Jakou hru zrovna hrajete na své přenosné konzoli???

Diskuze o hrách pro kapesní herní zařízení

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod simsah 15. 12. 2007 15:03

Dementium.... o pulnoci .... maso :shock: :!:
...
simsah
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Tankista9 15. 12. 2007 16:33

DEmentium je uplně bomba, hlavně jsem se lekl jak jsme byl v dlouhé proskleněné chodbě a tam vylaťel něaká kokohlava. Jsem málem pustil DS :lol:
P.S. Demnetium zásadně v noci ;)
PS3

Nic neni dokonalé...
Tankista9
Rampage

Odeslat příspěvekod simsah 15. 12. 2007 16:48

Ja se nejvice lekl napisu "chapter two" kdyz jsem vylezl na strechu :lol: kratce na to jsem to zalomil a sel spat :mrgreen: ... ale atmosferu to ma perfektni, tlukot srdce, hudba, tma a celkove provedeni je dokonale. :P

PS: presne tak ;)
...
simsah
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Dragon King 15. 12. 2007 17:47

a com to je???
<MUSIC is my life....sXe MMC
Die with your marks on,. Be true and stay Alive XXX Drugs are for f***ing losers
Davsan:ciii woe.. anblívbl.. :D kofolu mam sice taky rad, ale prece nemuzes srovnavam kofolu s Malibu..:D
fanousek fan doupe podcastu.
Dragon King
Killing Spree

Odeslat příspěvekod simsah 15. 12. 2007 17:53

Vubec nevim, probudil jsem se v nemocnici a vsude je jenom krev a obcas nejaka nestvura :shock: - hruuuza :shock:
...
simsah
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Dragon King 15. 12. 2007 17:56

uuuuuuu ja to cem.........a pribeh nevies?a co grafika?..hratelnost?
Die with your marks on,. Be true and stay Alive XXX Drugs are for f***ing losers
Davsan:ciii woe.. anblívbl.. :D kofolu mam sice taky rad, ale prece nemuzes srovnavam kofolu s Malibu..:D
Dragon King
Killing Spree

Odeslat příspěvekod simsah 15. 12. 2007 18:11

Grafika je perfektni - nektere textury, napriklad kdyz je nejaky napis na zdi, nebo treba obraz monitoru jsou nejvice hi-res co jsem kdy na DSku videl. Postavy jsou hodne detailne vymodelovane a cele to pusobi tak nejak "uveritelne" - ani si neuvedomis ze hrajes na 3palcove obrazovce :) . Ovlada se to dobre, dulezite predmety (baterka, tonfa) jdou pristupne s touch screenu, takze nemusis otvirat zadne menu a taky mas na touch screenu porad tlacitko "notes" a tam mas 2 stranky na ktere si muzes kdykoliv napsat nejakou poznamku nebo cokoliv nacmarat ...
...
simsah
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Dragon King 15. 12. 2007 18:16

uuuuuuuuu..ja sa bojim to musim mat mas origos??
Dragon King
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Hurricane 15. 12. 2007 18:16

Viewtiful Joe dohrane ... neskor dam urcite este raz ...

Teraz sa asi vratim ku Juiced 2 ...
PSN ID: EazySK
Hurricane
Dominating

Odeslat příspěvekod Dragon King 15. 12. 2007 18:19

hurricane Viewtiful Joe ??teba to bavillo mna vobec a juiced 2 mi nejde..fnuk
Dragon King
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Dragon King 15. 12. 2007 18:33

a co poviete na MARVEL Trading Card Game??
Dragon King
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Tuuurek 16. 12. 2007 02:22

Tak Hotel Dusk dohrán.... 8) Hodně kvalitní počin...Asi dám někdy v budoucnu ještě jednou.... 8) Hodně dlouho už mě žádná hra takhle nechytla..... 8) Dokonce i když sem nehrál a šel spát, tak sem měl vždy hlavu plnou teorií o tom, že tenhle by mohl být tamten a tady by mohlo být tohle... :D
Život je plný překvapení...
Tuuurek
Dominating

Odeslat příspěvekod Hurricane 16. 12. 2007 04:06

Dragon King píše:hurricane Viewtiful Joe ??teba to bavillo mna vobec a juiced 2 mi nejde..fnuk

Ano Viewtiful Joe ... bavi ma to ... celkovo tuto seriu mam velmi rad ...

Juiced 2 je tiez OK, na pomery DSka. .. Kup si original a pojde ... :wink:
PSN ID: EazySK
Hurricane
Dominating

Odeslat příspěvekod C3nsuRED_cz 16. 12. 2007 16:04

Tuuurek píše:Tak Hotel Dusk dohrán.... 8) Hodně kvalitní počin...Asi dám někdy v budoucnu ještě jednou.... 8) Hodně dlouho už mě žádná hra takhle nechytla..... 8) Dokonce i když sem nehrál a šel spát, tak sem měl vždy hlavu plnou teorií o tom, že tenhle by mohl být tamten a tady by mohlo být tohle... :Dr/quote]

Přesně tak, hotel dusk je vážně nejlepší adventura, co jsem kdy hrál (teď nemluvim jenom o NDS)... a to jsem myslel, že po another code nemuže přijít už nic lepšího :D
It has to start somewhere, it has to start sometime, what better place then here, what better time then now!
Zerg rush KEKEKE
C3nsuRED_cz
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Tuuurek 16. 12. 2007 23:46

Jj..Another Code byl taky hustej,ale Dusk je asi lepší.... 8) Už se mi dlouho nestalo že bych si ve 23:00 sednul ke hře a zvednul hlavu ve 2:00 v domnění že je teprve půlnoc.... :D
Život je plný překvapení...
Tuuurek
Dominating

Předchozí stránkaDalší stránka