Animal Crossing

Diskuze o hrách pro kapesní herní zařízení

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod davee 15. 6. 2006 08:40

To mi pripomina, ze jsem se chtel zeptat: vadi to moc, kdyz AC nezapnu treba 14 dni? Chtel bych si ho poridit ted na GameCube...
Kde že loňské sněhy jsou...
davee
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Peter S. Kenedy 15. 6. 2006 09:23

pierek14 píše:AC je bomba, ale teď si uvědomuju, že jsem ho už tři dny nezapnul :((/quote]

Tak to bych nedal..navíc by mi zhnil červený tuřín :mrgreen:
WiiU, 3DS, PS3, PS4
Moderátor diskuzního fóra doupe
Peter S. Kenedy
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod pierek14 15. 6. 2006 10:55

No já teĎ na hrnaí vůbec nemám čas - škoda mi užírá přiliš času.

ANimal Crossing pro GAmecube to s tím každodenním hrání bere ještě vážneji než NDS verze. J etam více událostí, může se víc stát a kromě toho budeš mít doma šváby.
Wii, GC, N64, SNES, NES, DS, DS Lite, DSi, GBA, GBA SP, GB, GBC, Pikachu Pedometer Color, Pokémon Mini, PSP, GP2X
pierek14
Dominating

Odeslat příspěvekod davee 15. 6. 2006 11:10

Sakrys, tak to nevim... Nekdy na hrani nemam cas treba tyden :-(
Kde že loňské sněhy jsou...
davee
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Peter S. Kenedy 15. 6. 2006 11:13

pierek14 píše:No já teĎ na hrnaí vůbec nemám čas - škoda mi užírá přiliš času.

ANimal Crossing pro GAmecube to s tím každodenním hrání bere ještě vážneji než NDS verze. J etam více událostí, může se víc stát a kromě toho budeš mít doma šváby.o/quote]

LOL škoda místo škola :mrgreen:
WiiU, 3DS, PS3, PS4
Peter S. Kenedy
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Tidic060 15. 6. 2006 11:34

Tak já zase myslím, že budu nabíjet DSko každý den až mi přijde AC domů...možná že každý den né, ale než všechno poznám tak to bude trochu trvat a já to budu žrát jak nikdy nekončící špagetu...teď nevím co to melu ale budiž ;)
Beyong and Belief : fact or fiction
Tidic060
Killing Spree

Odeslat příspěvekod pierek14 15. 6. 2006 15:14

Peter S. Kenedy píše:
pierek14 píše:No já teĎ na hrnaí vůbec nemám čas - škoda mi užírá přiliš času.

ANimal Crossing pro GAmecube to s tím každodenním hrání bere ještě vážneji než NDS verze. J etam více událostí, může se víc stát a kromě toho budeš mít doma šváby.o/quote]
LOL škoda místo škola :mrgreen:-/quote]

To víš no, to je ta klávesnice ve škole ;)
Wii, GC, N64, SNES, NES, DS, DS Lite, DSi, GBA, GBA SP, GB, GBC, Pikachu Pedometer Color, Pokémon Mini, PSP, GP2X
pierek14
Dominating

Odeslat příspěvekod Mican 15. 6. 2006 19:25

Po 14 dnech bude město zarostlý plevelem a nějaký zvířátka se odstěhujou, zase tak velká tragedie to ale nebude.
Hyena rulez!
Mican
Rampage

Odeslat příspěvekod pierek14 15. 6. 2006 20:11

Micane, ty si nehrál Gamecube verzi co? :)

Jde o to, že na NDS se toho nšeděje zase tolik jako v Gamecube verzi, kde je toho mnohem více. Kromě toho Gamecube nemůžeš vzít s sebou.

Největší rozdíli jsou, že můžeš mít na paměťvoce více měst, že vše vypadá o něco líp, že zvířátka ti třeba zakoupou nějaký předmět a ty ho musíš najít. Pokud se o to nepostaráš co nejdříve, tak ho vykope jiné zvíře. Další věcí je emulátor NESu.

Budeš mít všude plevel, příjdeš o některé události a doma budeš mít šváby - pak musíš odsunout každý kus nabídku a rozšlápnout je.
pierek14
Dominating

Odeslat příspěvekod pierek14 15. 6. 2006 20:45

Kromě toho velkou roli hraje starosta města (taktéž stará želva). Třeba o letních prázdninách ti sdělí, že bude ranní rozvička každý den v 6:30. Pokud každý ráno staneš a budeš poctivě cvičit (cvičíš zapomoci C sticku) tak v září od něj dostaneš odměnu. Podobné je to třeba na podzim kdy ti svěří maják.

Zatímco v DS verzi musíme hledat kde je ve stomě nějaký majetek apod. v GC verzi nám napoví kašna v jaé oblasti něco je (město je rozděleno na oblasti). A zatímco v DS verzi jsou peníze v kamenech, tady jsou peníze zahrabané v zemi nad kterou je taková svatozář :)
pierek14
Dominating

Odeslat příspěvekod Mican 15. 6. 2006 21:08

GC nemám, proto neznám ani ten AC. Tyhle události by ale mohly být i v AC:WW, nevím proč je tam nedali.

Jak jste na tom s cenami tuřínů? U mě jsou dneska za 104, což není nic extra. Doufám že to bude zítra ještě o něco víc a neprodělám na tom kalhoty.
Hyena rulez!
Mican
Rampage

Odeslat příspěvekod pierek14 15. 6. 2006 21:18

Já jsem s tuříny skončil - nikdy jsem neměl moc dobrej zisk a když jsem počkal třeba až do pátku, tak jsem prodělal...
pierek14
Dominating

Odeslat příspěvekod Mican 15. 6. 2006 21:37

Nejnižší cenu jsem zatím viděl 44b/tuřín, takže bych na to ztratil asi 60 000 bellů. Nechci se chlubit, ale tolik průměrně vydělám na ovoci za dva dny.
Hyena rulez!
Mican
Rampage

Odeslat příspěvekod t-rotl 15. 6. 2006 22:25

Ja uz z tech vasich reci o vydelavani brecim :D . Hraju 4. den a nemam nic. Musim splatit jeste 250k bellu za dum.

Nechcete se se mnou nekdo sejit v Praze a dat mi nejake ovoce nebo turiny? :D :oops:
t-rotl
First Blood

Odeslat příspěvekod Peter S. Kenedy 16. 6. 2006 10:38

Taky nevím proč ty věci z GC nejsou v NDS verzi...mohla by to být sranda...takhle tě moc věcí na NDS nemotivuje to zapínat každý den ikdyž já to každý den stejně zapnu.
t-rotl>tak tuříny si kupuješ v neděli u takové babky s košíkem na zádech...a s ovocem pokud nemáš wifi tak je to složitější no...jak už se tady psalo zkus v dopisech posílat zvířátkům to ovoce co ti roste...oni prý někdy pošlou jiné ovoce...mě se to sice nepodařilo ale ostatním jo
WiiU, 3DS, PS3, PS4
Peter S. Kenedy
VIP uživatel

Předchozí stránkaDalší stránka