(Váš) nej film

Nové či staré filmy v kinech i na VHS či DVD a hudební hity vašich srdcí

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod Axel Coon 18. 6. 2005 15:18

Skvely film je Training Day... Kdo nevidel, at se podiva. Stoji to za to
Axel Coon
Killing Spree

Odeslat příspěvekod OCELOTR 20. 6. 2005 07:38

>to PAAR

Svět podle prota, je jeden z filmů, kterej jsem viděl snad desetkrát. Na HBO ho dávali často, a po každý když ho dávali jsem se na něj musel kouknout.

Tak co, byl nebo nebyl alien ?
LA-LI-LU-LE-LO
OCELOTR
Killing Spree

Odeslat příspěvekod dr.miša 20. 6. 2005 09:41

Axel Coon píše:Skvely film je Training Day... Kdo nevidel, at se podiva. Stoji to za to

...no tak tenhle film rozhodně neřadím mezi "dobré". Co to bylo? o čem to bylo? slátanina ničeho...
dr.miša
Unstoppable

Odeslat příspěvekod jezek 20. 6. 2005 13:32

Svět podle Prota mám doma od doby,kdy vyšel a ještě na něho nepřišla řada.Asi je chyba.
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Taťka moderátor

Odeslat příspěvekod dr.miša 20. 6. 2005 14:50

..film Svět podle Prota, bylo velmi zajímavé zamyšlení nad tím, co je schopen, raspektive jak je schopen mozek chránit člověka před zhroucením se osobnosti, tím, že tento traumatizující obsah "jednoduše" vytěsní a nahradí obsahem jiným. Jen se mi to zdálo jako dost nedotažené, skvělá myšlenka, způsob podání, napětí, herecký výkon, ale nebylo to domyšlené...vlastně si ani nepamatuji, jak k tomu přišel, jak se dozvěděl o vzdálených galaxiích...
Naposledy upravil dr.miša dne 21. 6. 2005 08:29, celkově upraveno 1
dr.miša
Unstoppable

Odeslat příspěvekod OCELOTR 21. 6. 2005 08:07

SPOILER

Je vidět, že tys ten film vůbec nepochopil, MIŠO. Tam jde o to, že ty do konce nevíš jestli je, nebo neni mimozemšťan. Jestli je to jen člověk s traumatem, nebo jestli ho doopravdy posedla mimozemská entita....
LA-LI-LU-LE-LO
OCELOTR
Killing Spree

Odeslat příspěvekod dr.miša 21. 6. 2005 08:23

ocelot69 píše:SPOILER

Je vidět, že tys ten film vůbec nepochopil, MIŠO. Tam jde o to, že ty do konce nevíš jestli je, nebo neni mimozemšťan. Jestli je to jen člověk s traumatem, nebo jestli ho doopravdy posedla mimozemská entita....
dr.miša
Unstoppable

Odeslat příspěvekod OCELOTR 21. 6. 2005 08:36

Ty si ovšem připouštíš pouze tu jednu možnost, že si jeho mozek vytvořil ochranný mechanizmus proti traumatickému zážitku, který prožil. VŮBEC SI OVŠEM NEPŘIPOUŠTÍŠ TU MOŽNOST, ŽE BY MOHL BÝT SKUTEČNĚ POSEDLÝ MIMOZEMSKOU ENTITOU. Lecos by to vysvětlovalo ne ? To by pak mohl mít ty informace o cizích světech, ne ? A v tom je alfa omega tohodle filmu. Celej film nevíš jestli je nebo neni mimozemšťan. On může mít představu, ale i skutečně může být mimozemšťan..... Proto říkám, žes to nepochopil.
LA-LI-LU-LE-LO
OCELOTR
Killing Spree

Odeslat příspěvekod dr.miša 21. 6. 2005 09:16

...rozumím jak to myslíš, ale celí problém byl přeci vyřešen tím, že brutálně popravili jeho manželku, a tutíž jeho mozek vytvořil nový obsah...on skutečně nebyl mimozemšťan, ale člověk se silným zážitkem...
Přežil jsem karmickou bouři. Nevim kde jsem.
dr.miša
Unstoppable

Odeslat příspěvekod Loneck 21. 6. 2005 10:46

Do Prota vešel mimozemšťan, aby ho mohl dovést ke správnému člověku jako byl ten psycholog a pak ho opustil a vzal sebou tu holku. Tak to vidím já!
Vítr ve vlasech! - Gamertag Xbox Live - LoneckCZ
Loneck
Killing Spree

Odeslat příspěvekod OCELOTR 21. 6. 2005 10:53

Já taky....
LA-LI-LU-LE-LO
OCELOTR
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Loneck 21. 6. 2005 10:55

Super film, super soundtrack!
Vítr ve vlasech! - Gamertag Xbox Live - LoneckCZ
Loneck
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Paar 21. 6. 2005 11:44

Prot byl mimozemstan, jen nemel hmotnou formu. delsi dobu vstupoval do toho cloveka (ted nevim jak se jmenuje), sam to rikal pri hypnoze. pak odesel, vzal tu cernosku a telo od cloveka nechal byt - nechal ho tam, kam patri. nejspis se prenesl do te cernosky, aby s ni mohl odcestovat. na zacatku bylo jasne videt, ze se Prot z niceho nic objevil na nadrazi. tzn. ze cestuje spolu s jednim lidskym telem - proto rekl, ze muze vzit jen jednoho...

"Modrý pták!!!"
Nenávidím politickou korektnost.
Paar
Chosen One

Odeslat příspěvekod dr.miša 21. 6. 2005 11:52

...budeme-li předpokládat Váš výklad, pak vůbec nerozumím tomu o čem ten film byl :? . Jakou hlavní myšlenkou operoval. Copak to bylo o nějakém mimozemšťanovy, který měl jakési schopnosti, jedno jaké, a co dál :| ...
dr.miša
Unstoppable

Odeslat příspěvekod Paar 21. 6. 2005 11:56

my tady rikame jen sve nazory. bud byl anebo ne. ted se seslo jen hodne nazoru ze ano. tot vse
Nenávidím politickou korektnost.
Paar
Chosen One

Předchozí stránkaDalší stránka