Only for PSP

Diskuze o hrách pro kapesní herní zařízení

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod shaftik 3. 6. 2007 17:54

loco roco,tekken,killzone,dungeon siege a neni spatnej treba ridge racer nebo medievil :wink:
Hehe......original Shaftik je pouze jeden .-)
I am 48% addicted to World of Warcraft.
shaftik
Rampage

Odeslat příspěvekod Tragedy 3. 6. 2007 19:39

Nějak se tu zapomíná na Ratchet and Clank :!:
Atari 800->Amiga 500->Amiga 1200->SNES->3DO->GB->PS1->PS2->GBA->NDS->PSP->PS3
Now playing: Guitar Hero 3, Burnout Paradise
Tragedy
Killing Spree

Odeslat příspěvekod AlienX 3. 6. 2007 19:43

tu seriu som nemal nikdy rad, dovod - nebavil ma ani jeden diel z trilogie
nobody steals our chicks and lives
AlienX
Godlike

Odeslat příspěvekod Peter S. Kenedy 4. 6. 2007 14:16

Něco pro smoka a všechny fandy francouzského sportu parkour http://bonusweb.idnes.cz/konzole/psp/ps ... ningr.html
WiiU, 3DS, PS3, PS4
Moderátor diskuzního fóra doupe
Peter S. Kenedy
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod AlienX 4. 6. 2007 14:21

iank som to hral a musim uznat ze je to vcelku dobra hra ale nic revolucne ako prvy Tony
AlienX
Godlike

Odeslat příspěvekod 736218694 4. 6. 2007 17:10

hele nevim jestli uz to tu nebylo ale nevite jestli jde na psp internet pres usb?

a jeste jeden problem...celkem specha..mam k dispozici 2 psp....a skousim usbhostfs .... spustim na pc konzoli.... spustim na psp ir shell a usb host funguje skvele...pak mam 2. psp a s tim to tak supr nejde.. nejdeou u nej nainstalovat ovladace...asi 5x sem reinstaloval fw...(5x jinej 3,02 3,03 3,10 3,30 3,40) u toho 1. mi naskocil new hardware...psp type b ..zadal sem cestu k souborum a bylo to....u 2. psp mi vyskoci new hw ale ne s psp type B ale proste usb device a na ty ovladace co sly u 2. psp vubec nereagoval a rikal ze to k tomu nejde...nemate s tim nekdo skusenosti?....1.psp je normal 2. psp je ta-082 jestli to nejak pomuze

Priste pouzij EDIT. -davee<-- sry nenapadlo me to
Naposledy upravil 736218694 dne 6. 6. 2007 16:47, celkově upraveno 1
SONY PSP base pack (ta-082) FW 2,71--->1,5->3,02oe-a--->3,02oe-b--->3,03oe-a--->3,03oe-b--->3,03oe-c--->3,10oe-a--->3,10-oea'
Logitech Play gear visor
MS Duo Pro 1gb+1gb
/////*-******_-\\\\\
736218694
Killing Spree

Odeslat příspěvekod AlienX 4. 6. 2007 20:12

rychlo si pozrite novinky na bonuswebe - zaujimave noivnky k Final Fantasy Dissidia
AlienX
Godlike

Odeslat příspěvekod Tragedy 6. 6. 2007 07:41

736218694 píše:hele nevim jestli uz to tu nebylo ale nevite jestli jde na psp internet pres usb?

Nejde.
Atari 800->Amiga 500->Amiga 1200->SNES->3DO->GB->PS1->PS2->GBA->NDS->PSP->PS3
Now playing: Guitar Hero 3, Burnout Paradise
Tragedy
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Dark_one 8. 6. 2007 21:44

Zachraň trávu, sežer krávu!

*****ám moderátory do ucha
(Alcilův podpis [online]. [2007] [cit. 2008-02-07]. Dostupný z WWW: <http://forum.doupe.cz/>.)
Dark_one
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod panCroup 8. 6. 2007 22:01

Dark_one píše:Crush - vypada to jako pecka, ma skvely napad:
http://handheld.hrej.cz/clanky/recenze/crush/
Videorecenze:
http://www.gametrailers.com/downloadnew.php?id=20386&type=wmv

Jo jo, hodně mě láká. Recenze nadšený, nápad skvělej, hned bych do toho šel... jen kdyby se na mě z vitrín neusmívala i kolekce Metal Slugů, kolekce č. 2 - SEGA Genesis, nový Ratchet, Metal Gear apod.
Bože bože, takových skvělých her na to PSP je, tak krásný kousek hardwaru to je, tak pěkně se na něm ty filmy sledují... šmarjá, proč to není světovej hit?! :evil:
Didactic, Mega Drive II, PS, GameBoy, PS2, PSP
srdcovky: Final Fantasy, MGS, Little Big Adventure, The Longest Journey, Vandal Hearts, GTA, Half-Life 2
"Ti Římani jsou blázni." Obelix
panCroup
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Dark_one 8. 6. 2007 22:27

->panCroup: protoze DS je levnejsi...a vysly na nej Nintendogs

(Alcilův podpis [online]. [2007] [cit. 2008-02-07]. Dostupný z WWW: <http://forum.doupe.cz/>.)
Dark_one
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod panCroup 8. 6. 2007 23:41

Dark_one píše:->panCroup: protoze DS je levnejsi...a vysly na nej Nintendogs

No jo, to je zase jako s PS3 a Wii. Sony nabízí famózní kousek za (když uvážím, co umí) víc než rozumnou cenu, ale stejně s Nintendem prohraje, protože na něm vyjde jedna supr-extra-all-gender hra a je levnější.
Vcelku nic proti Wii a DS, je to zajímavá alternativa, ale "nadřazenost" PSP nad DS a PS3 nad Wii mi přijde tak zjevná, že mě jejich relativní neúspěch (v porovnání s Nintendem) nepřestává udivovat a mrzet.
A ach ano, tohle je asi typický příspěvek Sony-fan-boye, ale co nadělám 8)
Mimochodem - jsem jediný, koho kolekce SEGA Genesis neskutečně nadchla nebo i ostatní sdílejí moje nadšení? Jen by mě to tak zajímalo...
srdcovky: Final Fantasy, MGS, Little Big Adventure, The Longest Journey, Vandal Hearts, GTA, Half-Life 2
panCroup
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Dark_one 8. 6. 2007 23:47

->panCroup: S tou nadrazenosti Sony nemuzu nez souhlasit.

btw. od te doby, co mam PSP, si uzivam hrani na homebrew emulatorech, takze me tyhle kolekce starych her proste neberou, protoze stare hry, ktere jsem chtel, jsem si uz davno zahral (pripadne je hraju dodnes :)) a ty ostatni me nezajimaji.

Dark_one
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod panCroup 9. 6. 2007 00:04

Dark_one píše:->panCroup: S tou nadrazenosti Sony nemuzu nez souhlasit.

btw. od te doby, co mam PSP, si uzivam hrani na homebrew emulatorech, takze me tyhle kolekce starych her proste neberou, protoze stare hry, ktere jsem chtel, jsem si uz davno zahral (pripadne je hraju dodnes :)) a ty ostatni me nezajimaji.

To chápu, já jsem ale bohužel takovej ten typ, co byl rodičema (programátorama :lol:) vychovaný k tomu, že software pouze zcela legální cestou si pořídíš a podobně, takže občas si jen tak smutně pobrousím po stránkách, kde si zasliním nad emulacema a pak jdu nabručeně vyhlížet právě takový edice jako je ta Sega...
Případ, já vím :roll: :wink:
panCroup
Killing Spree

Odeslat příspěvekod PC 9. 6. 2007 01:15

V létě nebo na podzim dorazí Super PSP ! Tenčí, lehčí, s novým displejem, upraveným ovládání, integrovanou flashkou, rychlejší mechanikou a možná i kamerkou. Zdroj: Kotaku via Hrej.cz
Back to Mac - with new Mac Book Pro !
PC
Dominating

Předchozí stránkaDalší stránka