Titulky nebo dabing?

Nové či staré filmy v kinech i na VHS či DVD a hudební hity vašich srdcí

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod Revan 15. 8. 2007 00:04

Mam radsi titulky

Abych se vratil k OT :lol: , tak Stargate je sice hezkej serial, ale jednou videt a dost.

Naproti tomu RD ma tak genialni humor, ze se na to da koukat znovu a znovu.
Revan
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Chemist 15. 8. 2007 07:38

Každý vidí pod pojmem "geniální" něco jinýho...
"Dovedeš jezdit bez sedla, pane?"
"Dnes v noci třeba i bez koně..."
Chemist
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Marcel Kudlvasr 15. 8. 2007 08:24

No ,,těškám ,,se na nově odabovaných 7 statečných...dám si na stuol polštář...kvuoli ,,saňkám,,...somári dajaký...,,nostalgic,,Marcel od Zvonu...
Marcel Kudlvasr
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Weightlifter 15. 8. 2007 09:27

Revan píše:RD ma tak genialni humor, ze se na to da koukat znovu a znovu.

RD má hlavně trapný humor :roll:
Co nejde silou, jde ještě větší silou!
HTC Touch PRO Raphael
Weightlifter
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Majorus 15. 8. 2007 09:40

Weightlifter píše:
Revan píše:RD ma tak genialni humor, ze se na to da koukat znovu a znovu.

RD má hlavně trapný humor :roll:-/quote]


Ty s tím nepřestaneš že jo? Ježišmarja už si to tu napsal tolikrát, že by se dalo přemýšlet o výši tvého věku i inteligence...
Můj Twitter-> Majorus_hw

Můj web se skrývá na ikonce planetky, pod avatarem ;)
Majorus
Unstoppable
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Weightlifter 15. 8. 2007 09:47

Pokud vím je to jen můj názor a ty si o něm můžeš myslet co chceš prostě se mi RD nelíbí a SG se mi zdá mnohem lepší obsahem i hláškama
Co nejde silou, jde ještě větší silou!
HTC Touch PRO Raphael
Weightlifter
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Majorus 15. 8. 2007 09:48

Weightlifter píše:Pokud vím je to jen můj názor a ty si o něm můžeš myslet co chceš prostě se mi RD nelíbí a SG se mi zdá mnohem lepší obsahem i hláškamah/quote]


Nenarážím na to, co se ti líbí a co nelíbí, narážím na to, že si tu samou větu napsal za poslední tři strany několikrát a myslím, že to všichni už dávno pochopili...
Můj Twitter-> Majorus_hw

Můj web se skrývá na ikonce planetky, pod avatarem ;)
Majorus
Unstoppable
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Weightlifter 15. 8. 2007 09:52

Dobře končíme tento flame :twisted: protože už to začíná být stereotypní je to to samé jak byla debata jestli má FEAR lepší grafiku než R6 Vegas a samo že FEAR :mrgreen:
Co nejde silou, jde ještě větší silou!
HTC Touch PRO Raphael
Weightlifter
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hotspot 15. 8. 2007 11:52

Hosi, mne vubec nejde o to, jestli je lepsi SG nebo RD. Mne stve ta Jackova (a spol.) "tolerance", podle ktere je kazdy, kdo se kouka na ten a ten serial, naprosty loser... Ja tady muzu taky vykladat ze Twin Peaks je nejlepsi serial vsech dob a vsechny odpurce posilat do hajzlu...

Weightlifter: Kdopak podle tebe bonzoval? Jen jsem se po pul roce mrknul co resite na Doupe a prvni co tu vidim je, jak si mne tu nekdo bere do huby kvuli odlisnymu vkusu...
"It is better to keep your mouth closed and let people think you are a fool than to open it and remove all doubt." - Mark Twain
hotspot
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Weightlifter 15. 8. 2007 11:54

hot_spot píše:Weightlifter: Kdopak podle tebe bonzoval? Jen jsem se po pul roce mrknul co resite na Doupe a prvni co tu vidim je, jak si mne tu nekdo bere do huby kvuli odlisnymu vkusu...

Jo to ti věřím jen tak si přišel na Doupě a zrovna v tomto topicu se najdeš co hele mi je to jedno kašleme už na to
Mimochodem do si tě bere do huby to že tam je psáno RD spodina a za tím smajlík tak si tě někdo už bere do huby to jsi pěkná netykavka všichni se ti omlouváme pane hot spot
Co nejde silou, jde ještě větší silou!
HTC Touch PRO Raphael
Weightlifter
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Alcil 15. 8. 2007 12:21

hot_spot píše:Ja tady muzu taky vykladat ze Twin Peaks je nejlepsi serial vsech dob a vsechny odpurce posilat do hajzlu...

no jo, ale Twin Peaks je nejlepší seriál všech dob :-)
Alcil
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kurcatovium 15. 8. 2007 19:23

víceméně titulky... ale pokud jsem u něčeho zvyklý na dabing (jeden nejmenovaný seriál) tak mi pak originál připadá divný
kurcatovium
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Adam Bernau 2. 9. 2007 14:32

Jedine titulky. Dokonce i RD je v originale o dost lepsi. Jediny serial, ktery je dobre nadabovany jsou Friends a to proto, ze v originale maji ty 3 zenske tam dost podobne hlasy a v cestine se lisi.
Adam Bernau
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod BotuloToxin 2. 9. 2007 17:20

Radši dabing....ale už se mi párkrát stalo že sem si pustil film s dabingem a s tytulkama takže to bylo super :P
HL hardcorefan,adm na half-life2.sk
ATi+AMD+Stargate SG-1 hardcorefan
[spoiler=nadpis]text[/spoiler]
BotuloToxin
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ben.wallace 2. 9. 2007 18:30

jednoznacne titulky, pac herci v originale byvaj ve vetsine pripadu kapanek lepsi atd.
"The Chosen one" king LeBron James and Ben Wallace A.K.A. Big Ben are the best....Go, kobe, go mvp .......81 points
ben.wallace
Killing Spree
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků