Jakou hru zrovna hrajete na své přenosné konzoli???

Diskuze o hrách pro kapesní herní zařízení

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod Clip 16. 2. 2008 09:32

no ona ta ovladaci metoda dost ovlivni pozitek ze hry... a ta barvickovitost snizena v poslednim dilu AW mi prijde asi tak jako kdyz vypnu podsviceni.. :D ale je to vec nazoru.
V tvem poslednim odstavci s tebou souhlasím.
No nebudem se tu kvuli tomu hadat, myslim ze PT a AW patri ke spicce strategii na DS, ale osobne mam asi bliz k PT, zduraznuju OSOBNĚ, chapu ze nekdo muze mit radsi AW. :wink: myslim ze nama cenu dal rozebirat co je lepsi, je to jako srovnavat jestli jsou lepsi černy ponožky nebo bílý ponožky, kazdymu se libi neco jinyho.. :wink: :D
Clip
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Torham 16. 2. 2008 09:40

Clip píše:no ona ta ovladaci metoda dost ovlivni pozitek ze hry... a ta barvickovitost snizena v poslednim dilu AW mi prijde asi tak jako kdyz vypnu podsviceni.. :D ale je to vec nazoru.
V tvem poslednim odstavci s tebou souhlasím.
No nebudem se tu kvuli tomu hadat, myslim ze PT a AW patri ke spicce strategii na DS, ale osobne mam asi bliz k PT, zduraznuju b]OSOBNĚ
"We may never meet again. But we never forget each other." - Leon / Kingdom Hearts
PC, PS2, DS Lite ( :love: )
Migruji na WINDOWS LIVE Messenger - Radek.Svoboda.1@seznam.cz Si mne přidejte ;)
Torham
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod HALI32 16. 2. 2008 11:26

Advance Wars jsou daleko jednodušší, hratelnější, návykovější, snadno se dají pochopit a snadno tě chytí...nedá se to srovnávat s takovým mobile brakem, jako Panzer Tactic...
HALI32
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Clip 16. 2. 2008 11:29

neee prosimvas neee... :-D uz to nereste :-D

btw. mozna ze se mi to nelibi prave kvuli ty jednoduchosti.. :-D :wink:
Clip
Killing Spree

Odeslat příspěvekod HALI32 16. 2. 2008 11:33

Ono je jednodušší jen na pochopení a hraní...ve skutečnosti skrývá spoustu složitých postupů...a řešení a je náročné na čas a na nervy...
HALI32
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Torham 16. 2. 2008 11:35

HALI32 píše:Advance Wars jsou daleko jednodušší, hratelnější, návykovější, snadno se dají pochopit a snadno tě chytí...nedá se to srovnávat s takovým mobile brakem, jako Panzer Tactic...P/quote]
Hm...tak PT nejsou o moc složitější. Jsou prostě interpretací historických faktů, to je celé. A jsou povedené.

2Clip: Sorry, musel jsem reagovat :wink:

2HALI: Pokud říkáš, že PT jsou složité, tak si sežeň PC freeware Steel Panthers: World at War :wink: TO JE HARDCORE!!! :mrgreen: Téměř absolutně realistická TBSka (stejně jako v reálu máš u tanků různou tloušťku pancéřování na různých místech a hra dokonce počítá i úhel dopadu střel a kalkuluje i se sklonem pancíře - střela se může odrazit!). Takže neříkej, že PT jsou moc složité 8)
"We may never meet again. But we never forget each other." - Leon / Kingdom Hearts
PC, PS2, DS Lite ( :love: )
Migruji na WINDOWS LIVE Messenger - Radek.Svoboda.1@seznam.cz Si mne přidejte ;)
Torham
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Clip 16. 2. 2008 11:38

2 Torham: reakci naprosto chapu, nemas se za co omlouvat :wink:
2 HALI32: se mi zda že si trochu protiřečíš :D :wink: :idea:
Clip
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Torham 16. 2. 2008 11:47

Clip píše:2 Torham: reakci naprosto chapu, nemas se za co omlouvat :wink:
2 HALI32: se mi zda že si trochu protiřečíš :D :wink: :idea::/quote]
Souhlasím :) Složité postupy jsou i v AW...protivník vytvoří někdy až nehorázně pevnou a komplexní obrannou linii..to se BLBĚ dává...a už to chce složitě kombinovat (ještěže v AW není dělostřelecká podpora jako v PT, z té hry by bylo peklo...tou podporou myslím to, že pokud napadneš jednotku krytou dělostřelectvem, tak tě HNED napadne to dělostřelectvo a AŽ POTOM ty útočíš na napadanou jendotku). A ještě jsem radši, že ani v jedné z obou her není rozprašování jednotek z Panzer Generala nebo rozklad morálky bombardováním ze Steel Panthers. Takže buďme rádi za principy, jaké v obou hrách jsou. Neznám nic horšího, než když mi v PG počítač rozpráší zkušenou jednotku tanků a pak ji roztrhá na cáry bez vlastních ztrát :shock: :evil:
"We may never meet again. But we never forget each other." - Leon / Kingdom Hearts
PC, PS2, DS Lite ( :love: )
Migruji na WINDOWS LIVE Messenger - Radek.Svoboda.1@seznam.cz Si mne přidejte ;)
Torham
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Clip 16. 2. 2008 11:49

uzavřeme to kompromisem : :wink: obě jsou to povedené hry, jedna ma silu v originalite, druha v realnosti. a už to prosimvas neřešme :D :wink: :D :D
Clip
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Torham 16. 2. 2008 11:52

Clip píše:uzavřeme to kompromisem : :wink: obě jsou to povedené hry, jedna ma silu v originalite, druha v realnosti. a už to prosimvas neřešme :D :wink: :D :D:/quote]
8)
"We may never meet again. But we never forget each other." - Leon / Kingdom Hearts
PC, PS2, DS Lite ( :love: )
Migruji na WINDOWS LIVE Messenger - Radek.Svoboda.1@seznam.cz Si mne přidejte ;)
Torham
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Link.z.Hyrule 18. 2. 2008 20:23

Tak já jsem rozehrál Another Code na DS, ale jsem celkem dost zklamaný. Příběh je zpočátku vcelku zajímavý, ale po třech hodinách mě to žačalo opravdu dost nudit a díky tomu se mi ani nechce kupovat Hotel Dusk.....(jakožto další adventurku na kterou jsem se těšil)

Takže už mi v hledáčku zůstává pouze Advance Wars: Dark Conflict. Hrajete už někdo? Jaké to je?

V podstatě jediné dobré hry na NDSLite jsou pro mě: Metroid Prime: Hunters; Metroid Prime Pimball a Zelda: Phantom Hourglass.
Link.z.Hyrule
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ertefol 18. 2. 2008 20:34

Link.z.Hyrule píše:Takže už mi v hledáčku zůstává pouze Advance Wars: Dark Conflict. Hrajete už někdo? Jaké to je?k/quote]


Tak trošku jsem to hrál :) - http://www.doupe.cz/h/Konzole/AR.asp?ARI=118812

Jinak, Another Code mě taky vůbec nechytlo, z adventur doporučuji hlavně Phoenixe Wrighta, který mě naprosto dostal.
PC, Wii U, 3DS
"Slabé pohlaví je silnějším pohlavím z důvodu slabosti silnějšího pohlaví k slabšímu pohlaví." - Přísloví
Jakub Kovář, externí redaktor Games, LEVELu, Pevnosti
Ertefol
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod simsah 18. 2. 2008 20:54

Me teda Another Code bavil rozhodne vice nez Phoenix Wright :) - ten u me porad lezi na policce, kdyz sem ho pri jednom faaaakt dlouhym soudnim sporu ulozil a odlozil na neurcito :)
...
simsah
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Link.z.Hyrule 18. 2. 2008 20:56

Tak se nehádejme, každý jsme jiný :-D. Phoenix se mně vůbec nelíbí, ale Advance Wars zkusím.

To: Ertefol

Recenzi jsem už četl, myslel jsem, že přispěje i někdo jiný, ale i tak díky moc.
PS3, Nintendo Wii + DSLite
Link.z.Hyrule
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Tuuurek 18. 2. 2008 23:51

Another Code a Hotel Dusk je něco úplně jiného....(sou to sice obě adventury, ale mají oba jiný "styl" hraní)....Osobně si myslím, že ačkoliv tě nebavil Another Code, tak Hotel za to stojí... :wink:
Život je plný překvapení...
Tuuurek
Dominating
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků