Only for PSP

Diskuze o hrách pro kapesní herní zařízení

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod hellboy289 1. 10. 2011 18:02

Má cenu si ještě koupit PSP kdyz ma být vita?
NTB:Sony VGN-NW21SF
hellboy289
First Blood

Odeslat příspěvekod beat 1. 10. 2011 23:28

Si asi musíš sám rozhodnout, jestli se ti PSP vyplatí kvůli hrám, které bys na něm chtěl hrát.
Pokud nemáš žádné vyloženě nutné hry po kterých toužíš a vyhovují ti ohlášené hry na Vitu, já osobně bych počkal...
beat
Dominating

Odeslat příspěvekod StefiCZ 1. 10. 2011 23:46

hellboy: Podle mě má, je na něm spustu skvělých her vyloženě za pár korun. Než vyjde Vita taky chvíli potrvá a hned z kraje tu taková knihovna her nebude :)
PC, PS1, PS2, PS3, PSP, PSVita, Xperia Play, Mega Drive, Dreamcast, SNES, GameCube, Wii, 3DS, Xbox360
StefiCZ
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Lloyd.Irving 2. 10. 2011 08:45

jj PSP je šílenost a určitě se vyplatí, takový WipeOut je na tom bezkonkurenční
Red Wii,GC,GameBoy Advance SP Brighter,PSP.

dr.Míša " jsi přeci na doupěti, místo těch největších herních kruťáků široko daleko"
Lloyd.Irving
Dominating

Odeslat příspěvekod sega.maniac 2. 10. 2011 13:34

Je docela huste ze PSP stoji o tisic mene nez DSi a to nezminuji DSi XL, ktere lze u nekterych vydriduchu koupit i za 5250Kc.
PlayStation 5
Óm mani peme hung
Shenmue is Amazing - IGN 9,7/10
sega.maniac
Dominating

Odeslat příspěvekod Rick Deckard 11. 10. 2011 18:16

Takže Valkyria Chronicles III nevyjdou anglicky. Špatné prodeje dvojky to pohřbily. Ze stejného důvodu asi nebude Sega riskovat s Yakuzou.

http://www.gamespot.com/news/6339405.ht ... adline%3B1
Kojima-san doesn't have to make Metal Gear any more.
Metal Gear Solid: Yet Another Big Boss Prequel! The possibilities are endless!
Rick Deckard
Killing Spree

Odeslat příspěvekod StefiCZ 11. 10. 2011 18:20

Škoda :( ...
PC, PS1, PS2, PS3, PSP, PSVita, Xperia Play, Mega Drive, Dreamcast, SNES, GameCube, Wii, 3DS, Xbox360
StefiCZ
Killing Spree

Odeslat příspěvekod N.Marko 11. 10. 2011 18:29

No a tímto u mne definitivně umírá PSP. Poslední rok na něm hraju už jenom Valkyrii 2 a jinak skoro nic, takže když nevyjde trojka, nebo Yakuza... no, počkám si na Víťu...
Opravdu škoda. Trojka se mi jeví hodně dobrá. Ale Sega si za to může sama, protože její západní marketing stojí jako obvykle za starou belu :/
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike

Odeslat příspěvekod Rick Deckard 15. 10. 2011 12:58

Ještě to teda možná vydají na Vitu nebo to snad přeloží nějaká fan skupina. Poslední dobou jsem si všiml amaterských překladů na Monster Hunter a jeden díl Tales of.

Jinak další hra, která má nahnutý vydání v angličtině. Skoro se mi nechce místy věřit, že to je na psp.
http://www.vg247.com/2011/10/14/eleven- ... -gameplay/
Kojima-san doesn't have to make Metal Gear any more.
Metal Gear Solid: Yet Another Big Boss Prequel! The possibilities are endless!
Rick Deckard
Killing Spree

Odeslat příspěvekod N.Marko 15. 10. 2011 14:02

Amatérský překlad mi je na prd, protože nemám CF a ani mít nechci.

Ono že se to s překlady na západ má nahnutě je vcelku pochopitelné, protože to co už vyšlo v Japonsku má docela solidní prodeje (páč PSP tam stále letí), ale udělat teď něco pro Evropu/USA znamená čelit obecnému nezájmu, protože se všichni těší na Víťu... nebo si to tak papaláši malujou :/
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike

Odeslat příspěvekod sega.maniac 15. 10. 2011 14:06

Jj humus na ntou, uz me take nebavi ze 90% v posledni dobe vydanych PSP her (vcetne Yakuzy a vsech tech JRPG) je Jap. only a na zapade nikdy nevyjdou. At se jde Sony s PSP zahrabat, zlate 3DS.
PlayStation 5
Óm mani peme hung
sega.maniac
Dominating

Odeslat příspěvekod N.Marko 15. 10. 2011 14:56

No tak tohle jsou hlavně third party vývojáři a těm Sony asi moc diktovat nemůže, to uznej. A je fakt, že ono se tu toho díky pirátství a ještě jiným faktorům zase tak moc neprodá - obzvláště ty "divné" hry jako Valkyria. Sem něco lokalizovat je vyloženě charita, takže já se ani moc nedivím, že se jim do toho nechce. Víš kolik toho bude za rok vycházet v Japonsku na 3DS a sem se to ani nedostane? Nyní sem jde všechno, protože je hlad a není co hrát, později se situace změní...

Ale je fakt, že se mi to líbit nemusí :/
N.Marko
Godlike

Odeslat příspěvekod sega.maniac 15. 10. 2011 15:21

Z Jap. sem pro 3DS nejde skoro nic, to zase ne. Jen neco ale aspon to neni takove zivoreni a skemrani jako u PSP. Jen tech traileru na JRPG co jsem za posledni dobu koukal a musim se s nima rozloucit. Navic u 3DS me tesi alespon mozna ohlaseni lokalizaci v budoucnu viz. Wii, tam take bylo plno pecek treba rok v prodeji Jap. only a pak je na zapad prevedli.
PlayStation 5
Óm mani peme hung
sega.maniac
Dominating

Odeslat příspěvekod N.Marko 15. 10. 2011 15:33

Njn, Japonsko je soběstačný trh. Na nás se ohlížet nemusejí. Ale zase jak říká můj kámoš (co Japonsky umí) - ty hry jsou region free, nic ti nebrání si je koupit :D
N.Marko
Godlike

Odeslat příspěvekod portapro 17. 10. 2011 18:45

Musím říct,že tohle se sony těžce nepovedlo,představit v lednu handheld a prodávat ho až za rok...sice se vity nemůžu dočkat(doufám,že mě nezklame...) ale ta čekací doba je otřesná
portapro
Killing Spree

Předchozí stránkaDalší stránka