Sbírka handheldů

Diskuze o hrách pro kapesní herní zařízení

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod Tuuurek 15. 1. 2008 22:31

Another je hustej..Né až tak příběh tej holky, ale D mě tlačil ku předu.... 8)
Život je plný překvapení...
Tuuurek
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod sega.maniac 15. 1. 2008 22:42

Smoke píše:Jo mě taky. Kdybych měl DS tyhle hry by byly ve sbírce...

Jinak sem koupil na GBA Sonic Advance 2. Hráli jste někdo? Jen jestli je to dobrá "sonic farka"f/quote]


Jj je ze vsech Sonicu na GBA se mi libila nejvic.. nez jednicka urcite a trojka mi uz prisla krapec preplacana.. pak je jeste remake prvniho dilu ze segy megadrive. "Sonic the Hedgehog"
PlayStation 5
Óm mani peme hung
Shenmue is Amazing - IGN 9,7/10
sega.maniac
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod johndarkness 28. 11. 2009 17:11

Tak jsem dneska trosku uklizel a tak jsem si rekl, ze udelal pak obrazku.
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Sega MultiMega, Saturn, Atari Jaguar/CD, SNES, N64, GB, GBC, GBA, NDS, NDSL, PSX, PS2, PSP
Laser Disc, PMD 85-1/2, Spectrum 128+, ну, погоди!
johndarkness
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod N.Marko 28. 11. 2009 17:16

:D koukám víc konzolí než her :)
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod johndarkness 28. 11. 2009 17:46

N.Marko píše::D koukám víc konzolí než her :)


Tak tohle je pouze zlomek toho co mam. Jinak mam dalsi hromady her bez krabicek pro GB,GBC, GBA, PSP atd. takze tam by to byla trosku nuda ;-)
Sega MultiMega, Saturn, Atari Jaguar/CD, SNES, N64, GB, GBC, GBA, NDS, NDSL, PSX, PS2, PSP
Laser Disc, PMD 85-1/2, Spectrum 128+, ну, погоди!
johndarkness
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sasakr 9. 12. 2009 23:55

Tak pozor, i kalkulačka je handheld (to není vtip) http://www.youtube.com/watch?v=PCUK4_LM ... re=related
"Svoboda je věc, která akorát ruší." Tdjohn
Sasakr
Sleepwalker
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Tankista9 24. 1. 2010 23:12

Tak já se mohu zatím pochlubit jen s málem :-[
24012010033.jpg
PS3

Nic neni dokonalé...
Tankista9
Rampage

Odeslat příspěvekod Nfan 25. 5. 2011 14:44

Tady je něco z mojí sbírky, až na jeden vzácný GBL mám všechny druhy gameboyů, teď se budu snažit sehnat všechno s krabicí a papírkama. Časem vyfotim i hry co mám ale není toho moc.

Obrázek

Jeden Color jsem trochu upravil, nechal sem v tom dost času ale sem rád že to šlape ;-] .

Obrázek

Ale mám i další věci od nintenda, na DSku sem dřív dost hrál ale gameboy je gameboy.

Obrázek
Nfan
First Blood

Odeslat příspěvekod Sasakr 25. 5. 2011 17:44

Co to je ten Gameboy Printer?!
"Svoboda je věc, která akorát ruší." Tdjohn
Sasakr
Sleepwalker
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Nfan 25. 5. 2011 20:39

Gameboy printer - je to tiskarna, tiskne na 38mm siroky pas termopapiru, takze nepotrebuje inkoust, proste tiskne teplem, zere 6AA baterek a spojuje se skrz gameboy link cable. Ja to kmim normalnim papirem na uctenky, ale originalni gameboy printer papir se da porad sehnat za celkem rozumny ceny.
Umi tisknout informace z her, ale jen z tech co to podporujou (myslim ze celkem 27 her podporuje gb printer). Napr. u donkey konga de treba tisknout symboly co clovek najde, u pokemonu treba udaje z pokedexu. A i kdyz ten printer jde spojit i s gameboy advance tak podle vseho neexistuje GBA hra ktera to podporuje, jen GB/GBC .
Ale nejvic clovek tu tiskarnu vyuzije s GB camerou, jde tisknout svy fotky, na tu dobu to muselo bejt hardcore :-D .
Jinak ptejte se na cokoliv co mam ve sbirce, rad odpovim.
Nfan
First Blood

Odeslat příspěvekod SCobra 25. 5. 2011 20:44

Jo, jednu máme dokonce v práci (možná to není ta stejná nebo není originální) :-) Zajímavá věcička... Ale ve výsledku bohužel naprosto k ničemu :-)
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sasakr 25. 5. 2011 21:38

Ke gameboyi byla kamera? :-D No to jsou teda věci :-O
"Svoboda je věc, která akorát ruší." Tdjohn
Sasakr
Sleepwalker
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Nfan 25. 5. 2011 21:59

Ani to neni takova vzacnost, asi se jich prodalo dost.
Nfan
First Blood

Odeslat příspěvekod .soul 26. 5. 2011 16:51

Co je to mezi těma GB Advance?
A to žluty nahoře je tamagoči? ? :)
Note 10+ Linx 8 PC PS3 PS4 PS Vita
.soul
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Nfan 26. 5. 2011 19:04

To zluty je pokemon pikachu, ano v podstate tamagochi, kdyz to clovek nosi v kapse tak za kazdej krok se pricitaj nejaky penizky a pak tim muzete pikachu krmit a platit tam nejaky minihry. Byly i dalsi verze, nektere umeli komunikovat s GBC pres infra.
A ty gameboye zleva doprava:
GB classic, GB classic play it loud, GB pocket ranna verze bez diody, GB pocket s diodou,
GB color, GB advance,GB advance SP 001, GB micro, GB advance SP verze AGS 101
Jsou serazeny podle data vydani.
Ten gameboy micro je jako normalni advance ale uz neumi GBC/GB hry jen GBA, obrazovka je mensi nez sp, ale ma dobry podsviceni s vice stupnema. Me osobne se na nem nehraje moc dobre a hlavne reproduktor ma dirkovani pod tlacitkama AB takze si ho clovek porad prekryva a hrozne to rusi jak kolisa hlasitost.
Tady mas porovnani displayu- GBA SP ags 001, GBA SP ags101, GB micro --- uplne nejlepsi display ma jednoznacne GBA SP ags101 skvele barvy i svetlost :love:
Obrázek
Nfan
First Blood

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků