Animal Crossing

Diskuze o hrách pro kapesní herní zařízení

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod t-rotl 11. 6. 2006 21:34

Peter S. Kenedy píše:
simsah píše:
Peter S. Kenedy píše:
Lloyd.Irving píše:Nevím, ale je to ideální doba, mám narozky svátek a tak všechno, a nevím jestli si koupím Lite, mi stačí i obyčejné DSko.
t-rotl
First Blood

Odeslat příspěvekod Sfizi 12. 6. 2006 10:10

Redukce do evropský zásuvky jo :)
EN DÉ ES Tačink is gud! :)
Sfizi
Killing Spree

Odeslat příspěvekod t-rotl 12. 6. 2006 10:28

Sfizi píše:Redukce do evropský zásuvky jo :)-/quote]

No a co? Nemusis to opakovat.
t-rotl
First Blood

Odeslat příspěvekod Peter S. Kenedy 12. 6. 2006 13:05

t-rotl píše:
Sfizi píše:Redukce do evropský zásuvky jo :)-/quote]

No a co? Nemusis to opakovat.

Sakra škoda že jsi nepočkal...já ted totiž NDSlite taky budu od tamtad objednávat...a tu redukci si musím koupit jinak NDSlite u nás nenabiju ??Nebo jak to vlastně je?A ta cena jak jsem to počítal tak to máš 6200 a 4500 jak jsi psal
EDIT:Jo sory já zapoměl že to jsou australské dolary
WiiU, 3DS, PS3, PS4
Moderátor diskuzního fóra doupe
Peter S. Kenedy
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod t-rotl 12. 6. 2006 19:36

Ano, austraslske dolary, tam je kurz nizsi.

No jde o to ze ta nabijecka je urcena do jineho typu zasuvky. Neni to zadny problem. Je to neco jako prevest USB na Mini USB.

Jinak dnes mi to DS Lite prislo. Docela rychlost. Krabice byla jen na jednom miste trochu promacknuta, zadny problem. Nintendo funguje, zadne mrtve pixely... V baleni je demo Dr Kawashima's Brain Training. Vypada to celkem dobre...
t-rotl
First Blood

Odeslat příspěvekod C3nsuRED_cz 12. 6. 2006 19:46

Hej tak v AC už mi chybí jenom jedna fosílie a mam kompletní sbírku v muzeu
It has to start somewhere, it has to start sometime, what better place then here, what better time then now!
Zerg rush KEKEKE
C3nsuRED_cz
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Peter S. Kenedy 12. 6. 2006 19:53

t-rotl píše:Ano, austraslske dolary, tam je kurz nizsi.

No jde o to ze ta nabijecka je urcena do jineho typu zasuvky. Neni to zadny problem. Je to neco jako prevest USB na Mini USB.

Jinak dnes mi to DS Lite prislo. Docela rychlost. Krabice byla jen na jednom miste trochu promacknuta, zadny problem. Nintendo funguje, zadne mrtve pixely... V baleni je demo Dr Kawashima's Brain Training. Vypada to celkem dobre...

Díky za info..už se taky těším...jen doufám že do týdne nezvednou cenu jak to udělali u RE: DS...a jsem rád že tam dávají i to demo...jo a tu redukci sis kupoval přímo taky od nich?
EDIT:Censured fakt dobrý výkon...a jak dlouho to hraješ?
WiiU, 3DS, PS3, PS4
Peter S. Kenedy
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod C3nsuRED_cz 12. 6. 2006 20:04

No už asi 3 měsíce.... jsem na tom závislej :D
It has to start somewhere, it has to start sometime, what better place then here, what better time then now!
Zerg rush KEKEKE
C3nsuRED_cz
Killing Spree

Odeslat příspěvekod t-rotl 14. 6. 2006 12:15

Poradte mi plz. Nevite kde v praze bych nasel free wi-fi hot spot, abych si mohl udelat friend code v AC? Diky
t-rotl
First Blood

Odeslat příspěvekod VXP 14. 6. 2006 16:51

t-rotl píše:Poradte mi plz. Nevite kde v praze bych nasel free wi-fi hot spot, abych si mohl udelat friend code v AC? Diky

100% na cernym moste v GameHouse a dal v ruznych KFC a MCdonaldech...
VXP
Killing Spree

Odeslat příspěvekod C3nsuRED_cz 14. 6. 2006 17:42

Hej dneska mi jedno zvířátko v AC slavilo narozky - celkem jsem se nasmál. V jeho domečku taková malá birthday party. Ale bylo tam celkem přelidněno :mrgreen:
Zerg rush KEKEKE
C3nsuRED_cz
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Peter S. Kenedy 14. 6. 2006 17:43

C3nsuRED_cz píše:Hej dneska mi jedno zvířátko v AC slavilo narozky - celkem jsem se nasmál. V jeho domečku taková malá birthday party. Ale bylo tam celkem přelidněno :mrgreen:r/quote]

Já to taky už viděl u mé sestřenky která to taky hraje...docela sranda...a když máš den narozenin třeba ty tak k tobě taky příjdou zvířátka ti popřát??řídí se to tím datumem narozenin který je nastavený v NDS???
WiiU, 3DS, PS3, PS4
Peter S. Kenedy
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod C3nsuRED_cz 14. 6. 2006 17:50

Dnem narození se to řídí,jen nevim jestli se něco extra bude dít.... musim si počkat do října :D
Zerg rush KEKEKE
C3nsuRED_cz
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Tidic060 14. 6. 2006 21:37

Tak teď trochu mezi debatu...už se těším jak malý až mi příští týden přijde AC domů jak to tady tak čtu tak se mi normálně zdvihly madle jak sem zjistil (díky PSK), že jeden típek prodává AC...jak sem ho viděl u PSK tak sem si řekl, že ho chci a už je to tady...jinak sorry ale mám takou radost, že se sní chci svámi podělit ;)
Beyong and Belief : fact or fiction
Tidic060
Killing Spree

Odeslat příspěvekod pierek14 15. 6. 2006 05:34

AC je bomba, ale teď si uvědomuju, že jsem ho už tři dny nezapnul :(
Wii, GC, N64, SNES, NES, DS, DS Lite, DSi, GBA, GBA SP, GB, GBC, Pikachu Pedometer Color, Pokémon Mini, PSP, GP2X
pierek14
Dominating

Předchozí stránkaDalší stránka