Only for PSP

Diskuze o hrách pro kapesní herní zařízení

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod StefiCZ 28. 10. 2011 09:58

Taky bych se přiklonil k Midnight Clubu, protože jsi vyřadil můj oblíbený Motorstorm :)
PC, PS1, PS2, PS3, PSP, PSVita, Xperia Play, Mega Drive, Dreamcast, SNES, GameCube, Wii, 3DS, Xbox360
StefiCZ
Killing Spree

Odeslat příspěvekod sega.maniac 31. 10. 2011 01:00

To je nadhera :love:

Opet Jap. only, vyslo na prelomu roku. PSP v takovychto hrach primo kraluje.
PlayStation 5
Óm mani peme hung
Shenmue is Amazing - IGN 9,7/10
sega.maniac
Dominating

Odeslat příspěvekod N.Marko 31. 10. 2011 11:53

No a pak se může někdo divit, že přestávám mít Japonce rád :/
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike

Odeslat příspěvekod StefiCZ 1. 11. 2011 18:06

Final Fantasy Type-0 ( Reishiki )
,, Another Final Fantasy, another anxious arrival of its Famitsu score. Final Fantasy Type-0, the latest entry in the Fabula Nova Crystallis mythos, scored 10, 9, 10, and 10 in Famitsu, landing only a point away at perfect with a 39 out of 40 ,,

Prosím bože jestli tam nahoře někde jsi, dej ať nám to přeloží O:-)
PC, PS1, PS2, PS3, PSP, PSVita, Xperia Play, Mega Drive, Dreamcast, SNES, GameCube, Wii, 3DS, Xbox360
StefiCZ
Killing Spree

Odeslat příspěvekod sega.maniac 1. 11. 2011 18:08

Nic jineho nez 9-10 titul snad nikdo ani necekal :-) jak uz jsem psal tohle je narez.
PlayStation 5
Óm mani peme hung
sega.maniac
Dominating

Odeslat příspěvekod StefiCZ 1. 11. 2011 18:22

Jen se trochu bojím že známka od Famitsu nebude moc objektivní :) XIIIka dostala myslím taky 39, což si určitě nezaslouží ačkoliv je to pro mě velice solidní hra. Každopádně se mi tady strašně líbí že hra konečně opouští tu pohádkovost a s krví a úmrtími se nešetří...

Teď dohrávám 4tý díl na psp, docela jsem čuměl jak nechali umřít
SPOILER
Paloma, Porom, Yanga, Cida a kdo ví koho ještě a nakonec se stejně všichni (nečekaně) objevily živý.
StefiCZ
Killing Spree

Odeslat příspěvekod sega.maniac 1. 11. 2011 18:26

Famitsu urcite lehce nadhodnocuje, ale Type-0 je FF Versuslike hra, zadne souboje v menu ala XIII.
PlayStation 5
Óm mani peme hung
sega.maniac
Dominating

Odeslat příspěvekod Rick Deckard 1. 11. 2011 19:47

Famitsu se už nedá brát vážně. Poslední dobou nadhodnocují uplně všechno. Navíc mě fascinuje, že vždycky se vypichuje to skore, ale nějaký doprovodný text, proč si to zasloužilo tolik bodů už nikde není.
Kojima-san doesn't have to make Metal Gear any more.
Metal Gear Solid: Yet Another Big Boss Prequel! The possibilities are endless!
Rick Deckard
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Torham 1. 11. 2011 20:21

StefiCZ píše:Teď dohrávám 4tý díl na psp, docela jsem čuměl jak nechali umřít
SPOILER
Paloma, Porom, Yanga, Cida a kdo ví koho ještě a nakonec se stejně všichni (nečekaně) objevily živý.
V úplně původní SNES verzi byly tyhle postavy totálně dead. Až v GBA portu (PSP verze je v podstatě jeho vyleštěnější podobou) je vrátili do hry (jako takový bonus) a je zde jeden dungeon s ultimátními zbraněmi pro tyto postavy (ty v původní hře logicky nebyly). Nakonec Lunar Ruins, ultimátní a fakt ostrý dungeon. Nepovinný, samozřejmě :)

Ale jo, čtyřka byla sakra seriózní v tomhle směru. Tam se se smrtí nešetřilo. Šestka je tomu hodně podobná...
"We may never meet again. But we never forget each other." - Leon / Kingdom Hearts
PC, PS2, DS Lite ( :love: )
Migruji na WINDOWS LIVE Messenger - Radek.Svoboda.1@seznam.cz Si mne přidejte ;)
Torham
Rampage

Odeslat příspěvekod StefiCZ 1. 11. 2011 20:37

V Lunar Ruins dostávám docela nakládačku no to je pravda :D
Teda ale že takhle změnily původní hru se mi vůbec nelíbí :( To už je tam měli nechat hned ve SNESácké verzi, potom možná ale Squarem proletěla myšlenka na After Years, nehrál jsi to náhodou? Docela by mně zajímalo jestli má cenu vůbec zkoušet.
StefiCZ
Killing Spree

Odeslat příspěvekod tdjohn 1. 11. 2011 20:38

Má v dnešní době cenu kupovat PSP, když bych si chtěl zahrát jen pár her, které doplňují hry na PS3? Asi bych nechtěl žádná rpg a ani nemám čas, ale když jsem viděl na živo ty GOW a třeba i GTA stories, tak to vypadalo úžasně. Stojí za to si to dnes zahrát? Vzal bych asi tu nejnovější verzi bez wifi a sterea. Stejně bych na tom nehrál nikde venku, tak doma můžu mít sluchátka.

Ty FF, které tu řešíte, se dají normálně pořídit?

-- 1. 11. 2011 20:43 --

Už to vidím, musí se to kombinovat s PS1.
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Rick Deckard 1. 11. 2011 20:56

Torham píše:
StefiCZ píše:Teď dohrávám 4tý díl na psp, docela jsem čuměl jak nechali umřít
SPOILER
V úplně původní SNES verzi byly tyhle postavy totálně dead. Až v GBA portu (PSP verze je v podstatě jeho vyleštěnější podobou) je vrátili do hry (jako takový bonus) .

Jseš si tím jistý? Já totiž hrál SNES verzi a vím, že jsem ty postavy mohl zpátky oživit. Nebo ještě existuje nějaká hacknutá SNES verze s touhle možností?
Rick Deckard
Killing Spree

Odeslat příspěvekod StefiCZ 1. 11. 2011 21:23

tdjohn: Můžes si tam samozřejmně dát i díly z psx ale, Final Fantasy I , II , IV , VII: Crisis Core , Dissidia , Dissidia Duedoceim a Tactics vyšli i přímo na umd pro psp :) Podle mně to určitě cenu má, psp má pěknou řádku parádních her a dost jich vypadá nádherně i dnes.
StefiCZ
Killing Spree

Odeslat příspěvekod tdjohn 1. 11. 2011 21:30

Mně se na tom líbějí ty média a PSV je už mít nebude, takže bych je nikdy neviděl :D I to GTA mě láká, protože to vypadá dobře a prý to má zajímavý MP. Je tam plno dalších her. Hlavně ten God of war remake na PS3 mi ukázal, že tam můžou být luxusní záležitosti. Není ani poznat, že je to port z kapesního zařízení.
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Rick Deckard 1. 11. 2011 21:37

http://www.youtube.com/watch?v=vVqFHxai ... re=related

Trochu si spiluju Type-0. Opening mi uplně připomíná FFXII.
Rick Deckard
Killing Spree

Předchozí stránkaDalší stránka