PSP vs. Nintendo DS 2

Diskuze o hrách pro kapesní herní zařízení

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod Peter S. Kenedy 28. 2. 2008 22:01

Majkle pokemony taky doporučuji...pro mě asi nej hra na NDS ikdyž nevyžívá ten potenciál ale hratelnost 100%...jinak ten Viewtiful Joe je jako první dva díly...fakt bomba...hrál jsem ho na NDS a nemůžu si ho vynachválit...jsou tam i parodie na resident evil a tak...super
WiiU, 3DS, PS3, PS4
Moderátor diskuzního fóra doupe
Peter S. Kenedy
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Tomkalhotka 29. 2. 2008 00:42

ah pokemoni ! :D to ja radsi luminous ARC bruuutal hra skoda ze ju tady skoro nikdo neznate ...
MSI MB Sc AM3 870A-G54, AMD Phenom™ II X4 Black Edition 965 ,DDR3 4GB KINGSTON ValueRAM, VGA HD 5770 vapor x , HDD WD 1TB, COOLERMASTER zdroj GX 550W , COOLERMASTER case HAF 912 Plus, LG FLATRON w2220P

PS2,PS3,GameCube,nintendo WII,PsP,nintendo DSl
Tomkalhotka
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Tuuurek 29. 2. 2008 14:59

Tak nám ji přibliž, ať se seznámíme... :D
Život je plný překvapení...
Tuuurek
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod rhumburak 1. 3. 2008 12:11

Tomkalhotka píše:ah pokemoni ! :D to ja radsi luminous ARC bruuutal hra skoda ze ju tady skoro nikdo neznate ...

to je obdoba tactics ogre na gba ne? to bylo celkem dobrý
Myslím, že ne Time....
rhumburak
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Tomkalhotka 1. 3. 2008 14:07

jj je a video je lepsi nez tisic slov jenze si nejsu jistej jestli to vyslo v evrope :(

http://www.youtube.com/watch?v=qjXHNTS0oMM
MSI MB Sc AM3 870A-G54, AMD Phenom™ II X4 Black Edition 965 ,DDR3 4GB KINGSTON ValueRAM, VGA HD 5770 vapor x , HDD WD 1TB, COOLERMASTER zdroj GX 550W , COOLERMASTER case HAF 912 Plus, LG FLATRON w2220P

PS2,PS3,GameCube,nintendo WII,PsP,nintendo DSl
Tomkalhotka
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Tuuurek 1. 3. 2008 14:25

Hotová FFTA... :shock: Asi se do toho pustim.... :D
Život je plný překvapení...
Tuuurek
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Tomkalhotka 1. 3. 2008 15:55

FFTA je lepcejsi ale Luminous arc jako ekvivalent za to rozhodne stoji ..
MSI MB Sc AM3 870A-G54, AMD Phenom™ II X4 Black Edition 965 ,DDR3 4GB KINGSTON ValueRAM, VGA HD 5770 vapor x , HDD WD 1TB, COOLERMASTER zdroj GX 550W , COOLERMASTER case HAF 912 Plus, LG FLATRON w2220P

PS2,PS3,GameCube,nintendo WII,PsP,nintendo DSl
Tomkalhotka
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod N.Marko 1. 3. 2008 16:32

Já nevím proc se celí subzánr SJRPG od dob FFT graficky prakticky nehnul. Tenkrát to stacilo, dnes to je hnusný a k smíchu. Kdyz vysel remake FFT na PSP, nikdo ke grafice nerekl ani popel (ano, já vím, je deset let stará- ale práve to vypovídá o tech novích ne?). Videl jsem nejaké na PS2 a s FFT si nikterak nezadají, blízí se vydání nové Disgei na PS3 a mám obavy, ze krome rozlisení to bude to samé. Osobne uprednostnuji hratelnost, ale grafika by mela být poplatná dobe a ne se stále plácat nekde u PSX standartu :-(
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Tomkalhotka 1. 3. 2008 17:56

FFTA2 a luminous arc sou graficky velmi naslaple na pomery DSka a jestli ti prijde hnusna i grafika FFT na psp tak to by me zajimalo co hrajes :)
MSI MB Sc AM3 870A-G54, AMD Phenom™ II X4 Black Edition 965 ,DDR3 4GB KINGSTON ValueRAM, VGA HD 5770 vapor x , HDD WD 1TB, COOLERMASTER zdroj GX 550W , COOLERMASTER case HAF 912 Plus, LG FLATRON w2220P

PS2,PS3,GameCube,nintendo WII,PsP,nintendo DSl
Tomkalhotka
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod N.Marko 1. 3. 2008 19:09

Tomkalhotka píše:FFTA2 a luminous arc sou graficky velmi naslaple na pomery DSka a jestli ti prijde hnusna i grafika FFT na psp tak to by me zajimalo co hrajes :)
To jsi spatne pochopil. Precti si to znovu. Do NDS se neopírám neb jsem na nem nic nehrál a rád verím ze hry vypadají jak nejlépe to jde, ale PSP, PS3 a PS3 je preci s HW trochu jinak, takze otázka zní: Proc se s novími SJRPG klidne graficky muze FFT srovnávat a casto jí to projde? Od FFT necekám extraübersupermeganaslapanou grafiku vzhledem k veku- a ano, mám ji, miluji ji a hraju ji. Jen ty nové jsou na dnesní dobu hnusné (graficky) to uznej. Snad jen Johanka z Arku na PSP odpovídá dobe a platforme.
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Tomkalhotka 1. 3. 2008 19:27

nevim no FFT na psp vypada podle me ok je to hlavne rmk a kdyby na to udelali novej engine asi by lidi nadavali a novy hry final fantasy sou vzdy graficky to nejlepsi co muze konzole nabidnout takze nevim na co si vlastne stezujes :)
MSI MB Sc AM3 870A-G54, AMD Phenom™ II X4 Black Edition 965 ,DDR3 4GB KINGSTON ValueRAM, VGA HD 5770 vapor x , HDD WD 1TB, COOLERMASTER zdroj GX 550W , COOLERMASTER case HAF 912 Plus, LG FLATRON w2220P

PS2,PS3,GameCube,nintendo WII,PsP,nintendo DSl
Tomkalhotka
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod N.Marko 1. 3. 2008 19:40

Samozrejme ze vypadá gut a ani bych ho jinak nechtel- na nej si nikterak nestezuji. Co me tocí, je kdyz vyjde hra v roce 2007 a vypadá STEJNE né li hur nez FFT. TO je spatné. Vsude jinde se grafika pohla kupredu (cest výjimkám jako je tetris a jemu podobní), ale zde jaksi stojí! Jak by se ti líbilo hrát rekneme TEKKENa 6 v grafice TEKKEN 1 a hned vedle ti pobezí Rezistance? Ten rozdíl (kdyz pomineme ze jde o naprosto jiné zánry) je doslova do ocí bijící. Autori nám proste deset let servírují stejnou grafiku- stejného TEKKENa a hresí na fakt, ze kdo takové hry má rád si je koupí ikdyz na grafice delali +- týden. Já si je koupím taky, ale fakt se mi to nelíbí!
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Tomkalhotka 1. 3. 2008 19:53

hm ja nevim co na to napsat pac me zas prijde ze vsichni delaj dobrou grafiku + shitovou hratelnost dej priklad tech her
MSI MB Sc AM3 870A-G54, AMD Phenom™ II X4 Black Edition 965 ,DDR3 4GB KINGSTON ValueRAM, VGA HD 5770 vapor x , HDD WD 1TB, COOLERMASTER zdroj GX 550W , COOLERMASTER case HAF 912 Plus, LG FLATRON w2220P

PS2,PS3,GameCube,nintendo WII,PsP,nintendo DSl
Tomkalhotka
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod N.Marko 1. 3. 2008 20:03

La Pulicele Tacics, Disgea (obe myslím od stejné firmy, vyslo na PS2 a dle recenzí prý gut), Phantom Brave. Sem do Evropy se toho fakt moc nedostane, tak si dál nevzpomenu.
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Kaya 1. 3. 2008 23:18

CAu chtel bych si poridit psp slim mam ds ktere chci prodat chtecl bych znat aspon 10 her kvuli kterym bych si mel psp koupit (ds jich melo a ma pozehnane) mam rad serii burnout to sou 2 hry a taky gta dalsi 2 takze pomozte s tema 6ti! dik za tipy
Friend Codes Wii: 7518 3572 1018 5500
Mario Strikers: 227734-289270

Friend Codes NDS:
Tony Hawk Sk8land: 3952-1664-8815
Metroid Prime: 2234-1739-4091
Mario Kart: 343677-035829
Tetris DS: 184388-847111
Kaya
Killing Spree

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků