(Váš) nej film

Nové či staré filmy v kinech i na VHS či DVD a hudební hity vašich srdcí

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod vratu 30. 4. 2005 20:22

Mě se líběj Divoký kočky... nějak mě ten film chytnul a taky se rád kouknu na Rezident Evil a moc se mi líbil Alien vs Predator
vratu
First Blood
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod KUFI 30. 4. 2005 20:27

vratu píše:Mě se líběj a moc se mi líbil Alien vs Predatora/quote]

Si delas srandu???? AvP je jedna z největších sraček co sem kdy viděl!!!
KUFI
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod OCELOTR 3. 5. 2005 10:47

Opětovně stebou souhlasim KUFÁČI...
LA-LI-LU-LE-LO
OCELOTR
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jezek 3. 5. 2005 11:36

Mijuju celou tetralogii Alienů a jednička Predátora je nejlepší film nynějšího pana senátora,ale Av.P je totální sračka.Komixy jsou naprosto supr,ale takhle pohřbít nadějný námět,jen tak někdo neumí.
Jinak mám rád Alieny(všechny),Kruh(USA i Japonskou předlohu),RE(jednička), Apokalypse now a Evil Dead(1-3).TeĎ mě naprosto uchvátil The chronicles of Riddick.A nemůžu se dočkat Sin City.
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Taťka moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jezek 4. 5. 2005 05:42

Na Dogville mě ukecal kámoš.Nesnáším tu hlavní herečku(za boha si nevzpomenu na jméno :( ),ale tenhle film mě dostal.Scénář,režije i výprava jsou dokonalé.Vůbec nevadí naprostá absence hudby.
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Taťka moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kunilingus 4. 5. 2005 06:33

Já tu herečku taky nemam rád, ale Dogville byl dokonalej. Ten konec... nádhera
kunilingus
First Blood

Odeslat příspěvekod jezek 4. 5. 2005 06:50

Jo,jo.Děsně syrově na mě zapůsobila ta scéna s dítětem.To jsem tam vůbec nečekal.Jó,už to vyšlo na DVD a to je film,který stojí za to,mít doma.
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Taťka moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Luks 4. 5. 2005 08:07

vratu píše:Mě se líběj a moc se mi líbil Alien vs Predatora/quote]
Mě taky
:D
Luks
First Blood

Odeslat příspěvekod jezek 4. 5. 2005 08:23

Nikol Kidman,myslím.
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Taťka moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Paar 4. 5. 2005 09:07

Alien vs Predator ma tak maximalne jednu nebo dve dobre akcni sceny, ale zbytek je jen odflaknuty kus prace. je blbost davat k urcitemu tematu cloveka, ktery k nemu nema zadny vztah (to neni jiste). kazdopadne ani moc talentu a vciteni.
Nenávidím politickou korektnost.
Paar
Chosen One
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jezek 4. 5. 2005 09:28

Na druhou stranu je fakt,že mému 10letému synovci,se to děsně líbilo.Ale nebál se.
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Taťka moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod AlienX 11. 5. 2005 09:59

final fantasy 7 advent children
aliens
terminator 2
Naposledy upravil AlienX dne 10. 4. 2006 14:37, celkově upraveno 1
nobody steals our chicks and lives
AlienX
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jezek 11. 5. 2005 10:26

Já teď oběvil Jeepers Creepes.Jedničku i dvojku a dost mě to vzalo.Ne že by to bylo něco,čeho by se člověk bál,ale dost se mi to líbí.
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Taťka moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod markjag 15. 5. 2005 08:40

Najvecsie pecky hororove pre mna:
Wrong Turn, Texas Chainsaw massacre

akce/thriler
Mindhunters, Punisher ..... je toho moc

komedie: Tais Toi (drz ubu) jednoznacne

Nizkorozpoctove filmy, ale dobreeeee:
Ostrov Smrti, Ticha plaz (lost things), DEAD END (tento film vyzdvihujem)
markjag
First Blood

Odeslat příspěvekod nupix 15. 5. 2005 09:29

No poslední 2 filmy co jsem viděl byl Sin City a bylo to zajímavé, ale zase tak moc mě to nebavilo. Určitě ho můžu doporučit pro fanoušky komixů od Franka Millera, ale ten co nikdy žádný komix nečetl, tak nevím jestli se u toho bude bavit. Navíc černobílý obraz (občas prvky jiných barev), který je sice pro tenhle typ komixů typický, ale může někomu vadit a abych se přiznál, tak mě se na to dvakrát dobře nedívalo. Co se týče hlavní role, tak Bruce Willis dokazuje, že ještě nepatří do starého železa a dokáže zahrát i složitou charakterní postavu.
Druhým filmem co jsem v posledních 2 týdnech viděl byl Saw a to byl fakticky drsný film, už ten námět sám o sobě a ještě to provedení. Klidně bych sem mohl napsat o čem to je a už jen z toho vyprávění by vás zamrazilo. Určitě doporučuji všem, akorát upozorním, že po filmu vás budou napadat myšlenky, že se to může stát klidně i vám a jak byste potom jednali vy ...

Co se týče filmů, co jste tady zmiňovali tak AvP pro mě bylo taktéž zklamáním. Mělo to strašně urychlený příběh, žádná složitější zápletka, prostě jenom jednoduchý film, který bude asi právě pro ty zmiňované 10-ti leté kluky.
Resident Evil jsem viděl oba díly hned po sobě a líbili se mi hodně, nemám jim co vytknout, maximálně jsem se u nich bavil. Jen mi připadalo že dvojka byla námětově hodně podobná s filmem Úsvit Mrtvých, který jsem viděl o týden dříve než RE2 (skupinka lidí utíká městem před hordami zombíků), ale to může bát jen můj subjektivní pocit.

Teď už se hodně těším na SW Epizoda 3 a podle některých co už to viděli je to bomba, prý mnohem lepší než SW Epizoda 2, která už se mi líbila, takže se fakt moc těším. Dál se hodně těším na Batman Begins, který by měl být lepší než předhozí stále se zhoršujicí díly a Pan a Paní Smithovi s Bradam Pittem a Angelinou Jolie.

Nepsal jsem svůj nejlepší film, protože já žádná nejlepší nemám, viděl jsem jich spousty a tak by se můj žebříček filmů měnil hdně často.
Moderátor diskuzního fóra Živě.cz ve výslužbě
nupix
Killing Spree
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků