Only for PSP

Diskuze o hrách pro kapesní herní zařízení

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod N.Marko 9. 7. 2011 18:05

Mě štvalo, že jsem se nikdy nedostal k Double Dragonu - u něj měli frontu buď místní bouchači, nebo nebyly drobáky. No a pak už jsem se na kolotoče vykašlal a za nějaký čas se mi pod TV hřálo PSX, takže na co vyhazovat další peníze.

Btw: Vždy jsem chtěl vyzkoušet ten automat s ponorkou (mělo to periskop a tak okolo), ale nikdy nebyl funkční :(
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike

Odeslat příspěvekod sega.maniac 6. 8. 2011 13:01

Chapu ze Square Enix je firma ktera behem poslednich let klesla nejvice ze vsech a jejich vystupovani je vylozene amatersky hulvatske, ale verim ze seberou to malo co v sobe maji a casem vydaji tento master peace i na zapade jinak totiz vazne nevim :-) http://www.gamespot.com/psp/rpg/finalfa ... nav%3Bnext Od nekoho jako je SE bych cekal cokoliv, ale jejich drivejsi prohlaseni ze nevi jiste zdali vyjde Type-0 i mimo Jap. bylo i na ne moc.
PlayStation 5
Óm mani peme hung
Shenmue is Amazing - IGN 9,7/10
sega.maniac
Dominating

Odeslat příspěvekod N.Marko 6. 8. 2011 13:35

Jestli to vyjde nebo ne, neodvažuji se hádat. Ale upřímně řečeno po tolika letech jednoho zklamání za druhým mě to vlastně ani nezajímá. JRPG jdou do kopru a to nikoliv kvůli stagnaci žánru a nezájmu hráčů, ale přesně naopak - kvůli snaze narvat do nich co nejmodernější prvky a pokusům napasovat je na vkus západního hráče.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike

Odeslat příspěvekod SPY 6. 8. 2011 15:24

Asi to bude velmi kvalitni kousek, kdyz ani neoznami US/EU verzi ...
SPY
Killing Spree

Odeslat příspěvekod sega.maniac 6. 8. 2011 15:44

Rekl bych nejkvalitnejsi vubec, ohledne ingame videi to nema na PSP scene obdoby, proto chci hru v ENG. Posledni velkolepa gamesa pro PSP na kterou se ceka uz radu let.
PlayStation 5
Óm mani peme hung
sega.maniac
Dominating

Odeslat příspěvekod SPY 6. 8. 2011 16:48

Jo neco podobnyho jsem si rikal i u FF XIV :D
SPY
Killing Spree

Odeslat příspěvekod N.Marko 6. 8. 2011 18:09

Jak říkám, je mi to u pr*ele, já chci Valkyrii 3 :/
N.Marko
Godlike

Odeslat příspěvekod Rick Deckard 7. 8. 2011 10:08

11. srpna výjde demo Type-0. Samozřejmě japonsky. :)

Marko: Jestli je trojka Valkyrie zábavnějíší než dvojka tak by to mohli vydat. Akorát u dvojky jsem se sekl na 30 hodinách a vůbec mě to dál neláká. Pořád to samé a příběh se nijak nerozvíjí.
Kojima-san doesn't have to make Metal Gear any more.
Metal Gear Solid: Yet Another Big Boss Prequel! The possibilities are endless!
Rick Deckard
Killing Spree

Odeslat příspěvekod N.Marko 7. 8. 2011 12:37

Rick: Já to už hraju jenom kvůli takovému tomu sbíracímu efektu. Po cvičení sedneme s kámošem a dáme několik misí abychom za utržený matroš koupili nějakou tu zbraň. Sice to není vlastně zapotřebí, ale když ono tam toho je tolik...

Radši bych hrám MGS, ale tam už jsme dojeli naprosto všechno :(

Jinak trojka je podle kamaráda mnohem zajímavější a doladěnější - to ovšem neznamená, že Japonci dostanou rozum a dávku soucitu s námi ubohými Evropany. Na to radši ani nesázím :(

Jinak poslední dobou už není co v coopu hrát. Zkoušeli jsme Godeater Burst, ale velmi brzy přišla nuda. V dohledné době nic na obzoru - PSP asi opravdu umírá...
N.Marko
Godlike

Odeslat příspěvekod Rick Deckard 11. 8. 2011 10:57

God Eatra jsem taky zkoušel. Pěkná grafika, ale nějak mě to dlouho neudrželo. Hlavně kvůli tomu, že jsem nějak nepochopil ovládání a často jsem kvůli tomu umíral.

Jinak se už dá stáhnout demo na Type-0. Třeba z ofi stránek SE http://wdl.square-enix.com/fabula/ff_re ... atsubi.zip Má něco málo přes 300 Mb. Po rozbalení souboru nakopírujte do složky GAME. Hra se pak spouští pod položkou Game>Memory stick. Hlavně nezapomeňte, že kolečkem se potvrzuje a křížkem ruší příkaz. Tady je ještě přeložené ovládání do angličtiny. http://finalfantasy-xiii.net/wp-content ... ntrols.png
Kojima-san doesn't have to make Metal Gear any more.
Metal Gear Solid: Yet Another Big Boss Prequel! The possibilities are endless!
Rick Deckard
Killing Spree

Odeslat příspěvekod N.Marko 11. 8. 2011 11:26

Doufám, že nebudu muset nějak přehazovat profil. Kouknu se ta to ale docela rád i když už S-E nějak moc nevěřím.
N.Marko
Godlike

Odeslat příspěvekod StefiCZ 11. 8. 2011 12:03

No jdu to taky vyzkouset jsem na to nazhavenej uz asi tretim rokem :D Je sice pravda ze od Square uz vetsinou hledam kvalitu jen u predelavek her ze Snesu,psx a ps2 pro handhealdy ale i tak jsem zvedavej takze diky, stahuju.
PC, PS1, PS2, PS3, PSP, PSVita, Xperia Play, Mega Drive, Dreamcast, SNES, GameCube, Wii, 3DS, Xbox360
StefiCZ
Killing Spree

Odeslat příspěvekod N.Marko 11. 8. 2011 12:36

Takže lehce otestováno. Vždy když si myslím, že z PSP už nelze vyždímat hezčí grafiku, tak někdo přijde a mile mne překvapí. To je prostě veliké pozitivum tohoto FF. Co se mi nelíbí je souboják. Ano, zatím to vypadá, že funguje dobře, že je celkem přehledný a hodně akční - a s tím mám právě problém. Oni se sakra snad už dneska ani nedělají JRPG s nějakým tím klasický ATB soubojákem který miluji. Jestli to vyjde, asi si to koupím, ale takhle jsem z toho mohl mít větší radost :(
N.Marko
Godlike

Odeslat příspěvekod StefiCZ 11. 8. 2011 13:33

Tak neco k FF Type-0...

Po vizualni strance jak uz psal Marko je to krasa, pokud bude uroven stejna po celou hru tak smekam, cut sceny,dabing apod. to jen podtrhuji a uz se moc nedivim ze ma byt hra na dvou UMD. Docela se mi libi dabing Mooglu i kdyz neustale ,,Kupo,, ke konci dema me uz celkem otravovalo.

Svet mi trochu pripomina Dragon Ball, velke plane, pustiny, lesy ale mezitim i sci-fi velkomesta plna mrakodrapu. Nejak zatim moc nechapu zasazeni poklidne stredni skoly (ktera mi dost pripomina FF VIII) do valky ve ktere umiraji stovky lidi a po meste se prohani ?Bahamuti? a jine bestie.

Co mi trochu vadi na hre je soubojovy system ktery spatny sice neni ale radsi mam porad tahovou klasiku ( jak tu opet psal Marko ) Co mi vadi ale vic je celkova kamera hry, v soubojich predevsim. Take sesilani kouzel obcas neni idealni a ovladani ?Shivy? je jako pozorovat krecka na koleckovych bruslich hozeneho do vany...

Celkove se mi ale zda ze se zatim snazi Square s Versusem a Type-0 vyskrabat vysoko, minimalne vyse nez s puvodni XIIIkou. To se mi moc libi a doufam ze Type-0 a Versus dustojne zakonci eru jRPG na psp a ps3. (ktera minimalne na ps3 doposud neuveritelne stagnuje)
PC, PS1, PS2, PS3, PSP, PSVita, Xperia Play, Mega Drive, Dreamcast, SNES, GameCube, Wii, 3DS, Xbox360
StefiCZ
Killing Spree

Odeslat příspěvekod sega.maniac 11. 8. 2011 16:47

FF Type-0 (drive Agito) je ohlasene radu let, nesledujete ingame videa ze vas prekvapuje grafika ci system souboju? :-) Hra je (na pomery portablu) opravdu famozni a velkolepa (bohuzel nejspis i posledni takova), k tomu neni treba dema, to bude slouzit jen ke zkraceni casu cekani na plnou a doufejme ze i v ENG!
PlayStation 5
Óm mani peme hung
sega.maniac
Dominating

Předchozí stránkaDalší stránka