Jakou hru zrovna hrajete na své přenosné konzoli???

Diskuze o hrách pro kapesní herní zařízení

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod StefiCZ 22. 11. 2012 23:29

U Xperie Play jsem z počátku dost nadával na ty joysticky ale teď jsem si na ně plně zvyknul :) Bral bych třeba za rok, za dva Xperia Play 2, mohli by tam přihodit i podporu psp a bylo by to super.
PC, PS1, PS2, PS3, PSP, PSVita, Xperia Play, Mega Drive, Dreamcast, SNES, GameCube, Wii, 3DS, Xbox360
StefiCZ
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod .soul 22. 11. 2012 23:58

Tdjohn: protoze u PC je to stejny - zadny stabilni HW, jak rikas, je to spotrebka a je tisice ruznych kombinaci HW, presto se na PC hry delaj.

Rikam, chtelo by to nejaky interaktivni displaye, jako ze by to vibrovalo jen na miste dotyku, o vyvoji neceho takovyho jsem cetl..
Urcite je handheld praktictejsi na hrani, ale stejne tak to bylo u mp3 prehravacu, prenosnych video prehravacu, levnych kompaktu, presto je mobily/tablety nahradily.
.soul
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 23. 11. 2012 08:57

U PC bych to viděl i o něco delší životnost, ale klidně to můžeme brát jako tablety. Že se dělají hry i na PC? Ani bych moc neřekl. Pár AAA kousků a zbytek nějaké indie věci. Vše ostatní jde na konzole a ve stejné kvalitě potom na PC.
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SPY 23. 11. 2012 11:24

Ve stejne kvalite? Jako omezeni vetsinou na 30 fps, 720p max a k tomu bidny textury? ... Ne

Her je na PC je daleko vic jak na konzole ...
SPY
Killing Spree

Odeslat příspěvekod SCobra 23. 11. 2012 11:36

Nechápu, jak si tohle může dovolit napsat někdo, kdo na PC vůbec nehraje...
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod .soul 25. 11. 2012 01:44

Jsem na konci třetí sekvence v AC:3: Liberation a naprosto vůbec nechápu, proč ta hra sbírá 5-6/10 :-O
Kdyby to bylo na ps3, tak OK, ale na handheldu takováhle super hratelnost, grafika, zparcování, chování lidí,perfektní ovládání, takovýhle svět s tolika možnostmi :-O Za mě zatim 9/10, nejlepší hra na Vitu co jsem hrál (tzn. asi 12 her).
Bugy, na které si stěžují vývojáři, asi napravily patche, protože já žádný nepotkávám...

A to nejsem žádný velký fanoušek AC, dvojka mě bavila, ale u Brotherhood a Revelation jsem se nudil..
Note 10+ Linx 8 PC PS3 PS4 PS Vita
.soul
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod N.Marko 25. 11. 2012 09:50

Kámoš si to koupil, tak počkám nějakou dobu a pak si to půjčím. AC mě osobně vůbec nebere, protože mám špatnou zkušenost s prvním dílem, ale na tohle se docela těším.
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Rick Deckard 25. 11. 2012 10:32

Díky hrám zdarma na PSN+ jsem si včera koupil Víťu. Tomu se prostě nedalo odolat. 4 hry zdarma a z toho dvě pro které bych si Vitu stejně koupil. A ještě v balení byl zadarmo Little Big Planet. Takže mám celkem pět her. :D Teď nevím kterou začít dřív hrát, ale asi se opřu do Gravity Daze. Ta cell shadová grafika má prostě svoje kouzlo.
Kojima-san doesn't have to make Metal Gear any more.
Metal Gear Solid: Yet Another Big Boss Prequel! The possibilities are endless!
Rick Deckard
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod N.Marko 25. 11. 2012 12:25

Gratuluji a ať dlouho a dobře slouží :))

Btw: PSN+ na Vitu je dost možná právě to co společně s bundlama a slevou samotné konzole nakopne prodeje. Nepodceňujte sílu Playstationu, kdysi zněla reklama na PSX - tohle by mohl být příští rok pěkný mazec :D
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 25. 11. 2012 12:33

Také přeju hodně zábavy.

Jen to PS+ se mi moc nezdá. Nintendo má levný HW, drahé hry a zase ne tak moc reklam. Jediné vydělává. Sony teď zase jedna agentura snížila rating:
http://www.eurogamer.net/articles/2012- ... ny-to-junk

Celkově mi to přijde trochu jako takové poslední volání před smrtí :D Rozdávat hry zdarma? To nebude fungovat. Hlavně mě to třeba vůbec neláká a je otázka, na koho je to cílené. Dovedu si představit plno dětí, které to ocení, ale tím si je vychovám, že za hry se neplatí, ne?
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod N.Marko 25. 11. 2012 12:50

Otázka na koho to je cílené mi přijde naprosto mimoňská - přece na každého, kdo nechce moc platit, protože takhle ty hry vyjdou člověku sakra levně.

A volání před smrtí? Na PS3 to tak jede už druhým rokem a naopak to zvedlo prodeje.
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 25. 11. 2012 12:54

Přesně tak, také to tak vidím. Je to ale dobrá strategie?

Sony je na tom hůř a hůř, takže to zase takový zázrak není. Pořád mi nepřijde, by jim to fungovalo. Možná se to teď rozjede, což je dobré, ale prodají pak nějaké hry, když jim HW nakoupěj lidi, kteří za hry neplatí? Konzole jsou vždy o prodaném SW a ne HW, protože ten je buď málo výdělečný nebo dotovaný.

Jak je možné, že 3DS má tak velké prodeje?
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod .soul 25. 11. 2012 13:45

Nezapominej, ze PS+ je placena služba...
.soul
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod N.Marko 25. 11. 2012 15:13

Jak píše .soul - je to placené, takže peníze z toho jsou a zároveň to nutí lidi nepirátit. Je překvapivé, že na PS3 i po víc než roce PSN+ neklesl poměr kupovaných her ať už krabiček, tak i digitálních verzí i když v PSN+ je tolik titulů zdarma, nebo se slevou!

Přijde mi, že to je spíš taková motivační služba. Dostaneš něco zadarmo, ale novinky si stejně musíš koupit sám, pokud je mermomocí chceš hned, navíc je fakt, že her vychází mnohem víc a pokud máš specifické chutě - stejně musíš do krámu.

Takže ano, i na příkladu PS3 je vidět, že se jim to vyplatí a je to dobrá strategie.

Jinak - řekni mi, kdo je na tom dneska líp a líp a líp... ;)
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod nox111 14. 12. 2012 16:09

Na ps vita hram momentalne Gravity rush a potom sa chystam na Uncharted
PS3 id:noxusSVK
Steam:nox948
x360:noxSVK
nox111
Killing Spree
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků