Only for PSP

Diskuze o hrách pro kapesní herní zařízení

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod Peter S. Kenedy 18. 12. 2006 21:17

Přesně...mě taky stačí soft pouzdro...darku proč proboha mlátíš s PSP??TO snad dělají jen fanitos ne :-)
WiiU, 3DS, PS3, PS4
Moderátor diskuzního fóra doupe
Peter S. Kenedy
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Dark_one 18. 12. 2006 21:32

Tak ne, ze bych s nim mlatil o chodnik a snazil se ho upalit. Casto jde spis o to, ze jsem prilis liny vstat, abych ho premistil do bodu A do bodu B a tak ho tam proste hodim :D
Zachraň trávu, sežer krávu!

*****ám moderátory do ucha
(Alcilův podpis [online]. [2007] [cit. 2008-02-07]. Dostupný z WWW: <http://forum.doupe.cz/>.)
Dark_one
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sindy-Dog 18. 12. 2006 22:14

beat píše:Jasně..jde o přístup a o zacházení :mrgreen::/quote]


V batohu hoří psp celkem dobře. Člověk (FaNita) ho potom ani nestačí přemístit z bodu A - ohniště, do bodu B - popelnice pro nebezpečný odpad... :P
"Jak má něco prsa nebo kola, tak s tím dříve nebo později budeš mít problém"...
Sindy-Dog
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Peter S. Kenedy 19. 12. 2006 21:11

Krásné balení http://pspupdates.qj.net/MGS-Portable-O ... /aid/76650

Mimochodem...už se pravuje na pokračování loco roco a bude to možná multiplatformovka
WiiU, 3DS, PS3, PS4
Moderátor diskuzního fóra doupe
Peter S. Kenedy
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Polaris 19. 12. 2006 21:22

Tak dnes jsem si ho konečně koupil (base pack + 1GB karta). Myslel jsem že balení otevřu až na Štědrý den ale jaksi jsem to nevydržel. :)
Ještě se nabíjí a demodisk jsem nezkoušel ale to málo co jsem viděl stojí za to. Ještě jednou chci poděkovat všem kdo mi tady poradil co koupit, speciálně uživateli Dark_one.
[b](+[__]X)[/b]
Polaris
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Dave 19. 12. 2006 21:33

hlavně se ovládni a dobře tu baterku naformátuj (vím, je to těžký :) )

btw máš k tomu i nějaký hry? Nebo budeš warezit? :)
"In the world without walls and fences, who needs Windows and Gates?"
Dave
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Polaris 19. 12. 2006 21:55

Hry ještě nemám, jen demodisc kde by pár věcí mělo být, objednal jsem si Metal Gear AC!D a hodlám pokračovat hrama z MG série, u Portable Ops si asi počkám na jaro kdy vyjde evropská verze s novými bonusy (jak říkal člověk z Kojima production v jednom podcastu). Newarezím ani na počítačí a nehodlám s tím začít ani na PSP.
[b](+[__]X)[/b]
Polaris
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Dave 19. 12. 2006 21:57

Polaris píše:Newarezím ani na počítačí a nehodlám s tím začít ani na PSP.i/quote]


Už sem se lekl že sem sám :mrgreen:
"In the world without walls and fences, who needs Windows and Gates?"
Dave
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod N.Marko 20. 12. 2006 16:34

Polaris píše:Hry ještě nemám, jen demodisc kde by pár věcí mělo být, objednal jsem si Metal Gear AC!D a hodlám pokračovat hrama z MG série, u Portable Ops si asi počkám na jaro kdy vyjde evropská verze s novými bonusy (jak říkal člověk z Kojima production v jednom podcastu). Newarezím ani na počítačí a nehodlám s tím začít ani na PSP.m/quote]


Jestli budeš kupovat i závody, zkus si stáhnout zadarmo demo Ridge Racera2. Mě to teda moc nechytlo, ale jinak docela ujde a jednička je na pohodovích 500-600Kč. Jinak doporučuji Wipeouty. Cena 500, vinikající grafika, pocit rychlosti, a díky stahovatelným balíčkům i velká vídrž- ikdyž Gran Turismo to není :-)

(už aby vyšlo to GT Mobile :-( )
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Polaris 20. 12. 2006 17:00

Díky za tip, to demo si stáhnu. S Wipeoutem Pure do budoucna počítám, Wipeout mě bavil už na PS1.
Fanitos: Táhněte do svojeho tématu, nikoho tady vaše trapné dětské kecy nezajímají. Celkem se divím že to moderátorům nevadí.
[b](+[__]X)[/b]
Polaris
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Dark_one 20. 12. 2006 23:11

->Polaris: taky si stahni demicka Loco Roco, mely by ted byt celkem tri nebo ctyri. Jeden Halloween special, jeden vanocni a dve normalni...i kdyz nevim, jak je to s momentalni dostupnosti...
Zachraň trávu, sežer krávu!

*****ám moderátory do ucha
(Alcilův podpis [online]. [2007] [cit. 2008-02-07]. Dostupný z WWW: <http://forum.doupe.cz/>.)
Dark_one
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Dave 21. 12. 2006 08:30

tendle týden jsem si tři Loco Roco stahoval a v pohodě
"In the world without walls and fences, who needs Windows and Gates?"
Dave
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Polaris 21. 12. 2006 08:46

Stáhnul jsem si dema včetně Ridge Racera 2 a nevím kam ho v PSP nahrát. Je správný název demo souboru EBOOT.PBP?
Naposledy upravil Polaris dne 21. 12. 2006 08:57, celkově upraveno 1
[b](+[__]X)[/b]
Polaris
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Dave 21. 12. 2006 09:11

Polaris:

Pro Ridge Racer 2 vytvoř složku s názvem UCES00422, do které přesuň EBOOT.PBP. To celé přesuň na paměťovku PSP, aby celá cesta vypadala takhle: PSP/GAME/UCES00422 (tzn. možná budeš muset vytvořit složku GAME)
"In the world without walls and fences, who needs Windows and Gates?"
Dave
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Dave 21. 12. 2006 09:15

Demo spustíš tak, že v horizontálním menu najedeš ma "Game", a vybereš Memory Stick, tam máš pak na výběr všechny dema, event. tak můžeš nahrát novější FW.

Ale bacha, každá hra má ten název souboru kam hodíš ten EBOOT jinej (Ape Escape Racer má UCUS98655, Exit 2 má ULJM05161..)
"In the world without walls and fences, who needs Windows and Gates?"
Dave
Killing Spree
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků