PSP vs. Nintendo DS 2

Diskuze o hrách pro kapesní herní zařízení

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod davee 6. 6. 2008 18:45

spajza: Mozna se budes divit, ale PSP mam v ruce casteji nez si myslis. Kolega jeste donedavna PSP vlastnil a tak jsme na tom zkouseli vsechno mozne. Pak ho bohuzel (ac je sony fanatik) prestalo bavit a prodal ho. Nevim, jestli nekdo dela jeste podobny bastl, takze v teto kategorii je zrejme jediny. Ale to, ze je u nej vse polovicate mi nevymluvis. Chces snad srovnat psp fotak s fotakem beznym? Jako fotograf bych ti na to rekl - ani nahodou! Chces snad rict, ze je velikostne stejny jako moje mp3? Ani nahodou! Chces snad rict, ze si na tom tom titernem displeji vychutnas film s plnou paradou? Ani nahodou!

NDS tyto funkce nepotrebuje. Zabavi te totiz necim jinym a to tim, k cemu bylo stvoreno - hrami. Nic vic od herni konzole nezadam.
Kde že loňské sněhy jsou...
davee
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Alcil 6. 6. 2008 19:09

Občas mi přijde, že si někteří lidé myslí, že HC znamená "já nejsem ta buzna, co si na DS hladí pejsky a cvičí jógu s Wii fit a vůbec hraje nintendo"...ale tak to opravdu není. HC není vychutnávač, HC je prostě hardcore, že prostě bez savu dohraje RE2 za hodinu a že vše dohraje na nejtěžší obtížnost...Spajzo, ty jsi tak nanejvyš Midcore :-D
Alcil
Rampage

Odeslat příspěvekod HALI32 6. 6. 2008 19:12

Spajza: Furt se bavíš o tom, co PSP odkáže mimo hraní her, já ti tvrdím, že to jsou kokotiny... :) a až možná na pár věcí je to k ničemu, teda mě by takové věci těžko uspokojily :) . . . a navíc, většina takových věci není ani oficiálních, legálních...jsou to pouze pokusy a machrovinky...ano je to zábava rozjet nějaký OS nebo nějakou aplikaci, utilitku...ale je to k ničemu. Radši si něco zahrej. A na takové věci se oplatí třeba koupit nový mininotebok od Asusu :) ... za přijatelnou cenu můžeš nahrávat kravinky, čumět na hovadiny a psát si dopisky...od rána do večera...
HALI32
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Dragon King 6. 6. 2008 20:46

2HALI32:fuhhaaa ty si mu ale dal :D
<MUSIC is my life....sXe MMC
Die with your marks on,. Be true and stay Alive XXX Drugs are for f***ing losers
Davsan:ciii woe.. anblívbl.. :D kofolu mam sice taky rad, ale prece nemuzes srovnavam kofolu s Malibu..:D
fanousek fan doupe podcastu.
Dragon King
Killing Spree

Odeslat příspěvekod N.Marko 6. 6. 2008 20:50

Ehm, no napríklad já si vzdycky v práci pres PSP sosnu napríklad H-pod, 4 hodiny pri práci poslouchám. Kdyz mám vse hotové, sednu a jeste tri hodiny hraju. Brácha to má jeste lepsí. doma pres noc zkonvertuje na PC 4 hodiny filmu/seriálu a cumí na ne v práci. Pánové, já bych tak nahlas neríkal ze tyto funkce jsou na nic, není to pravda.
Jo a davee, u nás v arbeitu jsou zoufalci to mzourají na filmy v mobilu, PSP má v tomto ohledu naprosto luxusní úhloprícku, to neokecás.
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike

Odeslat příspěvekod davee 6. 6. 2008 21:44

Jak jsi spravne podotknul - jsou to zoufalci. A stejne je to i s PSP. Ano, ma vetsi uhlopricku, ale porad je to naprd.
davee
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod N.Marko 6. 6. 2008 22:19

Jiste, nejlepsím resením by patrne bylo tahat do práce nejakou HD TV alespon metr úhloprícku plus nejaký prehrávac- treba PS3 a jeste nejakou repo-soustavu, ideálne tak 5,1. Ovsem, to by se jaksi vytratil ten smysl mobilního koukání ma filmy, obvzláste kdyz nosic sám by brzy byl imobilní ze?

Na prd to rozhodne není, je to kompromisní resení mezi velikostí obrazu a mobilitou.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike

Odeslat příspěvekod spajza X 7. 6. 2008 05:16

davee:Kedze ta kamera je taka zla,ty mas urcite na mobile kvalitnejsiu?Alebo,ze so svojim fotakom pocuvas MP3,alebo pozeras na film s luxusnym obrazom,alebo dokonca hras hry?Kedze ten fotak nosis denno denne vo vacku,v druhom vacku mas zase MP3 player,ktory ma fotak a su na nom "tvoje hry" ktore zvladne predniest?A v dalsom vacku mas zas miny notebook s ktorym surfujes WIFI kedykolvek a kdekolvek+aplikacie,konvertory...Vsetky tieto veci su na PSP v luxusnej kvalite(za tie peniaze)A kedze ma handheld taketo vymozenosti,lebo to vdaka architekture a vykonu zvlada,co moze povedat druha strana?No samozrejme len,"ze je to k nicomu a ze to nepotrebuje" Nas*at !Taketo kecy...co by ste zato dali...A tie uzasne hry,ktore nielen,ze su uzasne,ale da sa na ne pri tom hrani aj pozerat.Ja osobne na PSP hram len jedinu seriu a cisty ingame(aj ked zopar hier mam)Ja som trosku narocnejsi,takze,kde si HC ako ja ma zahrat MH?A ani len koli tejto hre sa PSP zastavam,lebo si to zasluzi ;) A ked je na NDS Zelda,pokemon,AW,MPH=nebudem hovorit,ze su nahovno len preto,ze ich zavidim :roll:

Alcil:A ty si zas mimo tochto sveta,no a ak skackas na wii fit a hladkas psikov,urco mas aj ruzove nds=nie ty niesi buzicek. :cmukac:
๑۩۩๑
★卐★
spajza X
Godlike

Odeslat příspěvekod davee 7. 6. 2008 08:20

Spajza: Kdyz jdu fotit - vezmu si fotak. Nic jineho nepotrebuju. Mobilem nefotim ani nahodou, protoze ma mizernou kvalitu. Kdyz ho nepotrebuju - necham ho doma. MP3 se ti vejde do malicke kapsy a misto ti nezabira, tudiz ho muzes mit vzdy s sebou (narozdil od psp). A sledovat filmy na takovem malem displeji povazuju za barbarstvi.
Nenapadlo te, ze kdyby me psp zaujala, ze bych si ji koupil? Jenze me psp nicim nezaujala! Tak uz to pochop! Je to pro me nudny pristroj, ktery mi nic nenabizi. Proto jsem volil NDS. To, ze ty to vidis jinak je vec jina. Ty jsi totiz ten ultra hc hrac :-) My jsme jen ten povl, ktereho bavi mario a zelda a HLUBOCE se ti omlouvame, ze tvuj ultrapristroj, ktery v sobe jiste obsahuje i svycarsky armadni nuz, lekarnicku a mezigalaktickou raketu shledavame nudnym.
A mimochodem - trochu mene hysterie a vice nadhledu pane ultra mega hyper hc hraci :P
davee
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod N.Marko 7. 6. 2008 09:08

Ehm, ta kamera je primárne urcená k video-chatu (coz je sice zrovna u nás trochu mimo, ale treba v Jap. kde jsou preci jen trochu dál good) proto je taková jaká je. Jinak by totiz nebyl problém udelat ji "profesionálnejsí", samozrejne stropem by pak byla rychlost a propustnost USB do které se pripojuje.
Chození do práce je barbarství. Správný chlap má do triceti první milion- pak uz to jde samo. Nejsem správný chlap :-(
N.Marko
Godlike

Odeslat příspěvekod N.Marko 7. 6. 2008 09:15

Jinak jsem obecne neutrálni, ale PSP hájím, protoze mám pocit ze do ní otrodoxní FaNitos neoprávnene kopou a ze se k nim mozná nechtíc pridávají i jinak rozumní lidé. Dríve mi prisli Nintendáci obecne jako vyspelí a rozumní lidé co si proste jen rádi hrajou, ale s príchodem PSP které jim sáhlo na jinak posvátný segment trhu a launchem Wii se hrozne radikalizovali. Stydte se!!! Máte to zapotrebí?!?

Nedá se s vámi mluvit.
N.Marko
Godlike

Odeslat příspěvekod Alcil 7. 6. 2008 09:45

Spajza X: ale já nemám wii fit, ani nehladím pejsky v nintendogs, nemám růžové NDS, takže nevím, co to ***** meleš...spíš jsi mimo ty. Meleš tady fakt voloviny, nadáváš a ještě si myslíš, že máš pravdu. Nevím, co je smutnější :-) A nejvíc mě pobavilo, že ti na zpracování nds her vadí komixovost a hle, hraješ Monster Huntera :-)
Jinak, ty tvoje kecy spajzo, to je na ban

N.Marko: když se kouknu třeba tady na Spajzu, tak se nedivím, že se nintenďáci tak zradikalizovali, když se pspéčkáři projevují jako burani a melou většinou to, že DS je k hovnu, protože je pro holčičky. Ano, nintenďái jsou ti radikalizovaní :-)
Naposledy upravil Alcil dne 7. 6. 2008 09:49, celkově upraveno 1
Alcil
Rampage

Odeslat příspěvekod HALI32 7. 6. 2008 09:49

Náhodou, s náma se dá bavit normálně :) . . . akorát vy pořád melete o filmech, chatování a spoustu funkcí, které nemají s hraním her nic společného . . . to si radši koupím nějaký pocket PC...a jsem na tom lépe...
Přesně před rokem jsem byl rozhodnutý pro PSP...na fóru jsem si všiml úspěchu DS, rychle jsem změnil názor a ani jsem si ho nezkoušel, ani jsem ho naživo neviděl...objednal jsem si ho...každý se mi smál...že takové hry zvládne JAVA v mobilu, že to je hrozné a že PSP je výkonější a lepší...na DS hraju opravdu každý den, nemůžu bez něho nikde být :) ... na PSP se moc nedá hrát někde v tramvaji, pod lavicí a ve spěchu ... protože taková hra na PSP snad není... :) Je to kopie PS2 akorát hry jsou o mnoho horší a na nic se to drží a ovládá...
...letos jsem váhal mezi PS3 a Wii, zatím jsem pro Wii...a náhodou skákání na FIT podložce je daleko větší hardcore než držet v ruce ten váš krám...takže se klidněte...a vymyslete něco přesvědčivějšího...než to, že se v práci čumíte na filmy...na konzoli :D ... tomu říkám maximální demence :tleskani :)
HALI32
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Tuuurek 7. 6. 2008 10:05

Abych pravdu řekl, proti PSP taky nic nemám, ale když sem příde člověk (jak už tu někdo řekl) a zahraje si na DSku 3 hry, z čehož sou ty 2 ještě odpad a pak nadává, to neberu za solidní argumenty....Je sice možná pravda že Zelda nevypadá tak "Hardcore" a když jí hraješ, tak krev z displeje nestříká až 2 metry daleko, ale hra je to velice dobrá a hratelností by předčila spousty PSP her...A tak to není jen se Zeldou.....

Spajza: Jestli to neni i obráceně.Nintenďáci záviděj multimediálnost PSP, tak na něj nadávaj, ale PSPčkáři zase záviděj kupaní babatek,hladkaní psikov, tak zas nadávaj na DSko. :mrgreen:

N.Mako: Kde dělá tvůj brat, když má takovýho času??? :shock: Já že bych se tam taky nechal naverbovat... :-D
Život je plný překvapení...
Tuuurek
Dominating

Odeslat příspěvekod N.Marko 7. 6. 2008 10:10

:roll: :roll: :roll:
Alcil: To je nemuzete brát jako malé deti co mají radost z nové hracky? Vzdyt to tak je, nintendo delá do HH kolik, dvacet let? PSP tu je max tri roky vzdyt je to batole. Budte trochu dospeli. Na druhou stranu, multimediální funkce zacali do konzolí pronikat uz v dobe PSX (k velké nelibosti majitelu nintenda a segy) a byla jen otázka casu kdy se to stane i v tomto segmentu. To ze N. se v tomhle smeru neemancipovalo uz u GC osobne povazuju za chybu, ale jsem celkem presvedcen, ze prípadné DS2 bude mít docela hodne multimediálních funkcí kterými zde nekterí tak (rekneme) opovrhují. Ikdyz, na druhou stranu, kdo Wíí ze :mrgreen: ?
N.Marko
Godlike

Předchozí stránkaDalší stránka