nenávist je přítěž.

Smoke
Dominating

Odeslat příspěvekod jezek 27. 8. 2006 00:05

První kostka je hodně dobrá.Vzhledem k rozpočtu a že celý film natáčeli jen v jedné místnosti k tomu.
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
jezek
Taťka moderátor

Odeslat příspěvekod Smoke 27. 8. 2006 09:51

Jo? Jo no to je logické...aby se náhodou nezapletli a neztratili :) 2 je nějaký propadák?
Nenávist je přítěž.

Smoke
Dominating

Odeslat příspěvekod Nikopol 27. 8. 2006 14:56

Smoke píše:Jo? Jo no to je logické...aby se náhodou nezapletli a neztratili :) 2 je nějaký propadák?d/quote]

Dvojka je prostě dvojka - víc efektů, víc keců, víc všeho. Ale ve výsledku je to horší než předchůdce. Natočili i třetí díl, jmenuje se Kostka 0. Ještě jsem ho neviděl, tak jsem zvědavý :wink:
Nikopol
Killing Spree

Odeslat příspěvekod _DAVE_ 27. 8. 2006 15:02

Dvojka je stupidni a trojka neni samo tak dobra jako prvni kostka, ale podle me je lepsi nez ta druha.
_DAVE_
Rampage

Odeslat příspěvekod jezek 27. 8. 2006 18:30

Na nulu jsem po dvojce neměl chuť.Kvalitu jedničky to ale nemůže překonat,už jen tím,že se to snaží logicky vysvětlit...
jezek
Taťka moderátor

Odeslat příspěvekod Smoke 27. 8. 2006 20:06

Si děláte ***** ne? Já myslel že 0 je první díl...na DVD je napsané Kostka, ale ve filmu řekli Kostka 0....Ale nezdálo se mi že by to byl pslední díl, hlavně po tom, jak to skončilo....i když...teď si vzpomínám, že tam byli nějací spolupracují, kteří tam nebyli...

Jinak teď jsem se díval na Ztráta paměti...Dost psycho šílený film...můžu jenom doporučit...vubec jsem z toho nezachápal...
Nenávist je přítěž.

Smoke
Dominating

Předchozí stránkaDalší stránka