Závady a tuning NDS Lite

Diskuze o hrách pro kapesní herní zařízení

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod Logan007 20. 10. 2007 10:17

tak NDSL Silver by měl být k dostaní na INVEXU, pohraju si s ním a řeknu jak je na tom... ;)
RETRO!
Logan007
Unstoppable
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod johanes (novy) 13. 11. 2007 11:51

Tak už jsem si tu silver verzi koupil a jsem naprosto spokojený, žádné závady, nezůstávají otisky prstů jako u černé, v kombinaci s M3 DS ultimátní záležitost.
johanes (novy)
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Peter S. Kenedy 13. 11. 2007 13:43

johanes (novy) píše:Tak už jsem si tu silver verzi koupil a jsem naprosto spokojený, žádné závady, nezůstávají otisky prstů jako u černé, v kombinaci s M3 DS ultimátní záležitost.
WiiU, 3DS, PS3, PS4
Moderátor diskuzního fóra doupe
Peter S. Kenedy
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Tuuurek 13. 11. 2007 13:54

PSK: Ty to střídáš jak ponožky... :D
Život je plný překvapení...
Tuuurek
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Peter S. Kenedy 13. 11. 2007 13:58

Tuuurek píše:PSK: Ty to střídáš jak ponožky... :DD/quote]

No zas tak moc ne...Měl jsem staré fatko, jak vyšlo Lite tak jsem koupil Lite a ted chci akorát novou barvu :wink:
WiiU, 3DS, PS3, PS4
Moderátor diskuzního fóra doupe
Peter S. Kenedy
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Peter S. Kenedy 12. 1. 2008 17:20

Vím že tady někdo reklamoval NDS s tím že dotykový displej byl nažloutlý...já ho taky mám na mém NDS lite black tak bych chtěl zjistit jestli to opravdu můžu vyreklamovat
WiiU, 3DS, PS3, PS4
Moderátor diskuzního fóra doupe
Peter S. Kenedy
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Dragon King 13. 1. 2008 21:06

coo?zlty dotykovy displej????omg ja ho mam asi rok a pol a nic ...a je to len vizualna chyba alebo to nejak vadi v hrani???
<MUSIC is my life....sXe MMC
Die with your marks on,. Be true and stay Alive XXX Drugs are for f***ing losers
Davsan:ciii woe.. anblívbl.. :D kofolu mam sice taky rad, ale prece nemuzes srovnavam kofolu s Malibu..:D
fanousek fan doupe podcastu.
Dragon King
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Peter S. Kenedy 14. 1. 2008 11:50

Není uplně žlutý ale mírně nažloutlý...prostě není krystalově bílý jako vrchní displej...stejně ho dám na reklamaci tak uvidíme
WiiU, 3DS, PS3, PS4
Moderátor diskuzního fóra doupe
Peter S. Kenedy
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Kjoep 29. 2. 2008 23:20

To moje DSko má fakt dost... je teda bílý... docela dost křehký... horní displej je škráblej a je to trochu vidět....ale hlavně se červená... musím to mít otevřený uplně nejvíc... jinak je to červený... začalo to málo a teď už je to fakt hodně a občas se stane, že i celej zbělá... no nevim no... každej si ho půjčuje a různě obrazovku zavírá a otvírá - děs. Nevim co s tim.. asi ho dopařim a pak si nějak seženu nový... :shock:
Kjoep
First Blood
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod HALI32 6. 3. 2009 20:19

Tak jsem se díval takhle po ebay...a našel jsem tam kryty jak na klasické DS...tak i na Lite...a jelikož moje kráska je už docela opotřebovaná...prostě ji hodně používám...a nikdy jsem ji nedával do žádného šikovného pouzdra a teď si to moc vyčítám a ty kryty jsou fakt parádní. Sledoval jsem video, jak výměnu provést...a trochu mě přešla chuť...asi bych to nezvládl :) ... tak mě napadlo to hodit někde do servisu i s novým krytem...aby mi to předělali, ale podle mě si nebudou účtovat méně než 500 ......nebo dělal to někdo z vás?
HALI32
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 6. 3. 2009 20:42

DSko jsem mel rozelany jednou pod rukama a znovu bych do toho teda nesel....a pokud nejses hodinar tak bych to ani nedoporucoval. :D
"U mě je problém..." - PC

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod HALI32 7. 3. 2009 17:20

Asi do toho půjdu i s bráchou. Máme DSka už hodně ojebané. Objednáme si kryty a hotovo. Nebude to nejtěžší, jen si pohlídat, co kde patří. Stejně nové DSi zatím neplánujeme, šetříme na PSP...tak aspoň nový kryt.
HALI32
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod zip123 8. 3. 2009 12:59

Tak jsem ted narazil na tenhle topic a nejak tak ho procet.
Mel jsem DSfat s mrtvym pixelem, takze to neni jen vec Lite. A tem kdo tvrdi ze rozdil mezi Lite a fat neni ze jen osvetleni tak vzkazuju ze je videt ze nemeli v ruce obe verze najednou jako ja - neda se to srovnat, Lite ma nejen podsviceny display, ale i BAREVNY !!!Nehlede na krasny design a mensi velikost. Mam fotky kdyby nekoho zajimaly (pujcil jsem si na den od kamarada druhe Mario64 a kart abych mohl udelat realne spolecne foto,vic stejnych her jsme bohuzel nemeli) za dalsi se divim ze nepraskaji panty spis u fatu protoze to provedeni je opravdu :-)
Pokusim se sem vlozit nejake foto na kterych je videt ze ne kazdy display je "barevny", u lite je to opravdu parada a mnohem lepsi zazitky z her nez u fat !!!
galerie odkaz zde,pod odkazem menší ochutnávka :-)
http://img25.imageshack.us/gal.php?g=16152977.jpg
Obrázek
Alcatel OT302 -> Siemens A55 -> SE K300i -> SE W800i -> SE P1i -> SE T303 - > SE C510 -> VDFN 845 -> SE Xperia X8 -> SE Xperia X10mp -> SE Xperia Ray -> SE Xperia Arc S -> Sony XZ
zip123
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SyNdRoX 29. 5. 2009 13:43

Zdarec koupil sem si NDS lite s rozbitym hornim displejem... dneska mi prislo a sviti jenom bile... a de tam videt neco jako pisek nebo co :-D chci se zeptat jak je slozita vymena displeje u Lite... a taky jestli je to dispelejem...
A taky jestli nekdo nemate navod jak to vymenit ?, Diky
SyNdRoX
First Blood

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 29. 5. 2009 21:02

No to muze byt treba povolenej kablik....jinak horni displej je podle me snazsi vymenit nez spodni. Kazdopadne jestli se do toho budes poustet, tak si davej bacha na sroubky a na to at neprasknes kryt, je dost krehkej. Ty kousky plastu co lemuji spodek a vrch panelu se zlomi ani okem nemrknes.
"U mě je problém..." - PC

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků