Homebrew pro Nintendo DS

Diskuze o hrách pro kapesní herní zařízení

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod rhumburak 23. 8. 2007 09:49

zatim jenom textovej, ale už sem slyšel o částečný podpoře obrázků, ale když teda nechceš koukat na nějaky images tak je dost dobrej
Myslím, že ne Time....
rhumburak
Killing Spree

Odeslat příspěvekod simsah 26. 8. 2007 17:53

Asi tak za hodinku budu mit beta-verzy sveho prvniho homebrew, bude to chtit nekdo beta-testnout?
...
simsah
Killing Spree

Odeslat příspěvekod rhumburak 26. 8. 2007 18:04

simsah píše:Asi tak za hodinku budu mit beta-verzy sveho prvniho homebrew, bude to chtit nekdo beta-testnout?

co to bude?
Myslím, že ne Time....
rhumburak
Killing Spree

Odeslat příspěvekod simsah 26. 8. 2007 18:14

Zavody z ptaci perspektivy.
Udelam screen.

Obrázek
...
simsah
Killing Spree

Odeslat příspěvekod simsah 26. 8. 2007 18:55

Nehlaste se vsichni :D
...
simsah
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Ertefol 26. 8. 2007 19:00

Ne všichni chodí na fórum tak často a ne všichni mají paměťovou kartu, kdybych měl, tak to klidně zkusím, 2D závody mám docela rád :)
PC, Wii U, 3DS
"Slabé pohlaví je silnějším pohlavím z důvodu slabosti silnějšího pohlaví k slabšímu pohlaví." - Přísloví
Jakub Kovář, externí redaktor Games, LEVELu, Pevnosti
Ertefol
Moderátor

Odeslat příspěvekod rhumburak 26. 8. 2007 19:05

zkoukni tvoje sz
Myslím, že ne Time....
rhumburak
Killing Spree

Odeslat příspěvekod simsah 26. 8. 2007 19:15

rhumburak píše:zkoukni tvoje sz

zkouknul jsem
...
simsah
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Mican 26. 8. 2007 20:24

To víš že to všichni se zájmem vyzkoušíme, jen to plácni někam na net ke stažení.
Hyena rulez!
Mican
Rampage

Odeslat příspěvekod simsah 26. 8. 2007 21:30

Zitra zalozim webovku.
...
simsah
Killing Spree

Odeslat příspěvekod simsah 26. 8. 2007 23:58

Takze hra pocita kola, ma vsude kolem trate stromy aby naslo podvadet a pro jistotu ma jeste checkpointy.

Obrázek
...
simsah
Killing Spree

Odeslat příspěvekod simsah 27. 8. 2007 18:14

http://simsah-development.wz.cz/

Zde muzete stahovat aktualni verze teto gamesky, stranka zatim nema grafiku, protoze na to ted nema cas.

Informace o kazde zmene i nove verzi budu i nadale psat tady na forum, takze nemusite prohlizet tamtu stranku.

Kdybyste meli jakoukoliv pripominku, prosbu, chteli jste neco jinak ci cokoliv podobneho, tak to napiste sem, na muj e-mail nebo na icq.

ovladani:
auticko ovladate stilusem a sice, ze mu okazujete smer, sipkami nahoru a dolu, nebo pro levaky Xkem a Bckem radite rychlost, kdyz chcete vynulovat najeta kola, tak zmacknete Select.

Varovani:
Tato verze je optimalizovana pro NDS Lite a nevim, jak se muze chovat na starsim DSku, proto nedoporucuju to na nem ani zkouset a ted kdyz jsem vam to rekl, tak nenesu jakoukoliv vinu za ujmu, kterou tento soft vasemu Pristroji zpusobi a to jak starsimu, tak novemu modelu, protoze jakekoliv uzivani tohoto softu je dobrovolne.
Naposledy upravil simsah dne 27. 8. 2007 18:23, celkově upraveno 1
...
simsah
Killing Spree

Odeslat příspěvekod peterha 27. 8. 2007 18:22

simsah píše:Varovani:
Tato verze je optimalizovana pro NDS Lite a nevim, jak se muze chovat na starsim DSku, proto nedoporucuju to na nem ani zkouset a ted kdyz jsem vam to rekl, tak nenesu jakoukoliv vinu za ujmu, kterou tento soft vasemu Pristroji zpusobi a to jak starsimu, tak novemu modelu, protoze jakekoliv uzivani tohoto softu je dobrovolne.

tak pekne si to napisal, ze ma az presla chut :-D
Aj najdlhšia a najťažšia cesta sa začína prvým krokom..
peterha
Killing Spree

Odeslat příspěvekod rhumburak 27. 8. 2007 18:24

peterha píše:

no tak já předpokládam že dsku jako takovýmu to uškodit nemuže, leda tak zamrzne páč nemá příkazy na změnu podsvícení, ale nejsem expert.... :P
Myslím, že ne Time....
rhumburak
Killing Spree

Odeslat příspěvekod simsah 27. 8. 2007 18:24

peterha píše:

Kdo se boji nesmi do lesa :wink: ... ja jenom nechci aby si potom nekdo stezoval, podobne je to napsane u vetsini veci, jenom to tam nikdo necte :) Kazdopadne ja to na liteku testuju a funguje v poradku, testovani na starsim stroji by melo byt mozne na zacatku skoly.
...
simsah
Killing Spree

Předchozí stránkaDalší stránka