Jaký film jste viděli naposledy ??? (1)

Nové či staré filmy v kinech i na VHS či DVD a hudební hity vašich srdcí

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod botepidemic 3. 6. 2006 22:47

antitrust
botepidemic
Killing Spree

Odeslat příspěvekod 3D_Crab 3. 6. 2006 23:12

Peter S. Kenedy píše:Ted mám rozkoukaný film TEST a zítra ho snad domrknu celý...zatím to vypadá na skvělý film...nabírají nové agenty CIA...viděl to někdo?
Uhni krávo, nesu sklo.
3D_Crab
Dominating

Odeslat příspěvekod Karel Kališ 4. 6. 2006 01:12

Bride je daleko lepe zvladnuta po vizualni strance (pochopitelne), Christmas ma zase podle me lepsi pisnicky. Ale OST posloucham z obou filmu :)
Karel Kališ
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod jezek 5. 6. 2006 06:27

Bride je lepší i po příběhové stránce,ale Nightmare ně dostalo svými postavičkami a hlavně tou hudbou.Nemám OST,ale skladba ve které se zpívá "What's this",když příjde do Chrismas townu,je úžasná!
2Fuck8r:Oldboy mě strašně zklamal.Docela dobrá příbě a kamera,ale celkově vychází dost na prázdno.Nedokážu to pořádně popsat.
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Taťka moderátor

Odeslat příspěvekod Skinny 5. 6. 2006 06:30

včera sem dokoukal toho Dooma a **** ten FP pohled byl naprosto v rozporu s ostatnim děním předtim uplně tvrdě bojovali a kryli se byt proti jen jednomu emzákovi a ted si najednou vyběhl a postřílel jich 30 a dokonce si dovolil takové vychytávky jako přeskočit asi 2 metrové monstrum které na něj naběhlo s motorovkou a on začal v klidu nabíjet i když bylo u něj asi metr vzdálené :wink:
Skinny
Rampage

Odeslat příspěvekod jezek 5. 6. 2006 08:39

No jo,ale taky už měl 23 chomozom a většina obyvatel Archy se změnila v zombii.Takže počet lidí jde vysvětlit a toho hell knechta přeskočil po zábradlí,když se dobře koukneš.Je fakt,že impové a knechti jsou k uzoufání pomalí.
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
jezek
Taťka moderátor

Odeslat příspěvekod Fuck8r 5. 6. 2006 08:56

já jsem u dooma asi v půlce usnul :oops: zkouknu ho znova a pak dám vědět :roll:
A7R4 + 20/40/135 art a FE85.
Fuck8r
Rampage

Odeslat příspěvekod jezek 5. 6. 2006 09:09

Doom je normální béčkový akčňák.Mi se to líbí,pár nelogičností,nemusí se uvažovat a dobrá hudba.Trent Reznor nezklamal :wink:
jezek
Taťka moderátor

Odeslat příspěvekod OCELOTR 5. 6. 2006 09:28

Já jsem viděl včera noční hlídku a dost se mi to líbilo.
LA-LI-LU-LE-LO
OCELOTR
Killing Spree

Odeslat příspěvekod jezek 5. 6. 2006 09:44

Noční hlídka je hodně dobrá,kdybych doma neměl tolik nepřečtených věcí,tak bych si to hned koupil.Takhle počkám až druhý díl nafilmujou.
jezek
Taťka moderátor

Odeslat příspěvekod Peter S. Kenedy 5. 6. 2006 13:14

Tak včera jsem viděl film Americká krása...docela dobrej snímek
WiiU, 3DS, PS3, PS4
Moderátor diskuzního fóra doupe
Peter S. Kenedy
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Lloyd.Irving 5. 6. 2006 16:27

No tak psycho zítra jdu se Smokem na dva filmy do kina na Xmen 3 a návrat satana či co..Těšíms e hrozně!
Red Wii,GC,GameBoy Advance SP Brighter,PSP.

dr.Míša " jsi přeci na doupěti, místo těch největších herních kruťáků široko daleko"
Lloyd.Irving
Dominating

Odeslat příspěvekod includes 5. 6. 2006 16:30

X-men jako film mě moc nenadchl...ale jsem zvědavý na X-men hru na PC :) ...jestli bude lepší než filmová předloha :wink: ...
includes
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Lloyd.Irving 5. 6. 2006 16:39

Já jen jestli enskolabuju z toho že půjdu na dva filmy těsně po sobě...budu tam od 15: 30 tak přibližně do 21:00 :D
Red Wii,GC,GameBoy Advance SP Brighter,PSP.

dr.Míša " jsi přeci na doupěti, místo těch největších herních kruťáků široko daleko"
Lloyd.Irving
Dominating

Odeslat příspěvekod includes 5. 6. 2006 16:40

Na X-mena a na co ještě? :wink: ...
includes
VIP uživatel

Předchozí stránkaDalší stránka