Only for PSP

Diskuze o hrách pro kapesní herní zařízení

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod shaftik 27. 8. 2006 22:41

s tim mas pravdu,ale vetsina pecek je nebo bude,nebo by mela byt :mrgreen:
Hehe......original Shaftik je pouze jeden .-)
I am 48% addicted to World of Warcraft.
shaftik
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Peter S. Kenedy 27. 8. 2006 22:42

shaftik píše:s tim mas pravdu,ale vetsina pecek je nebo bude,nebo by mela byt :mrgreen:

Ale jsou to bud vzdálené příbuzné těch her ale není nad originál díly
WiiU, 3DS, PS3, PS4
Moderátor diskuzního fóra doupe
Peter S. Kenedy
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod shaftik 28. 8. 2006 12:35

zas mas pravdu treba gtacko neni primo origos,ale treba stra wars,nebo monster hunter freedom,ssx
Hehe......original Shaftik je pouze jeden .-)
I am 48% addicted to World of Warcraft.
shaftik
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod gaessaekki 28. 8. 2006 18:51

Tical píše:taky sem bile psp drzel uz pred rokem v ruce zas tak nadherne to neni


Ja su rasista, nerad cerne veci. :lol:
gaessaekki
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod shaftik 28. 8. 2006 22:02

gaessaekki píše:Ja su rasista, nerad cerne veci. :lol:



s tebe asi policajt nebude :wink: :mrgreen:
Hehe......original Shaftik je pouze jeden .-)
I am 48% addicted to World of Warcraft.
shaftik
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod gaessaekki 28. 8. 2006 22:09

shaftik píše:
gaessaekki píše:Ja su rasista, nerad cerne veci. :lol:



s tebe asi policajt nebude :wink: :mrgreen:


Ok, tak sa trochu poopravim. Nemam rad ciernych iba v pripade ak niesu zeny s dobrymi mieramy.
gaessaekki
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod majoran 29. 8. 2006 04:38

re shaftik : tak s tym, ze na psp su alebo budu skoro vsetky hry ktore su na ps2, nemozem suhlasit. hry ako god of war, final fantasy X, dragon quest VIII, killer 7, ico, shadow of the colossus a kopa dalsich peciek na psp nie su a ani nebudu.
majoran
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Peter S. Kenedy 29. 8. 2006 10:24

Díky Majorane...taky proto chci doma i PS2 a PSP ho zatím nahradí tak z půlky
WiiU, 3DS, PS3, PS4
Moderátor diskuzního fóra doupe
Peter S. Kenedy
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Gorgar 29. 8. 2006 11:15

ja som mal aj ps2 .. a predal som ho ked som kupoval PSP, teraz mi jedine chyba ten god of war ... a osobne , keby som ho nemal ... a mam psp .. urcite by som si v dnesnej dobe pockal uz na ps3 ... predsa len tam spatna kompatibilita zase raz bude .. tak ako to bolo s ps2 a ps one ...
Gorgar
Killing Spree

Odeslat příspěvekod shaftik 29. 8. 2006 12:36

majoran píše:re shaftik : tak s tym, ze na psp su alebo budu skoro vsetky hry ktore su na ps2, nemozem suhlasit. hry ako god of war, final fantasy X, dragon quest VIII, killer 7, ico, shadow of the colossus a kopa dalsich peciek na psp nie su a ani nebudu.


no tak jo,ale to uz jsou jen mensi detaily :mrgreen:
Hehe......original Shaftik je pouze jeden .-)
I am 48% addicted to World of Warcraft.
shaftik
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod dewarter 31. 8. 2006 10:16

No teda nevim jak detaily,ale ja furt cekam a vyckavam na to az na psp bude grand turismo.Uz sem nekolikrat videl foto psp a vedle toho umd gt a zatim stale jenom cekam.Snad se dockam.
Musím zabít Vočka,Wii.
Musím zabít Vočka,Wii.
-Homer Simpson
dewarter
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod shaftik 31. 8. 2006 10:41

no treba zrovna dnes jsem videl na hrej.cz brothers in arms d-day na psp,to nemusi byt spatny,ne? :wink:
Hehe......original Shaftik je pouze jeden .-)
I am 48% addicted to World of Warcraft.
shaftik
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Peter S. Kenedy 31. 8. 2006 13:29

Něco o SH pro PSP:

Nepochybne očakávané odhalenie pôvodu zla v mestečku Silent Hill sa v stánku Konami predviedlo chabým demom, ako po hrateľnej, tak aj po obsahovej stránke. Konami radí so Silent Hill: Origins, podobne ako to spravil Capcom so sériou Resident Evil, vyššiu rýchlosť. Ak ste prehltli experimenty v The Room, tie v Origins nemusíte stráviť. Hra využíva nový model ovládania, ktorý si necháva nadávať Cineractive System. V podstate ide o kombináciu pohľadu over the shoulder a pevne umiestnených kamier, ktoré sa podľa potreby situácií (zombie v úzkej uličke) aktivujú sami. Zmenou pohľadu sa zmení aj ovládacia schéma, takže môže dôjsť k peknému zmätku.

Po väčšinu času však hráte Origins ako klasickú akciu, pribehnete k zombíkovi, umlátite ho tyčou, o ulicu ďalej zastrelíte pomaly sa hýbajúceho obyvateľa a bežíte ďalej. Celé to pripomína systém použitý v Resident Evil 4, vrátane červeného zameriavacieho lasera. Demo vraj reprezentovalo 30 % z finálneho kódu a bolo to na ňom poznať. Chýbala akákoľvek interakcia, nedalo sa vojsť do budov, až ste mali dojem, že do demo stojanu bola na poslednú chvíľu nahraná ranná verzia Origins.

Silent Hill Origins vás zavedie k samotnej podstate zla mestečka, kde zošalela nejedna osoba. Jednou z nich bude aj vodič kamiónu Travis Grady, ktorý do Silent Hillu niesol tovar (žeby sestričkám?). Veľmi rýchlo zistí, že sa s obyvateľmi, ako aj mestom niečo stalo a snaží sa čo najrýchlejšie z tohto miesta vypadnúť. Čo by to však bolo za Silent Hill, keby hlavného hrdinu neprenasledovali tie najhoršie nočné mory, však? Travisa budú strašiť spomienky z detstva, na ktoré by najradšej navždy zabudol.

Nový výlet do Silent Hillu vychádza začiatkom budúceho roka a bude vybavený soundtrackom z pera producenta Akiru Yamaoka.
WiiU, 3DS, PS3, PS4
Moderátor diskuzního fóra doupe
Peter S. Kenedy
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod shaftik 31. 8. 2006 14:24

jo,nebo jeste na http://www.sector.sk je asi pet screenu z novyho eragona,sice z ps2,ale na psp bude taky a kdo cetl knizku tak nevi ze je to lepsi nez treba harry potter
Hehe......original Shaftik je pouze jeden .-)
I am 48% addicted to World of Warcraft.
shaftik
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Dark_one 31. 8. 2006 15:51

shaftiku...VSECHNO je lepsi nez Harry Potter
Zachraň trávu, sežer krávu!

*****ám moderátory do ucha
(Alcilův podpis [online]. [2007] [cit. 2008-02-07]. Dostupný z WWW: <http://forum.doupe.cz/>.)
Dark_one
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků