Only for PSP

Diskuze o hrách pro kapesní herní zařízení

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod Majklbig 29. 1. 2009 21:10

Dnes vyšlo na japonském PSP store demo Zettai Zetsumei 3, což je pokračování her z PS2, které v Evropě vyšly pod názvem SOS a Raw danger. Obě jsou naprosto výborné a originální, a tak mě velmi potěšilo, že vychází další díl na PSP. Snad to vydají v Evropě nebo aspopň v USA. Demo je samozřejmě v japonštině, ale zas tak to nevadí, a graficky to na PSP vypadá velmi dobře. Ale registrace na jap. store dala zabrat, ale metoda pokus-omyl vyřešila problém s rozsypaným čajem :) Ale demo doporučuju vyzkoušet, vzhledem k tomu, že na PSP moc her posledná dobou nevychází, a navíc se podle všeho bude opět jednat o netradiční hru. Z dema jsem pochopil, že se hra odehrává ve městě postiženém silným zemětřesení, čili to vypadá na návrat ke SOS (Raw danger se odehrává ve městě postiženém záplavami).
Právě hraju:
Jak & Daxter: The lost frontier (PSP)
Majklbig
Killing Spree

Odeslat příspěvekod chazyk 30. 1. 2009 00:23

O te hre SOS jsem kdysi slysel, prisla mi zajimava, ale nikdy jsem ji nehral, byt ani video z ni nevidel, pouze par obrazku a kratky popis.. Tak jestli bude dobra, bude to jedine plus pro PSP, ktere uz je cele zaprasene, jak ted nic nevychazi :( .
Keep your eyes open wide...
chazyk
Killing Spree

Odeslat příspěvekod N.Marko 31. 1. 2009 00:21

Už mám stáhnuto.
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike

Odeslat příspěvekod Hurricane 31. 1. 2009 00:56

Mate niekto skusentosti s tymto ?
Obrázek

Warhammer 40000 tahova strategia... W40k: Dawn of War ma na PC strasne bavi a tahove suboje tiez mozem. :kuk:
PSN ID: EazySK
Hurricane
Dominating

Odeslat příspěvekod N.Marko 31. 1. 2009 02:37

Jen z dema- tam se mi to líbilo, ale podle recenzí to slavne nedopadlo. Prý krátké, bez príbehu, nemotivující. Tak nevím, asi zálezí na cene, za 350 bych to mozná vzal, za víc asi ne...
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike

Odeslat příspěvekod Hurricane 31. 1. 2009 12:48

jj, PSP som sice predal, ale hned ako cosi nasporim kupim 3000ku ... Moze to byt celkom zaujimava hra. Recenzie sice nema najlepsie, ale ako som uz pisal Warhammer 40k a tahove suboje mam rad ... A co som pozeral na ebayi, tak je tam teraz jedna zabalena za 13 libier.
PSN ID: EazySK
Hurricane
Dominating

Odeslat příspěvekod N.Marko 1. 2. 2009 12:29

No já se z toho obtáhnu! Stáhnul jsem si demíčka z Jap. store, nacpal je do PSP a oni mi nejdou- že prý nesouhlasí account. Opravdu mi hlava nebere proč to tak udělali.
N.Marko
Godlike

Odeslat příspěvekod Majklbig 1. 2. 2009 13:32

N.Marko: co to ja za blbost. Když stahuješ dema z jiného PSstore (např. jap.) tak ti to před začátkem stahování napíše, že se tím přepneš na jiný účet a tím pádem nebudeš moct hrát na PSP dema stáhnuté z jiného PS store.
Právě hraju:
Majklbig
Killing Spree

Odeslat příspěvekod N.Marko 1. 2. 2009 16:25

No právě. Ono to asi chce abych když mám demo z Jap. měl taky PS3 na Jap accountu (to není problém) ale zároveň i PSP registrované jako japonské, což už problém je, protože ho mám regnuté na CZ.
No prostě skoro žádné demo z jap. mi nejde.
N.Marko
Godlike

Odeslat příspěvekod Majklbig 1. 2. 2009 16:31

Aha ty to děláš pře PS3, tak tam to asi bude tak jak píšeš. Já to ztahuju přes PC, čili se PSP automaticky přepne na jap. účet a jede vše.
Právě hraju:
Majklbig
Killing Spree

Odeslat příspěvekod N.Marko 1. 2. 2009 16:36

Tak takhle jsem to ještě nedělal.
N.Marko
Godlike

Odeslat příspěvekod Noxx 1. 2. 2009 18:33

nebo zkusit to pres wifinu primo z psp? Jinak me samozrejeme funguji dema z Anglie/USA/Cech ale fungujou vzdy jen ta z toho účtu, se kterým jsem stahoval naposled
PSP Slim ICE SILVER fw 5.02 GEN • 8GB MS pro duo
MGS: Portable Ops
Noxx
Killing Spree

Odeslat příspěvekod N.Marko 2. 2. 2009 18:44

Na to zase nemám wi-fi, respektive kdybych měl, tak se musím přihlásit pod nějakým accountem a problém je stejný.
N.Marko
Godlike

Odeslat příspěvekod Majklbig 3. 2. 2009 23:18

Tokobot dohrán. Oddychová plošinovka s roboty, kteří se dají seskupovat do různých formací a pomocí niž bojujete, překonáváte překážky a řešíte puzzly. Grafika průměr, škoda jen, že úrovně jsou trochu prázdné. Tahle hra měla větší potenciál, který bohužel nebyl zcela využit. 7/10
A teď se vrhnu na Chilli con carnage, uvidíme jestli mě to chytne.
Právě hraju:
Majklbig
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Nintendoman 4. 2. 2009 20:03

mam jednu otazku-treba na PSP fat inu nabijacku ako na PSP slim alebo inu na 3000?alebo na vsetky 3 typy PSP je jedna univerzalna?
I AM MARIO FOOTBALL GOD
Nintendoman
Killing Spree

Předchozí stránkaDalší stránka