Jakou hru zrovna hrajete na své přenosné konzoli???

Diskuze o hrách pro kapesní herní zařízení

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod StefiCZ 17. 12. 2012 18:50

Já jenom pořád nikde nemůžu sehnat slušnou nabídku na Cross... A taky se ještě z psx jRPG snažím dohrát Xenogears a FF VIII před tím :)
PC, PS1, PS2, PS3, PSP, PSVita, Xperia Play, Mega Drive, Dreamcast, SNES, GameCube, Wii, 3DS, Xbox360
StefiCZ
Killing Spree

Odeslat příspěvekod nox111 25. 12. 2012 18:02

Pred chvilkou som dohral svoju prvu hru na vitu-Gravity rush.Posledny suboj mi dal trochu zabrat pretoze som ho nestihal vcas porazit ale nakoniec sa zadarilo.Teraz sa idem pustit do Uncharted:ga
PS3 id:noxusSVK
Steam:nox948
x360:noxSVK
nox111
Killing Spree

Odeslat příspěvekod N.Marko 22. 2. 2013 14:59

Přišla mi Persona 4.
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike

Odeslat příspěvekod tdjohn 21. 6. 2013 20:44

Nemůže mi někdo stručně popsat styl boje v Chrono trigger? Naposledy, když jsem ho zkusil, tak to nebyl úplně turn-based souboj, i když jsem měl "wait" a než jsem se k něčemu rozhoupal, tak jsem byl mrtvý. Od té doby jsem to už nezkusil, ale asi je čas na nápravu.
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage

Odeslat příspěvekod StefiCZ 22. 6. 2013 08:41

Tak chrono jede klasicky přes ATB ( active time battle? )
http://www.ffextreme.com/ct/battlesystem.html
mě to docela vyhovuje a CHT jako celek je totální pecka :love:
Prostě každýmu se plní ukazatel ATB a po naplnění můžeš s onou danou postavou provést příkaz, to samé platí i u nepřátel.
PC, PS1, PS2, PS3, PSP, PSVita, Xperia Play, Mega Drive, Dreamcast, SNES, GameCube, Wii, 3DS, Xbox360
StefiCZ
Killing Spree

Odeslat příspěvekod tdjohn 22. 6. 2013 10:23

Aha, dík, nikdy jsem to nezažil, tak jsem moc nechápal a než jsem se rozkoukal, tak jsem musel začít celou hru znovu :D
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage

Odeslat příspěvekod tdjohn 23. 6. 2013 18:44

Zkusil jsem pokračovat v Ocarina of time, ale nějak mě to nebaví. Vždy jsem viděl plno nominací a i pár vítězství na nejlepší hru všech dob, ale na to to má tu hratelnost docela slabou. Je možné, že to tenkrát byla hodně super, ale dneska už to není ono? Je to moc rozvláčné a hratelnost je postavená na hádankách, které mě neberou. Grafika i hudba je super.
tdjohn
Rampage

Odeslat příspěvekod Peter S. Kenedy 23. 6. 2013 20:08

Však ona to je nejlépe hodnocená hra všech dob ;)
WiiU, 3DS, PS3, PS4
Moderátor diskuzního fóra doupe
Peter S. Kenedy
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod tdjohn 23. 6. 2013 20:17

No právě, proto bych čekal, že mě bude bavit. Neříkám, že musí bavit všechny, ale zase nejlepší hra všech dob? To těžko. Možná tenkrát, když to vyšlo a třeba i pár let potom, ale dnes těžko.
tdjohn
Rampage

Odeslat příspěvekod Ertefol 23. 6. 2013 21:33

Já si myslím, že tam je hlavní problém v tom, že tě obecně neberou akční adventury, podle toho, co tu píšeš. A Zelda je takový mix akční adventury a RPG.
PC, Wii U, 3DS
"Slabé pohlaví je silnějším pohlavím z důvodu slabosti silnějšího pohlaví k slabšímu pohlaví." - Přísloví
Jakub Kovář, externí redaktor Games, LEVELu, Pevnosti
Ertefol
Moderátor

Odeslat příspěvekod StefiCZ 23. 6. 2013 21:38

Dnes už to nejlepší hra všech dob nemůže být... protože... protože Skyward Sword :love:
StefiCZ
Killing Spree

Odeslat příspěvekod tdjohn 23. 6. 2013 21:40

Ono tam není nic zajímavého. Příběh nějaký je, ale nic poutavého. Hratelnost je slabší, ale to bude věkem. Level design je super a nápady také. Jen mě to u hraní neudrží. Třeba Red dead redemption by také mohla být akční adventura, ne? A to je pro mě jedna z nejlepších her všech dob. Je tam otevřený svět, který dává smysl, je tam příběh, který také dává smysl. Je tam hodně střílení, což moc nemusím, ale celé je to prostě úžasné. Jen tam není hratelnost postavená na hádankách. Jenže u Zeldy bych pořád studovat weby nebo používal ten svítící kámen :D Myslím, že tenhle typ hádanek není pro mě, ale dobrá hádanka mě rozhodně zaujme.

-- 23. 6. 2013 22:40 --

StefiCZ píše:Dnes už to nejlepší hra všech dob nemůže být... protože... protože Skyward Sword :love:

A rozdíl v hodnocení od tebe by byl jaký?
tdjohn
Rampage

Odeslat příspěvekod tdjohn 24. 6. 2013 20:56

Vidím, že to tu žije :D A jak funguje ukládání v Monster Hunter 3 na 3DS? Pokud jsem ve vesnici, tak chápu, že se mi to uloží. Když jsem ale někde venku, tak také? Nebo je lepší s věcmi chodit zpátky? Co když mě někdo po cestě zabije, tak přijdu o vše u sebe?
tdjohn
Rampage

Odeslat příspěvekod StefiCZ 24. 6. 2013 21:31

tdjohn píše:-- 23. 6. 2013 22:40 --

StefiCZ píše:Dnes už to nejlepší hra všech dob nemůže být... protože... protože Skyward Sword :love:

A rozdíl v hodnocení od tebe by byl jaký?

Těžko říct, v době vzniku byla Ocarina určitě to nejlepší co jsi mohl koupit, těm hodnocením se ani trochu nedivím, dokonce 3D port na 3DS po třinácti letech kope do análu většinu současné produkce ale určitě chápu, že se to dnes někomu nemusí líbit. Je to prostě old-school jak haj*l. Navíc žádná Zelda se snad nedá hrát stylem: zdolám dungeon a pak se k tomu za měsíc vrátím, jak ztratíš vodítko tak jseš v pr... Skyward Sword má ale oproti Ocarině mnohem zajímavější a propracovanější příběh, Nintendo dokonce zjistilo, že existují cut-scény, soundtrack v podání symfonického orchestru je pro mě asi absolutní TOP ze všech herních soundtracků. Pohybový ovládání mě totálně pohltilo a hru jsem si užíval od začátku do konce, jak dlouho nic. Navíc obtížnost trochu klesla, tak je hru mořný dohrát bez větších problémů bez návodu ( u Ocariny jsem asi 2x nakoukl na youtube ) vizuální styl už je jenom takový pozlátko navrch :) ( ale jo, chtělo by to HD ) Hře bych napařil bez debat 10/10 a nebál se říct, že je to jedna z TOP her generace, dokonce i TOP her celkově. Kdo ale nehrál ten to nepochopí a vystačí si s Uncharted a TLOU :D
StefiCZ
Killing Spree

Odeslat příspěvekod sega.maniac 24. 6. 2013 22:29

The Legend of Zelda: Twilight Princess :love:
PlayStation 5
Óm mani peme hung
Shenmue is Amazing - IGN 9,7/10
sega.maniac
Dominating

Předchozí stránkaDalší stránka