PSP vs. Nintendo DS 2

Diskuze o hrách pro kapesní herní zařízení

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod Torham 27. 2. 2008 20:45

Majklbig píše:Torham: já samozřejmě nikomu nevyvracím, že pro něj je nejlepší DS, ale chci jen říct, že i PSP má své "unikátní" hry, a to, že hra vychází z nějaké "velké" serie, pro mě neznamená, že ji hned zavrhnu. Taky by mě nebavilo hrát pořád totéž dokola (MoH, CoD) , ale když tam je i něco nového, a hlavně je to zábavné tak proč ne....

Mě baví jak unikátní hry, tak i ty klasické (což neznamená špatné) -> takže PSPk/quote]
Tak určitě má...kdybych mohl (z fin. důvodů nemůžu), tak si PSP seberu někde třeba jetý...už kvůli LocoRoco a Pataponovi... :P Jasně, to, cos jmenoval, jsou vlastně unikátní hry, jen jsou ze světa nějaké série...což je dobré, pokud ta hra není zmršena :) Jsou unikátní spíše obsahem (třeba příběh) než principem či graf., zpracováním (výjimka: LocoRoco a Patapon), což je dobře, pokud taková hra rozvíjí příběh původní hry (třeba GTA: VCS je prequelem GTA: VC) nebo dá příběh jiný, pokud navázání není možné...
Jinak u CoD a MoH mi tam vadí, že to jsou prakticky stejné hry jako ty velké, akorát s jinými mapamia nějakými drobnostmi...navíc PSP nemá zrovna přívětivé ovládání na střílečky...kdyby ty hry byly něco jako MGS: Acid (vychází z velké série, ale je to něco úplně jiného), tak neřeknu....
"We may never meet again. But we never forget each other." - Leon / Kingdom Hearts
PC, PS2, DS Lite ( :love: )
Migruji na WINDOWS LIVE Messenger - Radek.Svoboda.1@seznam.cz Si mne přidejte ;)
Torham
Rampage

Odeslat příspěvekod Majklbig 27. 2. 2008 20:59

Jinak o DSku taky do budoucna počítám, ale zatím mě laká pouze Zelda a Ninja gaiden.
Když už by ho koupil tak bych asi ještě vzal Viewtiful Joe : Double trouble (1 a 2 mě hodně bavila), Resiho, Super Mario 64 a Metroida (ale kvůli nim bych konzoli nekupoval).

Jinak co by ste ještě na DS doporučili (moc mě neberou strategie a klasické adventury)?
Právě hraju:
Jak & Daxter: The lost frontier (PSP)
Majklbig
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Tomkalhotka 27. 2. 2008 21:26

Majklbig píše:Jinak o DSku taky do budoucna počítám, ale zatím mě laká pouze Zelda a Ninja gaiden.
Když už by ho koupil tak bych asi ještě vzal Viewtiful Joe : Double trouble (1 a 2 mě hodně bavila), Resiho, Super Mario 64 a Metroida (ale kvůli nim bych konzoli nekupoval).

Jinak co by ste ještě na DS doporučili (moc mě neberou strategie a klasické adventury)?s/quote]

a co RPG ?
MSI MB Sc AM3 870A-G54, AMD Phenom™ II X4 Black Edition 965 ,DDR3 4GB KINGSTON ValueRAM, VGA HD 5770 vapor x , HDD WD 1TB, COOLERMASTER zdroj GX 550W , COOLERMASTER case HAF 912 Plus, LG FLATRON w2220P

PS2,PS3,GameCube,nintendo WII,PsP,nintendo DSl
Tomkalhotka
Rampage

Odeslat příspěvekod Majklbig 27. 2. 2008 21:39

Tomkalhotka: jak co, baví mě třeba typově FF na PSX, ale teď moc nemám čas na tak rozsáhlé hry
Právě hraju:
Majklbig
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Torham 28. 2. 2008 10:00

Majklbig: mohl bys zkusit mnou zmiňované Elite Beat Agents, což je rytmická hra. Hodně dobrej je Mario vs. Donkey Kong 2: March of the Minis, je to mix hopsačky s logickou hrou, kde vedeš minimária k cíli (zjevně variace na Lemmings). URČITĚ si zahraj Legend of Zelda: Phantom Hourglass - asi nej DS hra, co zatím vyšla s nádherně stylizovanou grafikou a téměř kompletně stylusoidním ovládáním. Mario Kart jsou super závody (naopak - vyhni se NFS - nic moc :? ). Co bych dál mohl navrhnout? Race Drive: Create & Drive? BIG BRAIN ACADEMY!! Výborná věcička..sice to není moc hra, ale jsou tam parádní úkoly, hodně dobře procvičí tvůj mozek 8) Ridge Racer DS, Animal Crossing: Wild World, RE: Deadly Silence. A samozřejmě Final Fantasy III, Final Fantasy XII: Revenant Wings (ty obvzlášť, pokud máš rád XII na PS2, RW jsou přímým pokračováním :) ) a až vyjde, tak Final Fantasy IV DS. Dál už mě nic nenapadá..těch her je tam strašně moc :D Škoda, že ti nelezou strategie - Advance Wars (jakýkoliv díl) jsou komplexní, ale nesmírně chytlavé hry (doporučuje 5 z 5 závisláků :mrgreen: ). Jinak ještě můžeš zkusit úleťárnu typu WarioWare. Zajímavá je plošinovka Wario: Master of Disguise, kde máš (tuším) 7 oblečků, každý s jinými schopnostmi a měníš je črtáním určitých znaků stylusem na dotykáči :)
"We may never meet again. But we never forget each other." - Leon / Kingdom Hearts
PC, PS2, DS Lite ( :love: )
Migruji na WINDOWS LIVE Messenger - Radek.Svoboda.1@seznam.cz Si mne přidejte ;)
Torham
Rampage

Odeslat příspěvekod mu'fuccinWestcoast 28. 2. 2008 11:00

urcite vyskusaj yoshi's island : ) a mario bros tusim ste este nespomenuli
mu'fuccinWestcoast
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Majklbig 28. 2. 2008 14:04

Torham: díky za tipy, sic nevím kdy DSko (pokud vůbec) koupím.
Zelda je jasná, Resiho bych taky bral, ty plošinovky taky zní zajímavě. Závodní hry mě moc nezajímají (stačí mi Burnout na PSP). No ještě se uvidí.

Hodně mě láká ten VJ:Double trouble, hrál to někdo? Je to jako původní dva díly nebo spíš jen bojovka jako VJ Red hot rumble?
Právě hraju:
Majklbig
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Tomkalhotka 28. 2. 2008 14:17

jeste doporucim oba dily castlevanie
MSI MB Sc AM3 870A-G54, AMD Phenom™ II X4 Black Edition 965 ,DDR3 4GB KINGSTON ValueRAM, VGA HD 5770 vapor x , HDD WD 1TB, COOLERMASTER zdroj GX 550W , COOLERMASTER case HAF 912 Plus, LG FLATRON w2220P

Tomkalhotka
Rampage

Odeslat příspěvekod sega.maniac 28. 2. 2008 14:37

Majkl: urcite vyzkousej Assassin's Creeda ode dneska skladem na Gamehouse.

Pak jestli te bavi hopsacky tak na DS existuje prave plno skvelych 2,5D skakacek. viz. Oba dily Garfielda, Spongebob nebo Scoby-Doo.

z 3D me pak vazne ohromil Star Wars: Lethal Alliance, na DS skutecne zajimava podivana..
PlayStation 5
Óm mani peme hung
Shenmue is Amazing - IGN 9,7/10
sega.maniac
Dominating

Odeslat příspěvekod Tomkalhotka 28. 2. 2008 15:51

assasin creed je pekna pi*ovina

Tomkalhotka
Rampage

Odeslat příspěvekod chazyk 28. 2. 2008 15:56

A co Pokemoni? :) Nevim jestli to berete jako RPG, ale ja tez nemam RPGcka rad a Pokemony jsem hral porad :D A jinak me lakaji ty 2d hopsacky na DS, tohle mi na PSP celkem chybi :( Tam je leda tak Sonic Advance...
Keep your eyes open wide...
chazyk
Killing Spree

Odeslat příspěvekod mu'fuccinWestcoast 28. 2. 2008 16:07

Tomkalhotka píše:assasin creed je pekna pi*ovina

qft

:lol:
mu'fuccinWestcoast
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Tomkalhotka 28. 2. 2008 16:07

mu'fuccinWestcoast píše:

qft

hral sem to tak vim

Tomkalhotka
Rampage

Odeslat příspěvekod mu'fuccinWestcoast 28. 2. 2008 16:07

chazyk píše:A co Pokemoni? :) Nevim jestli to berete jako RPG, ale ja tez nemam RPGcka rad a Pokemony jsem hral porad :D A jinak me lakaji ty 2d hopsacky na DS, tohle mi na PSP celkem chybi :( Tam je leda tak Sonic Advance...

skus ratcheta, sice je 3d, ale to super plosinovka

Tomkalhotka píše:
mu'fuccinWestcoast píše:

qft

hral sem to tak vim

qft = quoted for truth - nechcem aby si ma zle pochopil, ze som utocil na teba alebo nieco, kebyze si nepochopil tu skratku : )
mu'fuccinWestcoast
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Tomkalhotka 28. 2. 2008 16:51

jo f poho tu zkratku neznam tak sem nevedel :D

Tomkalhotka
Rampage

Předchozí stránkaDalší stránka