Závady a tuning NDS Lite

Diskuze o hrách pro kapesní herní zařízení

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod Peter S. Kenedy 29. 11. 2006 14:51

jaké lasery?
WiiU, 3DS, PS3, PS4
Moderátor diskuzního fóra doupe
Peter S. Kenedy
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod simsah 29. 11. 2006 16:02

Mozna myslel, ze nema rad futuristicky strilecky.
...
simsah
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod pierek14 29. 11. 2006 16:35

Tak jsem volal do servisu CQE kvůli mému reklamovanému DS Lite. Řekli, že si to tu mohu vyzvednout a pak mi řekli nashle a položili to, takže jsem se bohužel nedostal k otázce jestli je opravené to staré nebo jestli dostnau nové... ale myslím, že mám šanci na nové, protože nefunkční nabíjení nevim jak opraví a prasklý pant opravit nejde ;) :D - zítra budu moudřejší - držte palce
Wii, GC, N64, SNES, NES, DS, DS Lite, DSi, GBA, GBA SP, GB, GBC, Pikachu Pedometer Color, Pokémon Mini, PSP, GP2X
pierek14
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Grim 29. 11. 2006 17:43

pierek14 píše:Tak jsem volal do servisu CQE kvůli mému reklamovanému DS Lite. Řekli, že si to tu mohu vyzvednout a pak mi řekli nashle a položili to, takže jsem se bohužel nedostal k otázce jestli je opravené to staré nebo jestli dostnau nové... ale myslím, že mám šanci na nové, protože nefunkční nabíjení nevim jak opraví a prasklý pant opravit nejde ;) :D - zítra budu moudřejší - držte palced/quote]
jj taky ci novy

Jinak PSK myslel jsem futuristycky FPS jak rikal simsah
Grim
Killing Spree

Odeslat příspěvekod pierek14 1. 12. 2006 20:07

Tak dneska jsem tam šel - do Conquestu. Sympatická a hodná paní na recepci mi radostně sdělila, že mi dají nové - mám tedy nové DSLko,m které se nabíjí a nemá prasklej pant - za to je ten spodní display trochu více do žluta
Wii, GC, N64, SNES, NES, DS, DS Lite, DSi, GBA, GBA SP, GB, GBC, Pikachu Pedometer Color, Pokémon Mini, PSP, GP2X
pierek14
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Peter S. Kenedy 1. 12. 2006 20:09

Já už fakt nechápu že v conquestu mají samé vadné kusy :-)
WiiU, 3DS, PS3, PS4
Moderátor diskuzního fóra doupe
Peter S. Kenedy
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod chevrolet 1. 12. 2006 20:23

Prectete si druhej prispevek prej ze DSL ma horsi zvuk nez DS big loool http://forum.lide.cz/forum.fcgi?akce=fo ... 4190&auth=
chevrolet
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Dave 1. 12. 2006 20:34

chevrolet: co jsem měl možnost slyšet tak se mi zdá že DSL má nepatrně slabší zvukový výstup..
"In the world without walls and fences, who needs Windows and Gates?"
Dave
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod pierek14 1. 12. 2006 22:40

chevrolet: to už je známá věc, ale ber, že vrchní část DSLka je opravdu úzounká a silnější repráky by tam už asi nenašly místo (nebo by způsobily prasknutí pantu ;) :) :mrgreen: )
Wii, GC, N64, SNES, NES, DS, DS Lite, DSi, GBA, GBA SP, GB, GBC, Pikachu Pedometer Color, Pokémon Mini, PSP, GP2X
pierek14
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Peter S. Kenedy 2. 12. 2006 17:33

Jo zvuk je o něco slabší...pak ale nechápu ty první recenze na DS Lite kde právě naopak psali že zvuk má NDSL silnější
WiiU, 3DS, PS3, PS4
Moderátor diskuzního fóra doupe
Peter S. Kenedy
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod pierek14 2. 12. 2006 20:06

Třeba zapomněli u DSka dát hlasitost na maximum ;) :D
Wii, GC, N64, SNES, NES, DS, DS Lite, DSi, GBA, GBA SP, GB, GBC, Pikachu Pedometer Color, Pokémon Mini, PSP, GP2X
pierek14
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Tankista9 3. 12. 2006 15:19

Takovy dotaz, kdo ma NDS lite s GH a mel ho tam na reklamaci a jak dlouho trvala reklamace? Meli steho doma do 2 tydnu?
PS3

Nic neni dokonalé...
Tankista9
Rampage

Odeslat příspěvekod drobas308 10. 12. 2006 21:02

nekupujte LITKO!!!KUPTE Pí.eS.Pí!!!!!!!

:-D :-D :-D
taxme se zasmáli a jedeme dál...

NDS is DA BEST!
Mors certa,hora incerta.
drobas308
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod pierek14 11. 12. 2006 10:05

Tak po týdnu používání svého nového Liteka (dostal jsem ho v conquestu reklamcí starého Liteka) zjišťuji, že celá vrchní část je"připevněna" nakřivo. Kromě toho je spodní display do žluta.
Wii, GC, N64, SNES, NES, DS, DS Lite, DSi, GBA, GBA SP, GB, GBC, Pikachu Pedometer Color, Pokémon Mini, PSP, GP2X
pierek14
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sindy-Dog 11. 12. 2006 10:08

Je to potřeba pořádně vyzkoušet, než to vezměš domu. Mám své zkušenosti.
"Jak má něco prsa nebo kola, tak s tím dříve nebo později budeš mít problém"...
Sindy-Dog
Killing Spree
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků