Only for PSP

Diskuze o hrách pro kapesní herní zařízení

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod sega.maniac 1. 11. 2011 23:10

Jestli dostaval Crisis Core desitky, tak toto je pro me jedenactka :-) Na pomery PSP samozrejme.
PlayStation 5
Óm mani peme hung
Shenmue is Amazing - IGN 9,7/10
sega.maniac
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod N.Marko 2. 11. 2011 12:26

CC si podle mne desítku nezaslouží ani náhodou. Tohle ještě nevím. Demo se mi celkem líbilo, ale ten souboják až tak moc nee.
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod sega.maniac 2. 11. 2011 17:19

Vim ze tady neni CC zrovna moc obliben, jinde je treba povazovan za PSP kult. Ja patrim spise k priznivcum hry, ale popravde grafika, pribeh hratelnost u me max. 80-85%, dokazal bych si predstavit mnohem lepsi dilo. Je ale pravda ze v nabidce PSP titulu hra opravdu vycniva svou velkoleposti.
PlayStation 5
Óm mani peme hung
Shenmue is Amazing - IGN 9,7/10
sega.maniac
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod StefiCZ 2. 11. 2011 19:42

Pro mě Crisis Core atakuje 9ku :) Hra má síce dost hluchých míst a určitě mohli v mnoha ohledech zapracovat více ale ten příběh mě držel jak na psp snad nic jiného, konec byl nádhernej :) I když, jasně dost tomu pomohlo že v té době jsem dohrál FF VII a byl do ní těžce zamilovaný.
PC, PS1, PS2, PS3, PSP, PSVita, Xperia Play, Mega Drive, Dreamcast, SNES, GameCube, Wii, 3DS, Xbox360
StefiCZ
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lloyd.Irving 2. 11. 2011 20:05

Poraďte mi nějaké slušné RPGcko na PSP.. Moc se v jeho scene nepohybuji

-- 2. 11. 2011 20:11 --

Jinak sem si půjčil Patapon a Little Big Planet..Patapon vypadá zajímavě, ale moc ěm to nebaví a Little Big Planet, to je uplna ******, tohle nesahá Mariovi ani po kotníky, třeba se do toho ještě dostanu.
Red Wii,GC,GameBoy Advance SP Brighter,PSP.

dr.Míša " jsi přeci na doupěti, místo těch největších herních kruťáků široko daleko"
Lloyd.Irving
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod StefiCZ 2. 11. 2011 20:51

No ono Little Big Planet na psp je docela ošemetná záležitost. Hlavní síla původní hry byla v multiplayeru a ten v psp verzi chybí...

K těm RPGčkám, moje nejoblíbenější jsou jRPG takže výběr především z nich: Už tu jednou zmiňované FInal Fantasy VII Crisis Core, pokud si hrál původní FF VII tak CC budeš milovat :) Pokud ne okamžitě si ji stáhni z PSN, protože se bojím že lepšího jRPG už se nikdy nedočkáme. Dále bych rozhodně doporučoval Shin Megami Tensei Persona 3 Portable, jen by tu mohl být problém ve shánění originálky. Kdyby ti nevadila 2D grafika na psp vyšli předělávky takových velikánů jako Star Ocean 1/2, Valkyrie Profile ( tyhle 3 jsem zatím nehrál ), Final Fantasy I/II/IV - hraju 4tý díl a je to lahůdka :) ovšem spíše pro odrostlejší v tomhle žánru, potom tu je něco mezi jRPG a tahovou strategií Valkyria Chronicles II - ůžasná hra, zrovna opět hraju jedna z nejlepších na psp. Něco z jiného soudku by byl Monster Hunter, o něm ale možná něco víš z Wii nebo 3DS :)
Kdyby jsi náhodou holdoval hrám jako Dungeon Siege, vyšel speciální díl na psp Dungeon Siege Throne of Agony a další 2 hry v tomhle stylu: Untold Legends I/II. Já je nehraju takže neporadím jaké jsou, kámoš byl na všech třech jednu dobu poměrně závislý :)

EDIT: Ještě jsem zapomněl na Kingdom Hearts Birth by Sleep, skvělý doplněk ps2 dílů. Nakonec ječtě připíšu sérii Ys, fanoušků má po světě hodně na mně vždy byla ale hrozně moc akční...
PC, PS1, PS2, PS3, PSP, PSVita, Xperia Play, Mega Drive, Dreamcast, SNES, GameCube, Wii, 3DS, Xbox360
StefiCZ
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod N.Marko 3. 11. 2011 13:03

LBP na PSP je naopak hodně dobrá věc. Ano, není tam multiplayer, ale zato lze stáhnout stovky levelů ze store a zadarmo. Plus samozřejmě editor. Takže pokud jsi trochu zručný, tak tahle hra ti spolehlivě zabije spoustu času.
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod StefiCZ 9. 11. 2011 17:41

Momentálně objevuju krásy multiplayeru u Valkyria Chronicles II. Vždycky jsem myslel že ta hra má svoje kouzlo v SP ale poslední 2 dny ve škole jsme s kámošem nenapsali ani čárku a celý den v kuse hráli :D Docela už chápu jak u ni mohl N.Marko vydržet tolik hodin. O to více zamrzí že jsem znovu vyzkoušel demo 3ky a ta vypadá totálně lahůdkově, pořád trochu doufám že ji snad někdy přeloží...
PC, PS1, PS2, PS3, PSP, PSVita, Xperia Play, Mega Drive, Dreamcast, SNES, GameCube, Wii, 3DS, Xbox360
StefiCZ
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod N.Marko 9. 11. 2011 18:24

Zkoušeli jsme ještě nějaké hry, ale prostě to nebylo ono. O to víc naštve, že trojka miltiplayer neobsahuje :(
Stefi: Tuhle jsem napsal i návod na VCII, ale platí asi tak do poloviny hry, protože jak už začneš mít příliš silné vojáky a vysoký level, nastupují úplně jiné strategie
http://www.herniweb.cz/navod-valkyria-chronicles-2-2
http://www.herniweb.cz/navod-valkyria-chronicles-2-1
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod StefiCZ 9. 11. 2011 19:23

Oba tvoje návody jsem četl, pěkné. Mně sice až tak nepomohli, protože v té době jsem měl jedničku propařenou skrz na skrz a pár hodin ve dvojce. Pro někoho to byl ale určitě přínos. Škoda že ve trojce není multiplayer :( Pokud ji ale vůbec nepřeloží tak mi to ale může být jedno :D
PC, PS1, PS2, PS3, PSP, PSVita, Xperia Play, Mega Drive, Dreamcast, SNES, GameCube, Wii, 3DS, Xbox360
StefiCZ
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod N.Marko 11. 11. 2011 09:25

Aniž bych chtěl podporovat piráty, tak hombrew je trochu jiná liga :)
http://psp.novinky.org/view.php?cisloclanku=2011030003
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod .soul 11. 11. 2011 12:28

Hustý, tak to je na handheld parádní hra.
Note 10+ Linx 8 PC PS3 PS4 PS Vita
.soul
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod StefiCZ 11. 11. 2011 16:45

PC, PS1, PS2, PS3, PSP, PSVita, Xperia Play, Mega Drive, Dreamcast, SNES, GameCube, Wii, 3DS, Xbox360
StefiCZ
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod sega.maniac 11. 11. 2011 17:22

Narazis na ten prepocet v jenech? O tom poplatku se totiz vi uz pres mesic.
PlayStation 5
Óm mani peme hung
Shenmue is Amazing - IGN 9,7/10
sega.maniac
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod StefiCZ 11. 11. 2011 17:30

Já jsem se o tom celém dozvěděl až teď, přepočet v jenech je až moc vysoký, nedá se snad ani mluvit o zpětné kompatibilitě. Musím mít psp, připojení k internetu a ještě za tu hru znova zaplatit? Co to má sakra být?
PC, PS1, PS2, PS3, PSP, PSVita, Xperia Play, Mega Drive, Dreamcast, SNES, GameCube, Wii, 3DS, Xbox360
StefiCZ
Killing Spree
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků

cron