Homebrew pro Nintendo DS

Diskuze o hrách pro kapesní herní zařízení

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod simsah 27. 8. 2007 17:28

rhumburak píše:no tak já předpokládam že dsku jako takovýmu to uškodit nemuže, leda tak zamrzne páč nemá příkazy na změnu podsvícení, ale nejsem expert.... :P /quote]


Kamarad rika ze by se pry nic stat nemelo, proste se nebude regulovat podsviceni... ale verte mu :D
...
simsah
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mican 27. 8. 2007 18:43

Je to úžasný :-)

Ještě by to chtělo nějaké protivníky nebo multiplayer přes wi-fi a namalovat tomu stylovou ikonku. Podle jakého systému to počítá ty ujetý kola?

A vlastně ještě jeden polosoukromý dotaz: Umíš zapisovat a číst z EEPROM na kartě?
Hyena rulez!
Mican
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod simsah 27. 8. 2007 18:52

Mican píše:Je to úžasný :-)-/quote]

Diky :D

Mican píše:Ještě by to chtělo nějaké protivníky nebo multiplayer přes wi-fi a namalovat tomu stylovou ikonku. Podle jakého systému to počítá ty ujetý kola? /quote]

Na mape jsou 3 se startem a cilem vlastne 4 checkpointy, kdyz projedes spravnym checkpointem, prida se k promenne 1, a kdyz mas toto cislo, tak ti zase jiny chackpoint muze pridat +1 a kdyz projedes cilem se spravny, poctem bodu, tak se vynuluje a prida se jedno kolo. Teoreticky muzes vyhrat, kdyz budes jezdit v protismeru, jenom to budes muset obet 3x na jedno kolo :)

Mican píše:A vlastně ještě jeden polosoukromý dotaz: Umíš zapisovat a číst z EEPROM na kartě?a/quote]


To abych se priznal, tak nevim co je :oops:
...
simsah
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod rhumburak 27. 8. 2007 18:57

Mican píše:A vlastně ještě jeden polosoukromý dotaz: Umíš zapisovat a číst z EEPROM na kartě?a/quote]

používá vůbec nějaký homebrew eeprom? jo a má nějaký homebrew ds2ds wifi spojení? já si teď nemužu žádný vybavit, všechno jede přes servery přes AP...
Myslím, že ne Time....
rhumburak
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod philizor 23. 9. 2007 13:53

rhumburak píše:zatim jenom textovej, ale už sem slyšel o částečný podpoře obrázků, ale když teda nechceš koukat na nějaky images tak je dost dobrej /quote]

http://www.neoflash.com/forum/index.php ... 550.0.html - tak už prý umí i ty obrázky :wink:
Redaktor webu wowfansite.clanweb.cz
NDS Lite owner
philizor
Killing Spree

Odeslat příspěvekod philizor 3. 10. 2007 06:09

Lamerský dotaz -> Jak zprovozním DSOrganize na M3 Simply?
Redaktor webu wowfansite.clanweb.cz
NDS Lite owner
philizor
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Logan007 3. 10. 2007 13:52

máte nějaký zkušenosti s snes emulátorama?
RETRO!
Logan007
Unstoppable
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod drobas308 3. 10. 2007 20:54

nejde mi soft reset her na m3 simply,nevite co s tim??a pres moonshell vubec njedou spustit hry a aplikace.nemohl by nekdo poradit a kdyztak jeste prosím hodit zapakovanej system a moonshell co mate v rootu na karte?(snad mate nejnovejsi)-ze bych mrknul jak to ma spravne vypadat
Mors certa,hora incerta.
drobas308
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Tomkalhotka 3. 10. 2007 21:15

a mas ty hry a aplikace rozbaleny? :) pac ja to tam strkal zabaleny a neslo me to a pak az sem si uvedomil ze bych to mel rozbalit :)
MSI MB Sc AM3 870A-G54, AMD Phenom™ II X4 Black Edition 965 ,DDR3 4GB KINGSTON ValueRAM, VGA HD 5770 vapor x , HDD WD 1TB, COOLERMASTER zdroj GX 550W , COOLERMASTER case HAF 912 Plus, LG FLATRON w2220P

PS2,PS3,GameCube,nintendo WII,PsP,nintendo DSl
Tomkalhotka
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod drobas308 3. 10. 2007 21:16

neni to zararovany :D
Mors certa,hora incerta.
drobas308
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod simsah 4. 10. 2007 10:34

drobas308 píše:nejde mi soft reset her na m3 simply,nevite co s tim??a pres moonshell vubec njedou spustit hry a aplikace.nemohl by nekdo poradit a kdyztak jeste prosím hodit zapakovanej system a moonshell co mate v rootu na karte?(snad mate nejnovejsi)-ze bych mrknul jak to ma spravne vypadatt/quote]


Moonshell je multimedialni prehravac na hudbu, filmy a obrazky. V nem hru opravdu nespustits.
...
simsah
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod drobas308 4. 10. 2007 20:26

no ja myslel ze to pujde jako pres DSOrganize,snad vis co myslim..no a z moonshellu mi ani nejde vyskocit.....a u DSOrganize mi z neznamyho duvodu nejde browser,nezakonektuje se to :( nevite nekdo co s tim?(a nerikejte ze sem si nenasel v nastaveni sit a podobne... :D )
Mors certa,hora incerta.
drobas308
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod simsah 4. 10. 2007 21:26

DSOrganize neznam, jednou jsem to zkousel, ale vubec nefungoval, nemel jsem chut s tim neco delat, protoze ho nepotrebuju. Ja vyskakuju z moonshellu tak, ze otevru nejakou slozku, zmacknu start a najedu na reboot.
...
simsah
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Tomkalhotka 13. 10. 2007 19:15

hodite sem nejake dobre eng weby ktere se zabivaji DS homebrew? nejako tu uz zadnej odkaz nefunguje tak sem zadne nezjistil :D
MSI MB Sc AM3 870A-G54, AMD Phenom™ II X4 Black Edition 965 ,DDR3 4GB KINGSTON ValueRAM, VGA HD 5770 vapor x , HDD WD 1TB, COOLERMASTER zdroj GX 550W , COOLERMASTER case HAF 912 Plus, LG FLATRON w2220P

PS2,PS3,GameCube,nintendo WII,PsP,nintendo DSl
Tomkalhotka
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod simsah 13. 10. 2007 19:22

...
simsah
Killing Spree
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků