Only for PSP

Diskuze o hrách pro kapesní herní zařízení

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod VXP 31. 10. 2007 16:16

pokud budes mit custom firmware tak Ti pujdou jakykoliv filmy, protoze si muzes zmenit fake region :)
VXP
Killing Spree

Odeslat příspěvekod chazyk 31. 10. 2007 19:02

Jo takhle,tak to bude dobre,i kdyz pochybuju ze nejaky UMD film budu mit...Jinak ten s firmwarem 1.5 je uz pryc,takze jsem si objednal s 3.50 a nebo vyssim a taky jsem si objednal cerny slim...ktery z nich je podle Vas lepsi? :?: Zajimaji me jenom Vase subjektivni nazory :wink:
Keep your eyes open wide...
chazyk
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Heady569 31. 10. 2007 19:13

nedávno sem si u kámoše zahrál na PSP, a velmi silně uvažuju o jeho koupi.. dostal mě...
D3vilR4ge
Heady569
Rampage

Odeslat příspěvekod spajza X 31. 10. 2007 19:45

Rozumna rec :D Heady a co si hral??
๑۩۩๑
★卐★
spajza X
Godlike

Odeslat příspěvekod N.Marko 1. 11. 2007 18:02

Prave jsem zkusil demo Warhammera a jsem celkem nadsen. Sci-Fi kolova akcni strategie je presne to co tu chybelo. Vypada krasne, dobre ovladani a bozsky tvrdácké nadabovaní. Co víc si prát? Snad jen aby zbytek byl stejne dobrý a jdu do toho...
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike

Odeslat příspěvekod Noxx 1. 11. 2007 20:38

N.Marko píše:Prave jsem zkusil demo Warhammera a jsem celkem nadsen. Sci-Fi kolova akcni strategie je presne to co tu chybelo. Vypada krasne, dobre ovladani a bozsky tvrdácké nadabovaní. Co víc si prát? Snad jen aby zbytek byl stejne dobrý a jdu do toho...o/quote]
hm taky jsem zkusil demo warhammeru (dokonce jsem kuli tomu updatoval na FW 3.72 btw temata sou supr vec) ale nak uzasne mi to neprislo.. :(
PSP Slim ICE SILVER fw 5.02 GEN • 8GB MS pro duo
MGS: Portable Ops
Noxx
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Heady569 2. 11. 2007 14:23

spajza X píše:Rozumna rec :D Heady a co si hral??

mm, zkusil sem nějakyho spidermana bo co a pak MGS, ale nevim už kterej díl...
D3vilR4ge
Heady569
Rampage

Odeslat příspěvekod N.Marko 2. 11. 2007 16:46

Noxx- ja miluju Sci-Fi takze si nemuzu pomoct :-) Navic jsem uz mirne priotráven z neustalych fantasy strategií, chce to obcas zmenu...
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike

Odeslat příspěvekod C3nsuRED_cz 3. 11. 2007 12:49

Tak po prvním týdnu s PSP musím říct, že mě zatím moc her nechytlo, ale když už nějaká jo (loco roco, tekken), tak je to silně návykový :D Ještě bych měl takovej dotaz - co se tak na PSP hraje nejvíce v "mulťáku", chtěl bych zkusit nějaký řežby ve víc lidech...
It has to start somewhere, it has to start sometime, what better place then here, what better time then now!
Zerg rush KEKEKE
C3nsuRED_cz
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Mican 3. 11. 2007 13:11

Já si včera hezky zavzpomínal na minulost u "Tomb Raider Anniversary". Klasická hra v novém hávu, potěšila mě.
Hyena rulez!
Mican
Rampage

Odeslat příspěvekod Dark_one 3. 11. 2007 14:09

C3nsuRED_cz píše:Tak po prvním týdnu s PSP musím říct, že mě zatím moc her nechytlo, ale když už nějaká jo (loco roco, tekken), tak je to silně návykový :D Ještě bych měl takovej dotaz - co se tak na PSP hraje nejvíce v "mulťáku", chtěl bych zkusit nějaký řežby ve víc lidech...
Zachraň trávu, sežer krávu!

*****ám moderátory do ucha
(Alcilův podpis [online]. [2007] [cit. 2008-02-07]. Dostupný z WWW: <http://forum.doupe.cz/>.)
Dark_one
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod chazyk 4. 11. 2007 19:43

Tak uz jsem take hrdym majitelem PSP :) Zatim nemam zadnou hru,prece jenom mam asi 5 pujcenych,ale chystam se nakoupit....brali byste Killzone:liberation za 350 Kc? A kde je podle Vas nejlevnejsi 4gb Memory stick pro duo?ja zatim nasel za 1600 a moc nevim jestli to je adekvatni cena nebo ne
chazyk
Killing Spree

Odeslat příspěvekod N.Marko 4. 11. 2007 19:59

Killzone jednoznacne ANO! Ale presto radsi nejdrive zkus demo- to kdyby ti nesedl.
N.Marko
Godlike

Odeslat příspěvekod chazyk 4. 11. 2007 20:02

JJ,tak demo uz mam odzkousene,dost me to bavilo,spis mi jde o to aby to terba nebylo nejak extra kratke nebo tak
chazyk
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Majklbig 4. 11. 2007 20:12

Killzone je skělý, a paradoxně nejlepší mise jsou ty, které si musíš stáhnout z netu
Právě hraju:
Jak & Daxter: The lost frontier (PSP)
Majklbig
Killing Spree

Předchozí stránkaDalší stránka