(Váš) nej film

Nové či staré filmy v kinech i na VHS či DVD a hudební hity vašich srdcí

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod _DAVE_ 9. 9. 2005 09:27

No ja jen ze tady je porad profil, http://www.csfd.cz/film.php?top=&id=109041

Ale je mozne ze uz to davno padlo..
_DAVE_
Rampage

Odeslat příspěvekod jezek 9. 9. 2005 09:33

Tak to fakt nevím.Byl bych rád,kdyby to někdo natočil,ale zaráží mě ta země původu?Vždyť to měli točit amíci.
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Taťka moderátor

Odeslat příspěvekod _DAVE_ 9. 9. 2005 09:35

Jak rikam, je tam nahozeny rok 2005. A pochybuju ze by to vyslo letos. Asi je to uz dost dlouho mrtve.
_DAVE_
Rampage

Odeslat příspěvekod OCELOTR 9. 9. 2005 10:58

Viděl jsem BATMAN BEGINS, a i když jsem si nedělal žádný iluze, příjemně mě překvapil. Neni to samozřejmě žádný veledílo, ale po dlouhý době film podle comicsu, u kterýho jsem se skvěle bavil. (CHRISTIAN BALE umí skvěle pouštet hrůzu, když vyslýchá zkorumpovanýho policajta).
LA-LI-LU-LE-LO
OCELOTR
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Tlumex 13. 9. 2005 21:05

me nejvic chytl za srdce v posledni dobe Madagaskar po ICE AGE nejlepsi kreslena ptakovina! :lol: A hodne me zklamaly ti holuby myslim ze se to jmenuje Valiant newim hodne sem od toho cekal ale esli sem se zasmal 3krat je to moc! Prijemne me prekvapila Příšerná tchýně na to sem sel jen abych vyvencil pritulku :D ale moc dobre sem se bavil! U Star Wars: Epizoda III - Pomsta Sithů
sem usnul a nebyt toho ze se tam zacali savlovat svetelnymi meci tak bych snad prospal i konec :roll:
Moc sem mi libil Roman pro zeny a to je asi z posledni filmu vsechno! :mrgreen:
S25->ME45->S65->CX65->M65 ->SE750i -> P1i -> Gigabyte gsmart S1205, Gigabyte 1345, Samsung galaxy duos, Samsung Core
Skoda 125L ->Opel OmegaB 2.0 16V GL-> Toyota Auris 1,6 LUNA
Opel te musi bavit :-)
A me uz nebavi :-D
Tlumex
First Blood

Odeslat příspěvekod Paar 28. 9. 2005 12:04

nevite nekdo kde sehnat soundtrack k filmu "Na ostří nože (The Edge)" ? bylo to ted v TV
Nenávidím politickou korektnost.
Paar
Chosen One

Odeslat příspěvekod dr.miša 29. 9. 2005 10:37

ocelot69 píše:Viděl jsem BATMAN BEGINS, a i když jsem si nedělal žádný iluze, příjemně mě překvapil. Neni to samozřejmě žádný veledílo, ale po dlouhý době film podle comicsu, u kterýho jsem se skvěle bavil. (CHRISTIAN BALE umí skvěle pouštet hrůzu, když vyslýchá zkorumpovanýho policajta).
dr.miša
Unstoppable

Odeslat příspěvekod jezek 29. 9. 2005 10:38

2dr.miša:Všechno nej k svátku!
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
jezek
Taťka moderátor

Odeslat příspěvekod dr.miša 29. 9. 2005 11:17

jezek píše:2dr.miša:Všechno nej k svátku!k/quote]

Díkys, zjistil jsem to až dnes, když jsem otevřel seznam. Jinak bych koupil alespoň bonbony :-) tak příště :-)
dr.miša
Unstoppable

Odeslat příspěvekod jezek 20. 10. 2005 09:19

Na četná (dr.miša) přání a vzhledem k novám informacím,znovu otevírám debatu na téma K-PAXTakže navazuju na hóóódně starý příspěvek od Paara:
Paar píše:Co takhle Svět podle Prota (K-PAX)? konecne neco, co jsem jeste nevidel (myslim styl). super, Kevin Spacey byl super...../quote]

Strhla se tady dost bouřlivá diskuze,jestli byl Prot emzák či nikoli.Zjistil jsem (nezávislý zdroj),že po skončení titulků je ještě minuta a 10 sekund,které by prý měly celý film vysvětlit.A po pár dotazech na okolí,nikdo výše zmíněnou minutu fimu neviděl.Nikdo nečekal,až skončí titulky,aby se mohl dozvědět pravdu.Včetně mne. :| Obětoval jsem se a včera se na konec filmu podíval.Chcete vědět,co tam je?
(Dost debilní úvod,co?)
jezek
Taťka moderátor

Odeslat příspěvekod dr.miša 20. 10. 2005 10:31

...no tak, netatahuj to.
Přežil jsem karmickou bouři. Nevim kde jsem.
dr.miša
Unstoppable

Odeslat příspěvekod Mr.Lister 20. 10. 2005 10:44

Jo, povídej, nebuď jak malej ;-)
"Power never takes a back step - only in the face of more power." - Malcolm X
"IPSA SCIENTIA POTESTAS EST" - Sir Francis Bacon
"Forgive your enemies, but NEVER forget their names." - John. F. Kennedy
Mr.Lister
Killing Spree

Odeslat příspěvekod jezek 20. 10. 2005 10:54

Dobrá milé děti.Pohodlně se posaďte a poslouchejte tu pravdu,kterou jsem Vám přišel zvěstovat,neboť já jsem ta cesta,já jsem ten,kterého je třeba následovat...
Ehm,trochu jsem ujel :mrgreen:
Takže,je tam ten psycholog,jak se v noci dívá dalekohledem na oblohu,pak se usměje a pomalu spokojeně odchází do domu.Mám pocit,že tam jedna hvězda letí pryč,směrem od Země.Ale to může být špatnou kvalitou filmu.
Tak,moc jsem Vám nepomohl,co? :|
jezek
Taťka moderátor

Odeslat příspěvekod dr.miša 20. 10. 2005 11:06

...nooo to je mi tedy rozuzlení, ale zas nevím co jsem čekal, určitě by tvůrci nerozštípli svůj film :-(
Přežil jsem karmickou bouři. Nevim kde jsem.
dr.miša
Unstoppable

Odeslat příspěvekod jezek 20. 10. 2005 11:09

Taky jsem tam čekal něco trochu jiného.Ale ona by byla vážně škoda,dát tam naprosto jednoznačný konec.Takhle je to daleko lepší.
jezek
Taťka moderátor

Předchozí stránkaDalší stránka