(Váš) nej film

Nové či staré filmy v kinech i na VHS či DVD a hudební hity vašich srdcí

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod walfischberg 15. 5. 2005 10:51

Večný svit neposkvrněné mysli.
Případně Brasil, případně Ztraceno v překladu.
walfischberg
First Blood
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod axel222 15. 5. 2005 11:17

Určitě Matrix a Pán Prstenu trilogie to sou nový filmy:)

Ale z klasiky nemůžu zapomenout na nejlepší film (pro mě) Indiana Jones všechny tři díly. Skvělí příběh,humor,napětí,nejsou tam žádný efekty prostě normální film na který se dá koukat pořád dokola :)
axel222
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jezek 19. 5. 2005 06:36

Athilles píše:No poslední 2 filmy co jsem viděl byl lb]Sin City[/b] a bylo to zajímavé, ale zase tak moc mě to nebavilo. Určitě ho můžu doporučit pro fanoušky komixů od Franka Millera, ale ten co nikdy žádný komix nečetl, tak nevím jestli se u toho bude bavit. Navíc černobílý obraz (občas prvky jiných barev), který je sice pro tenhle typ komixů typický, ale může někomu vadit a abych se přiznál, tak mě se na to dvakrát dobře nedívalo. Co se týče hlavní role, tak Bruce Willis dokazuje, že ještě nepatří do starého železa a dokáže zahrát i složitou charakterní postavu.k/i]

Včera jsem konečně viděl Sin City a vzhledem k tomu,že se za fanouška F.Millera opravdu považuju,tak musím přiznat,že mě filmová adaptace dost zklamala.Asi je lepší neznat komixy a nechat se překvapit.Sice je vidět,že si s tím Rodrigues i Miller hodně pohráli(scány jsou prakricky identické s kreslenou předlohou),ale ne druhou stranu jsou charaktery strašně plytké.Chybí jim ta vnitřní rozervanost.A Willis mi do role takřka 70ti letého dědy nesedí :(
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Taťka moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod dr.miša 20. 5. 2005 09:30

hmm, jsem rád a opravdu jsem to nečekal, že tu potkávám známé, mužu-li Vás takto nazvat s KONZOLÝ. Myslím, že je třeba to tu trochu provětrat, je to tu cítit nějakou stuchlinou, či co :-)
dr.miša
Unstoppable
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod dr.miša 20. 5. 2005 09:34

Mnoho filmů, mnoho názorů, nejspíš nezareaguji na všechny, ale hlavně chci přidat něco svého. Můžete být rádi, že jsem se tu zjevil. Jsem totiž odborník a velký milovník na Filmy a Filmů :-)
Přežil jsem karmickou bouři. Nevim kde jsem.
dr.miša
Unstoppable
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod dr.miša 20. 5. 2005 09:39

Nejvíc mě zarazilo, že si někdo pochvaloval Matrix. Jak začít...první díl je něco neskutečného, opravdu mě ohromil. Prvně jsem ho viděl v kině a tajil se mi dech. Revoluce(to už odněkud znám:-) v efektech a vůbec pojetí efektů jako takových to celé nádherně dokreslil. Co chci však především zdůraznit je ta neskutečně hluboká myšlenka celého prvního dílu!!! Pak jsem po nějaké době viděl na plakátě upoutávku na druhý díl, zvedlé obočí, udivený úšklebek na rtech, a místo slov jen hmmm...jednička byla takřka dokonalá, ale nač další díly, hele akorát to sprznili....
Naposledy upravil dr.miša dne 20. 5. 2005 09:41, celkově upraveno 1
dr.miša
Unstoppable
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod dr.miša 20. 5. 2005 09:40

Celej film měl začátek, střed a konec...nač to rozpitvávat dál, není to vůbec dobrá trilogie. Jen to sprasili!!!!
Přežil jsem karmickou bouři. Nevim kde jsem.
dr.miša
Unstoppable
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jezek 20. 5. 2005 09:53

Souhlas.U jedničky jsem tajil dech a scénu s přepadem policejní stanice,jsem si poštěl snad 10x.Původně jsem tenhle film vůbec nechtěl vidět,ale pak jsem se od něj nemohl odtrhnout.Pak ale přišla dvojka.Bohužel.Trochu mo zkazila dojem,prostě normální akčňák,kterých jsou stovky.A to jsem netušil,jaká bude trojka.Bez komentáře :(
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Taťka moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod dr.miša 20. 5. 2005 10:05

...jsem rád, že to píšeš, ta scéna v Sionu, kdy se tam konala technopárty, no to byla zvrácenost a jen jsem nevěřícně kroutil hlavou...jo, hmmmm, ta scéna s policejní stanicí, skutečnej nářez!
dr.miša
Unstoppable
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jezek 20. 5. 2005 10:13

Jo,po jedničce si člověk řekl:"Co když to takhle fakt může být!",ale pak to šlo dolů světelnou rychlostí.
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Taťka moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod TJK 1. 6. 2005 16:37

Podle mě nejlepsi film: 1. Vykoupeni z veznice Shawshank, 2. trilogie starych hvezdnych valek, 3. Schindleruv seznam pak Panove prstenu, Přelet... , The Shining, jo trilogie Indiho, skvele Memento, Mechanicky pomeranc (The Clockwork orange) od Kubricka a spousta dalsich
TJK
First Blood

Odeslat příspěvekod jezek 2. 6. 2005 05:18

>to TJK a četl jsi Mechanický pomeranč?Asi ne,protože pak by se Ti film nelíbil(ikdyž proti Kubrikovi nemůžu vůbec nic namítat)
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Taťka moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod fri100 17. 6. 2005 23:15

Líbí se mi většina filmů co jste tu už zmiňovali (Pulp Fiction, Matrix, Americká krása...). A tak napíšu ty, které jste ještě nezmínili (snad): Blade Runner, Monty Pythonův Život Bryana, Volný pád, Četa, Duel, Fargo, Klub rváčů, Neúplatní, Blair Witch, z českých je to Kráva, Kytice, Lekce Faust, Limonádový Joe, Obecná škola, Ostře sledované vlaky, Pelíšky, Postřižiny, Skřivánci na niti a ještě pár dalších. A v poslední době se mi hodně líbila Vesnice.
fri100
First Blood
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod arathas 18. 6. 2005 09:53

Forrest Gump, Pulp Fiction, Memento,...........
I pád na hubu je pohyb kupředu.
arathas
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Paar 18. 6. 2005 14:55

Co takhle Svět podle Prota (K-PAX)? konecne neco, co jsem jeste nevidel (myslim styl). super, Kevin Spacey byl super....
Nenávidím politickou korektnost.
Paar
Chosen One
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků