Blu-Ray

Nové či staré filmy v kinech i na VHS či DVD a hudební hity vašich srdcí

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod StefiCZ 1. 6. 2013 22:18

Já bych vzal digibook, mám je radši :) ale to je spíš věc názoru. Já obecně steely moc nežeru, mám v nich sice hodně her ale bd film vlastně ani jeden... Zatím uvažuju jen o Hobitovi a Expendables 1/2, ty se mi celkem líbí, jinak se mi líbí i Django ale to zrovna není film, na kterej bych se chtěl podívat znovu. Steely v podstatě chci jen u filmu co mám rád a v tom případě plast nestačí. O tom Scarface ale budu uvažovat, ten vypadá moc dobře.

Jak jsou řešený kolekce Lethal weapon a Návrat do budoucnosti? 3 plaštáky v přebalu nebo digipack jako třeba Rambo/Jurskej Park/Dark Knight atd.?
PC, PS1, PS2, PS3, PSP, PSVita, Xperia Play, Mega Drive, Dreamcast, SNES, GameCube, Wii, 3DS, Xbox360
StefiCZ
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Fuck8r 2. 6. 2013 02:10

návrat má parádní obal takovej ten rozkládací - doporučuju, smr. zbraň mám ze zahraničí (pač tam má taky kompletní cz podporu!!) i tu na aukru se prodává za 600Kč = úplně bez přirážky a tam je jeden tlustej jumbo modrák co má vevnitř ještě plácačku jednu na kloubech takže je film na boku - 2 na plácačce z obou stran a poslední na zadním boku (stejně to má Noční můra 1-7) a to už je přeci jen trošku lepší než zasunutý obyč modráky z obyč dílů samostatnejch..

ale kolekce Pasti je o hodně lepší :love:

Obrázek
A7R4 + 20/40/135 art a FE85.
Fuck8r
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod StefiCZ 2. 6. 2013 07:49

Die hard hodně pěkný no :) Jen teda, já viděl jen první 2 a podle všeho mají filmy nechutně sestupnou tendenci a už dvojka mně nijak zvlášť nenadchla. Takže si nejsem jistej, jestli bych tu kolekci chtěl, i když vzhledově paráda.

Smrtonosnou zbraň mám na aukru za 599,- v merku už delší dobu :) Akorát ten návrat do budoucnosti je bohužel nesehnatelnej :(

Tohle http://www.youtube.com/watch?v=ZbPGsBkK0NE by se u mně ve sbírce taky mohlo jednou objevit :) Na arara.cz za 1899,- což si myslím, že není zase taková hrůza.
PC, PS1, PS2, PS3, PSP, PSVita, Xperia Play, Mega Drive, Dreamcast, SNES, GameCube, Wii, 3DS, Xbox360
StefiCZ
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Fuck8r 2. 6. 2013 09:43

SCobra píše:Oni totiž lidi u nás BD moc nekupujou, pořád se držej levnejch DVD, tak se moc nevyplatí to tu vydávat. Ale postupně se situace zlepšuje :)


poslední info z největšího cz obchodu: DVD 51% , BD 49% !!! takže by se distributoři měli začít smejkat
A7R4 + 20/40/135 art a FE85.
Fuck8r
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Fuck8r 2. 6. 2013 12:12

doporučuju jít na amazon.fr a zadat do vyhl. "digibook" a z toho vám praskne O:-)
A7R4 + 20/40/135 art a FE85.
Fuck8r
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod StefiCZ 2. 6. 2013 14:27

No je to pěkný ale jak jsem říkal, bez cz titulků bych to nechtěl a koupit v zahraničí digibook a u nás k tomu dokoupit cz plast mi přijde přece jenom trochu moc :)

Jinak jsem teda koupil Digibooky Jaws a dvoudiskovýho Gladiatora, z těch co u nás vyšli vezmu ještě někdy The Sting a snad Schindlera, i když jsem oba dva neviděl, tak nějak nevím moc co čekat. Zbytek digibooků u nás už mě ale úspěšně obejde, nějaká Mama mia nebo Bídníci jsou mi u zadele, King Kong je absolutně vyprodanej a E.T.ho moc nemusím.
PC, PS1, PS2, PS3, PSP, PSVita, Xperia Play, Mega Drive, Dreamcast, SNES, GameCube, Wii, 3DS, Xbox360
StefiCZ
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Fuck8r 2. 6. 2013 18:44

Fargo a nebo Fight club mi za to opravdu stojí (koupit tu cz a tam obal) :D
A7R4 + 20/40/135 art a FE85.
Fuck8r
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod StefiCZ 2. 6. 2013 20:06

Tak Fight Club má u nás celkem pěknej steelbook, nestačí? :D O nějakým Fargovi ani nevím, že existuje... už si hledám info. Jinak jsem celkem fanoušek filmů o boxu aspol. takže se strašně dlouho chci podívat na Zuřícího býka, před chvílí jsem chtěl koupit na filmareně ale jak se dívám, tak tam komentuješ, že nemá CZ titulky... a CZ dabing ve 2.0 to je celkem nářez teda. Na druhou stranu si říkám, že podobnej film asi nebude zase až tak postavenej na zvuku, nebo se pletu? Není to dobrý?

Máš účet na csfd?
PC, PS1, PS2, PS3, PSP, PSVita, Xperia Play, Mega Drive, Dreamcast, SNES, GameCube, Wii, 3DS, Xbox360
StefiCZ
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Fuck8r 2. 6. 2013 22:24

tam není dobrý to, že si to člověk nepustí v originálu, když kouká EN+cz title.. pač tu ty title nejsou >:-( a já koukám na BD jedině v originálu a title potřebuju - ten BESIP dubbing je strašnej :-!
A7R4 + 20/40/135 art a FE85.
Fuck8r
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod StefiCZ 2. 6. 2013 22:35

Aha... takže nedoporučuješ film vůbec kupovat? Co to csfd?
PC, PS1, PS2, PS3, PSP, PSVita, Xperia Play, Mega Drive, Dreamcast, SNES, GameCube, Wii, 3DS, Xbox360
StefiCZ
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Fuck8r 2. 6. 2013 22:43

ten zvuk 2.0 českej není špatnej ale mě osobně tam se*e ten hlas hlavního hrdiny - normálně bych to neřešil protože koukám na vše v EN + titulky, ale tady prostě nejsou :-)

film samozřejmě luxusní a originál zvuk taky :-))

-- 3. 6. 2013 00:06 --

http://youtu.be/cFgAORdRUf4

http://www.youtube.com/watch?v=iKeAmiDi8gI

tady jsou ukázky, já na filmy v dabu nekoukám ale tady musím, je tam jen rozhovor + pár zvuků ze studia - naproti originálu kde jsou slyšet reálný věci, ruch, originál hlasy a navíc mně vůbec nesedl dabér hlavní postavy tady
A7R4 + 20/40/135 art a FE85.
Fuck8r
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod StefiCZ 3. 6. 2013 09:29

No je fakt, že ten českej není moc dobrej teda... Asi na to mrknu s eng titlema a když se na to bude chtít podívat otec, tak si přetrpí cz dabing no :D

Nemáš zkušenost s musicrecords u objednávek, které nejsou skladem ale píší, že během 5ti až 14ti dní jim přijde od doručovatele? Jako jestli to je pravda, nebo se toho už vůbec nedočkám jak to často bývá.

Juchů, sehnal jsem:
Obrázek
PC, PS1, PS2, PS3, PSP, PSVita, Xperia Play, Mega Drive, Dreamcast, SNES, GameCube, Wii, 3DS, Xbox360
StefiCZ
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod StefiCZ 5. 6. 2013 17:56

Jinak teda ty dva digibooky jsou pěkný, je v nich tuna informací co jsem vůbec nevěděl. Jen jsem teda nečekal tak extrémně tvrdý stránky, skoro v tom nejde listovat :D
PC, PS1, PS2, PS3, PSP, PSVita, Xperia Play, Mega Drive, Dreamcast, SNES, GameCube, Wii, 3DS, Xbox360
StefiCZ
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Fuck8r 16. 6. 2013 18:31

Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek

nový balíček :)
A7R4 + 20/40/135 art a FE85.
Fuck8r
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod StefiCZ 17. 6. 2013 22:09

Pěkný, pěkný :) Shawshank bych takhle v cz bral hned.
PC, PS1, PS2, PS3, PSP, PSVita, Xperia Play, Mega Drive, Dreamcast, SNES, GameCube, Wii, 3DS, Xbox360
StefiCZ
Killing Spree
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků