Jakou hru zrovna hrajete na své přenosné konzoli???

Diskuze o hrách pro kapesní herní zařízení

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod muftu 13. 12. 2013 20:37

Dorazil som Zeldu, a nacal som druhu stovku hodin v Pokemon X a idem si po dalsie odznaky v Pokemon Y
X360, Xbox, PS3, PS 2, Wii U, Wii, GC, N64, SNES, Sega DC, Sega MD, 3DS XL, 3DS, GBC, GBA SP, GB Micro, GB, PSV, PSP
muftu
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod N.Marko 14. 12. 2013 12:35

Tohle jsem nikdy nepochopil. Jaký je mezi nimi rozdíl?
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 14. 12. 2013 12:42

Obvykle v jedinečných pokémonech. Občas má nějaká verze i jedinečné lokace, ale jinak nic zásadního. Rozhodně nemá cenu kupovat obě, pokud jdeš jen po příběhu a hratelnosti. Takže to není nějaký podvod od Nintenda :)
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SPY 14. 12. 2013 12:46

Co je na tom k nepochopeni?

Obrázek
SPY
Killing Spree

Odeslat příspěvekod tdjohn 14. 12. 2013 12:48

To je právě přesně nesmysl :D
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod N.Marko 14. 12. 2013 13:04

Někdo jiný kromě tdjohna? Toho nečtu.
SPY: Jo, to mě napadlo taky :D
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 14. 12. 2013 13:04

Protože jsi retard ;-) Škoda, že to neuvidíš :D
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SCobra 14. 12. 2013 13:15

Původním záměrem byla socializace hráčů :) Aby měli nějaký důvod se setkávat, soupeřit se sebou, měnit pokémony a tak... Ten smysl bude pravděpodobně pořád stejný, protože těžko si někdo bude kupovat obě verze (pokud není fakt nadšenec).
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SPY 14. 12. 2013 13:17

SCobra > To jako kdyby byla jedna kompletni verze hry, tak by to neslo? Ah tak to pak jo ...
SPY
Killing Spree

Odeslat příspěvekod N.Marko 14. 12. 2013 13:33

Aha.
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SCobra 14. 12. 2013 13:58

Však obě verze jsou kompletní... A přesto je každá trochu jiná :) Připomínám, že to je japonská hra - to, co u nás nedává smysl, může tam být naprosto úžasný nápad.
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SPY 14. 12. 2013 14:08

Ja jim to neberu, kazda spolecnost se snazi o maximalizaci zisku, a z tohoto pohledu to naprosto uzasny napad je.

Vsak ono to jednou treba prijde i u nas, ze budeme mit kompletni 2x Call od Duty s 3 hodinou kampani, ktera se pokryva z 90%. A kazda verze bude mit v MP 15 map stejnech a 5 unikatnich :-)
A neboj, oni to taky necim obkecaj, a nereknou, ze jim jde o prachy, ale o slechetny sblizovani hracu ;-)
SPY
Killing Spree

Odeslat příspěvekod tdjohn 14. 12. 2013 15:08

A v kterým COD bylo hlavní herní náplní sbírání MP map s možností výměny za kamarádovu?
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SCobra 14. 12. 2013 15:19

Říkám, původní záměr byl socializovat japonská děcka - něco jako sběratelské kartičky (chceš nějakého pokémona, běž si ho vyměnit s kamarádem). Dneska už to nejspíš bude jen ekonomická záležitost.
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 14. 12. 2013 15:23

Jasný, proto se online hraní neustále vylepšuje, abys měl tu výměnu lehčí a lehčí. Až začnou vymýšlet mikrotransakce na koupi pokémonů, tak se má smysl bavit o tom, že chtějí hráče obírat. Takhle to v tom vidí jen ne moc bystrý Spy a... víme kdo.
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků