Závady a tuning NDS Lite

Diskuze o hrách pro kapesní herní zařízení

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod Jackomon 24. 7. 2007 17:32

Wow, zrovinka jsem si rikal, ze bych si z nasetrenych kacaku koupil NDS lite, ale potom co si to tady procitam, nevim nevim... po tak dlouhe dobe na trhu se nevychytali vsechny mouchy?!§
Omelette de fromage!
Jackomon
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Tomkalhotka 24. 7. 2007 19:30

ja to kupuju taky a nevadi me ze to praska ...jezis naka kosmeticka vada kdybyste videli muj mobil :) taky pekne rozstipanej porad me pada na zem a tak

ale tak NDS uchylaci chcou mit asi dokonaly vzhled vis co :)
MSI MB Sc AM3 870A-G54, AMD Phenom™ II X4 Black Edition 965 ,DDR3 4GB KINGSTON ValueRAM, VGA HD 5770 vapor x , HDD WD 1TB, COOLERMASTER zdroj GX 550W , COOLERMASTER case HAF 912 Plus, LG FLATRON w2220P

PS2,PS3,GameCube,nintendo WII,PsP,nintendo DSl
Tomkalhotka
Rampage

Odeslat příspěvekod C3nsuRED_cz 24. 7. 2007 23:21

Já už mám NDS lite celkem dlouho a stále bez praskliny... asi mám štěstí :D
It has to start somewhere, it has to start sometime, what better place then here, what better time then now!
Zerg rush KEKEKE
C3nsuRED_cz
Killing Spree

Odeslat příspěvekod sega.maniac 25. 7. 2007 00:21

Jackomon píše:Wow, zrovinka jsem si rikal, ze bych si z nasetrenych kacaku koupil NDS lite, ale potom co si to tady procitam, nevim nevim... po tak dlouhe dobe na trhu se nevychytali vsechny mouchy?!§
PlayStation 5
Óm mani peme hung
Shenmue is Amazing - IGN 9,7/10
sega.maniac
Dominating

Odeslat příspěvekod Tomkalhotka 25. 7. 2007 03:39

C3nsuRED_cz píše:Já už mám NDS lite celkem dlouho a stále bez praskliny... asi mám štěstí :D /quote]

a nosis ho ven? pac ja si ho budu sebou nosit pomerne casto
MSI MB Sc AM3 870A-G54, AMD Phenom™ II X4 Black Edition 965 ,DDR3 4GB KINGSTON ValueRAM, VGA HD 5770 vapor x , HDD WD 1TB, COOLERMASTER zdroj GX 550W , COOLERMASTER case HAF 912 Plus, LG FLATRON w2220P

Tomkalhotka
Rampage

Odeslat příspěvekod Jackomon 25. 7. 2007 07:23

sega.maniac píše:
Jackomon píše:Wow, zrovinka jsem si rikal, ze bych si z nasetrenych kacaku koupil NDS lite, ale potom co si to tady procitam, nevim nevim... po tak dlouhe dobe na trhu se nevychytali vsechny mouchy?!§
Omelette de fromage!
Jackomon
Killing Spree

Odeslat příspěvekod rhumburak 25. 7. 2007 08:44

Tomkalhotka píše:
C3nsuRED_cz píše:Já už mám NDS lite celkem dlouho a stále bez praskliny... asi mám štěstí :D /quote]

a nosis ho ven? pac ja si ho budu sebou nosit pomerne casto

Já ho mam taky dlouho, nosim ho ven, často mi padá a někdy i dost z vejšky a nemam naprosto žádnej problém
Myslím, že ne Time....
rhumburak
Killing Spree

Odeslat příspěvekod HALI32 25. 7. 2007 11:49

Ertefol píše:Ze zákona na to mají měsíc... Co to pánové tak hrotíte? Jo, když mi základní desku reklamovali nadvakrát a v obou případech využili ony 2 měsíce, tak jsem je chtěl zabít, ale spíše kvůli tomu, že mi dali špatnou desku.m/quote]

moji zakladku reklamuji taky uz skoro mesic a kaslou na to
nekde to tam lezi na sklade a nezajima je to po triceti dnech poslou novou :D hajzli
HALI32
Killing Spree

Odeslat příspěvekod VittX 7. 8. 2007 11:00

Je vubec nejaka sance, vyvarovat se tech prasklych pantu? Treba koupi jedne z tech novych verzi Lite ( Stribrnou, Cerveno-cernou nebo Metalickou Ruzovou)?
"On January 24th, Apple Computer will introduce Macintosh. And you'll see why 1984 won't be like "1984"."
VittX
Killing Spree

Odeslat příspěvekod simsah 7. 8. 2007 15:14

Podle me praskaji prevazne, ne-li pouze bila DSka. Mam cerne a je v poradku a v mem okoli ho maji jeste 4 lide a nikomu zatim nic neprasklo, ale kamaradovy uz u bileho pant prasknul.
...
simsah
Killing Spree

Odeslat příspěvekod rhumburak 7. 8. 2007 16:56

my sme v okolí 2 s bílym a nic s tim nemáme
Myslím, že ne Time....
rhumburak
Killing Spree

Odeslat příspěvekod drobas308 9. 8. 2007 18:08

zkuste pořídit toto,když se bojíte o svá NDSL
http://www.divineo.cn/divineo_support/p ... g_img1.jpg
jedu za týden do Vídně,takže jestli byste to někdo z Pražáků chtěli(časem to zařídíme i pro mimopražský)..stačí napsat;)
Mors certa,hora incerta.
drobas308
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Tomkalhotka 9. 8. 2007 19:16

zajimava vecicka

Tomkalhotka
Rampage

Odeslat příspěvekod Peter S. Kenedy 11. 8. 2007 20:52

VittX píše:Je vubec nejaka sance, vyvarovat se tech prasklych pantu? Treba koupi jedne z tech novych verzi Lite ( Stribrnou, Cerveno-cernou nebo Metalickou Ruzovou)?

Podle mě je to dáno tím čím déle DSko otevíráš...prostě je to z takového materiálu který když se opotřebuje tak praskne
WiiU, 3DS, PS3, PS4
Moderátor diskuzního fóra doupe
Peter S. Kenedy
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Tomkalhotka 20. 8. 2007 16:05

pri otvirani DSka mi to trochu hlasiteji praska nevim proc ale asi bude otazka casu kdy to rupne ale co ... zaruky na to sou a prasklina me dvakrat nak nevadi

Tomkalhotka
Rampage

Předchozí stránkaDalší stránka