Only for PSP

Diskuze o hrách pro kapesní herní zařízení

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod Noxx 25. 4. 2008 13:32

Majklbig píše:Na PSstore se objevily nové hry: Bisi bashi a C&C, faj no, ale proč tam nedají třeba Crashe 2,3, když na US už je. Jinak nehrál někdo Bisi bashi na PSX, co si pamatuju na recenzi OPSM, tak to chválili.

me SONY pekne nastvala s tim novim designem PS store nefunguje mi v Opeře a musím jak největší cucák zapnout Internet Explorer

Taky nechápu proč ke hrám nepřidávají screenshoty...
PSP Slim ICE SILVER fw 5.02 GEN • 8GB MS pro duo
MGS: Portable Ops
Noxx
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod srato 26. 4. 2008 10:02

jelikoz se nam v praci sesly uz ctyri PSP tak prosim nekoho zkusenejsiho zda by neuvedl nejaky seznam jim vyukousenych a zarucene zabavnych multiplayerovych her. Dikes
srato
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Pilf4r 26. 4. 2008 10:07

Zkus GTáčka Liberty city a Vice city stories. Zábava zaručená....
Pilf4r
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod chazyk 26. 4. 2008 19:05

No tak podle me jakekoliv auta, ktere maji multak jsou dobre, nebo Killzone a Medal of Honor ( Singleplayer je fakt na nic, ale multak je super a i to ovladani ti po case prestane vadit :wink: )
Keep your eyes open wide...
chazyk
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod N.Marko 26. 4. 2008 19:59

K tomu Store: Je mi docela blbí si kupovat C&C (biť za tak malou cenu) když ho mám originál doma na placce. Na druhou stranu, hrát ho v práci na PSP je lákavé. Asi by nebylo podle zákona moc košer cracknout si PSP a hrát ho ze zálohy, ale morálně by tento případ byl patrně O.K.
Škoda že PS3 neumožňuje dělat si zálohy z originálů, tohle dilema bych nemusel řešit.
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod spajza X 27. 4. 2008 00:58

Neviete ci existuje kabel z psp/HDMI???Nie ten komponent,tam sa trosku bojim ako to bude vyzerat...Mate niekto skusenosti s hranim z PSP na telke?Bo som strasne zavisly na MHF2 a nemozem si pomoct :D tak zebych si jako dopril vacsi screen...
๑۩۩๑
★卐★
spajza X
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod chazyk 29. 4. 2008 15:56

N.Marko - Ja nevim jak to je u DVD a CD, ale vim ze kdyz jsi na Game Boy mel cartrige s hrou, tak jsi si z netu mohl stahnout warez verzi, protoze ji mas origo doma a mas pravo na 1 kopii pro vlastni pouziti..Teda takhle to bylo u Game Boye, takze nevim jak u PSX..Ale podle me ny jsi si mohl s cistym svedomim udelat tu verzi hry pro PSP..Kdyby jsi si nahral custom firmware a hral stejne origo hry, tak by to nebylo tak strasne :wink: ...Takze na tvem miste bych do toho sel :wink:
Keep your eyes open wide...
chazyk
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Noxx 29. 4. 2008 19:45

chazyk píše:N.Marko - Ja nevim jak to je u DVD a CD, ale vim ze kdyz jsi na Game Boy mel cartrige s hrou, tak jsi si z netu mohl stahnout warez verzi, protoze ji mas origo doma a mas pravo na 1 kopii pro vlastni pouziti..Teda takhle to bylo u Game Boye, takze nevim jak u PSX..Ale podle me ny jsi si mohl s cistym svedomim udelat tu verzi hry pro PSP..Kdyby jsi si nahral custom firmware a hral stejne origo hry, tak by to nebylo tak strasne :wink: ...Takze na tvem miste bych do toho sel :wink:

ehm ted trochu budu delat chytraka ale...
filmy a hudba - lze vytvořit jednu záložní kopii pro vlastní potřebu a nesmí se dále distribuovat
hry a software - lze vytvorit 1 kopii pouze pokud je to nezbytně nutné pro používání programu.. touto kopií je míněna instalace do pc popřípadě nahrání programu do paměti RAM. o distribuci se jiz neda mluvit.. /aspon to takhle psali v doupeti/

to znamena tvuj problem lze vyresit pouze propojením psp s cd mechanikou coz doposud nelze.. proto by sis mel sparavne hru na ps storu koupit

btw uz mam doma patapon a je to fakt nářez... ale leze to na mozek... pořád si mumlám pata-pata-pata-pon :)
Naposledy upravil Noxx dne 30. 4. 2008 19:16, celkově upraveno 1
PSP Slim ICE SILVER fw 5.02 GEN • 8GB MS pro duo
MGS: Portable Ops
Noxx
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod chazyk 30. 4. 2008 18:22

Aha, takze se omlouvam za spatne informace, diky Noxxi za upresneni :wink: Takze to je celkem blbe no :(
A jak jsem nad tim dneska v nudne hodine premyslel, to co jsem napsal asi neni moc pravda, protoze taky muzes mit v PS2 chip a nehrat na nem palene hry, jenze tim porusujes pravidla, tim chipem, ktery mas namontovany v PS2...Pokud jste muj prispevek nepochopili nezoufejte, stejne tam neni nic duleziteho :D
Takze jeste ejdnou sorry :wink:
Keep your eyes open wide...
chazyk
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod N.Marko 3. 5. 2008 14:24

Tak jsem si nakonec to C&C koupil, ale prostě se mi to nelíbí. Jak už jsem psal, z právního hlediska je hraní záloh PSX her na PSP na 99% nezákonné, ale morálně (pokud máte originál) je podle mě vše O.K
Prostě zase jednou zákon zaspal za technikou. Moci si dělat zálohy vložením disku do PS3 a uložením na HDD, tak bych byl maximálně spokolený. Doma mám přes 50 kousů a rozhodně by mi to vystačilo alespoň na dva- tři roky.
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Noxx 3. 5. 2008 19:17

N.Marko píše:Tak jsem si nakonec to C&C koupil, ale prostě se mi to nelíbí. Jak už jsem psal, z právního hlediska je hraní záloh PSX her na PSP na 99% nezákonné, ale morálně (pokud máte originál) je podle mě vše O.K
Prostě zase jednou zákon zaspal za technikou. Moci si dělat zálohy vložením disku do PS3 a uložením na HDD, tak bych byl maximálně spokolený. Doma mám přes 50 kousů a rozhodně by mi to vystačilo alespoň na dva- tři roky.

tim by jsi ale mohl pohodlně ty hry množit.Zákon musi mit osefovany aby se tak nemohlo stát, protože pak by se na nás prodejci her a softwaru obecně zlobili a nic nám nedováželi, a my uživatelé legálního softwaru bysme utřeli nos :(.
PSP Slim ICE SILVER fw 5.02 GEN • 8GB MS pro duo
MGS: Portable Ops
Noxx
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod N.Marko 3. 5. 2008 19:36

Ano, to me taky napadlo. Jenze, ciste logicky není rozdíl kdyz nekomu dám takto udelanou kopii a kdyz prehraju bratrovi onen jiz podruhé zakoupený C&C. V obou prípadech se dopustím kopírování avsak v prvním prîpade to nejde (bez zásahu do PSP) a v druhém to je asi kazdému fuk. Uz v prípade Theme Hospital jsem ho zkopíroval dvoum lidem (plus sobe samozrejme) , takze mi vysel vlastne celkem levne :-)
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod deadric1 7. 5. 2008 09:57

V mem pripade to neni ani tak nechut hru si znovu zaplatit, jako NEMOZNOST si hru zahrat.
Na PSN jsem MGS, Silent Hill, Resident Evil 3, ani FF VIII nevidel...a nez bych se jich dockal, mohla by z PSP byt starozitnost...
deadric1
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod N.Marko 7. 5. 2008 19:42

MGS a Rezident 2 jsou na Jap. STORE
Coz vytvárí tri otázky:
1) Budou i u nás? (Osobne tipuju ze ne dríve nez zamrzne peklo)
2) Slo by si je zaplatit kartou Ceské Sporitelny kdyz jsou v Jenech a jak si zalozit mezinárodní kartu nevím / nechci / jsem líný? (Osobne tipuju ze ne)
3) Je to v originálním zvuku a s tím jejich rozsypaným cajem co vydávají za písmo- má to smysl hrát kdyz jsem zvyklý na Anglictinu a osoba temito hramy nepolíbená (tzn. jiný hrác) není japanolog? (Pochybuji)

Takze suma sumárum, kravatákúm ze SONY by se sluselo rozbít hlavy, nebot toto je dalsí z mála firem co asi nepotebují peníze :shock:
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod deadric1 8. 5. 2008 09:49

N.Marko píše:nebot toto je dalsí z mála firem co asi nepotebují peníze :shock:

Vsak je taky nedostanou :)
deadric1
Trvalý BAN

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků