Only for PSP

Diskuze o hrách pro kapesní herní zařízení

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod .soul 27. 6. 2011 14:59

N.Marko píše:Musíš tam nahrát nějakou hru z původního accountu.
Ony tam ty hry jsou... Nebo nechápu :hm
Note 10+ Linx 8 PC PS3 PS4 PS Vita
.soul
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod sega.maniac 27. 6. 2011 15:18

Musis s PSP pripojenym online nahodit ten puvodni account na kterem si hral ty hry, ktere ti ted nejdou.
PlayStation 5
Óm mani peme hung
Shenmue is Amazing - IGN 9,7/10
sega.maniac
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod beat 27. 6. 2011 15:30

.soul píše:
N.Marko píše:Musíš tam nahrát nějakou hru z původního accountu.
Ony tam ty hry jsou... Nebo nechápu :hm

1) Máš dva accounty - "A" a "B"
2) Teď máš v PSP aktivní account "B"
3) Přihlaš se na Store pod accountem "A"
4) Stáhni si ze Store nějakou hru nebo demo...PSP se ti "přeaktivuje" na account "A" a je to okomentováno hláškou.
5) Můžeš hrát hry(a dema) stažená z accountu "A", přičemž stažené z accountu "B" nebudou fungovat.
6) Pokud chceš hrát z accountu "B", použij stejný postup, ale obráceně.

Jasné a jednoduché jak facka :mrgreen:
beat
Dominating

Odeslat příspěvekod .soul 27. 6. 2011 15:45

Ale ono mi to hlásí "You cannot sign in using another user's sign-in ID (e-mail address)" :-S :'(

/Tak už to mám, stačilo najet na account information, zmáčknout trojúhelník a delete account :kuk:
//Mimochodem kde kupujete kupony na PSN? Kreditka už se mi tam dávat nechce ..
Note 10+ Linx 8 PC PS3 PS4 PS Vita
.soul
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Rick Deckard 27. 6. 2011 21:51

StefiCZ píše:Uz jsem se tu jednou (mozna 2x :D ) ptal ohledne Persony 3 na psp.Tu beru 100% vypada skvele a ma nadhernou edici, jenom co ji slevni mam ji doma :) Ted jsem ale zjistil ze na psp je i remake puvodni persony z psx a ze se chysta remake i 2ky.Dvojku nejspis koupim ta vypada dobre a hodnoceni ji taky hodne nahrava ale co jednicka?Hrali jste nekdo puvodni nebo psx verzi?Hodnoceni zadna slava ale z vlastni zkusenosti vim ze na to nekdy nema smysl koukat, tak co stoji za to?A mel bych je nejdriv nakoupit vsechny a hrat postupne nebo na tom nezalezi?


Hrát to můžeš jak chceš. Příběh na sebe nenavazuje, i když tam jsou menší camea z předchozích dílů a narážky, ale fakt to nepotřebuješ znát, každý příběh je pochopitelný samostatně. Hlavní je pak rozdíl ve stylech hraní. PSX díly jsou takové více otevřenějíší a zaměřenějíší na dungeony. Kdežto u 3a4 máš už školní a mimoškolní aktivity, dungeony pak tvoří druhou polovinu hry.
Kojima-san doesn't have to make Metal Gear any more.
Metal Gear Solid: Yet Another Big Boss Prequel! The possibilities are endless!
Rick Deckard
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod .soul 28. 6. 2011 00:45

Jinak ceny na PSN pro PSP mě mile překvapily...
Stahuju první Oddworld, za 135kč se to nedá nekoupit :)
Note 10+ Linx 8 PC PS3 PS4 PS Vita
.soul
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod StefiCZ 28. 6. 2011 08:26

Zkousel jsem ted tu prvni personu a vypada skvele mozna se mi libi vic nez trojka, jedine co mi vadi je ovladani spojene s pohybem postavy.Skoda ze uz nejde nikde u nas za slusnou cenu sehnat nevite o ni nekdo neco?
PC, PS1, PS2, PS3, PSP, PSVita, Xperia Play, Mega Drive, Dreamcast, SNES, GameCube, Wii, 3DS, Xbox360
StefiCZ
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod StefiCZ 8. 7. 2011 16:19

A pak nechte idiota vycistit si analog u psp :D

Obrázek

Paral jsem se s tim dobrych par hodin, jednou nesla baterka, jednou napajeni, nekolikrat repracky. Ted vypada vsechno funkcne dokonce i analog 8-D Slozim to dohromady, skocim do posilky a uz nikam nejdu budu celou noc parit FF IX, Personu 3 a FF IV :twisted:

Obrázek

EDIT: Tak slozeno a zatim vse plne funkcni :)
Jenom me trochu znervoznuje ze mi zbyly 2 sroubky :D
PC, PS1, PS2, PS3, PSP, PSVita, Xperia Play, Mega Drive, Dreamcast, SNES, GameCube, Wii, 3DS, Xbox360
StefiCZ
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod N.Marko 8. 7. 2011 18:01

Kámošovi se teď stal YLOD u PS3, takže dle návodu na YouTube konzoli hezky rozebral, nanesl novou pastu, opražil kontakty, složil a úspěšně rozchodil... jenom mu stejně jako tobě zbyly nějaké bezprizorní šroubky :D

-- 8. 7. 2011 19:01 --

EDIT// Ty obrázky nejsou vidět.
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod StefiCZ 8. 7. 2011 18:11

Me vzdycky zbyli sroubky at uz po rozdelani ps1,ps2 nebo ted psp ( ps3 jsem nastesti jeste rozdelavat nemusel :D ) Nevim proc ty obrazky nejsou videt, objevi se ale po stisknuti pravym tlacitkem mysi/zobrazit obrazek.
PC, PS1, PS2, PS3, PSP, PSVita, Xperia Play, Mega Drive, Dreamcast, SNES, GameCube, Wii, 3DS, Xbox360
StefiCZ
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod sega.maniac 9. 7. 2011 11:14

Strasne jsem kdysi Nintendu DS zavidel Metal Slug 7 jenz pro nej pred lety exkluzivne vysel. Nastesti se toho pozdeji ujal Atlus (US) s Namcem (EU) a v unoru a cervnu hru vydali i pro PlayStation Portable pod novym nazvem Metal Slug XX (Double X), vcetne pridavneho obsahu v podobe Co-op MP a DLC 8-) Jen skoda ze na CZ Store hra porad stoji 759kc, diskova verze vyjde po sleve lacineji link Pro PSP uz jeden skvely Metal Slug titul je a to kolekce 7 dilu na jednou UMD, tohle mi ale schazelo.

V kvetnu 2010 vysla i verze pro Xbox 360 prostrednictvim sluzby XBLA, diky cemuz si muzeme zahrat demo. Bossaka na konci levelu jsem vzal laserem, sel do kytek za 6 vterin, ucinna to zbran :-]

PlayStation 5
Óm mani peme hung
Shenmue is Amazing - IGN 9,7/10
sega.maniac
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod N.Marko 9. 7. 2011 11:41

Tenhle typ her jde naprosto mimo mě.
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod StefiCZ 9. 7. 2011 12:00

Metal Slug neni vubec spatnej na automatech jsme se ho neco nahrali, na psp me taky bavil jen uz to dnes neni ono bez te smradlave maringotky :D
PC, PS1, PS2, PS3, PSP, PSVita, Xperia Play, Mega Drive, Dreamcast, SNES, GameCube, Wii, 3DS, Xbox360
StefiCZ
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Rick Deckard 9. 7. 2011 12:35

Jo, smradlavá maringotka. Dalších 10 automatů, vyzvánějící jiné melodie a plno lidí přeřvávajících se jeden přes druhého. A pak ještě vymýšlení, jak nahradit žetony něčím jiným a levnějíším. :D
Kojima-san doesn't have to make Metal Gear any more.
Metal Gear Solid: Yet Another Big Boss Prequel! The possibilities are endless!
Rick Deckard
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod StefiCZ 9. 7. 2011 12:43

Jo presne tak to byly casy :D
PC, PS1, PS2, PS3, PSP, PSVita, Xperia Play, Mega Drive, Dreamcast, SNES, GameCube, Wii, 3DS, Xbox360
StefiCZ
Killing Spree
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků