gameboy micro-vase nazory

Diskuze o hrách pro kapesní herní zařízení

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod peanut 13. 7. 2006 21:20

Tak Fusion je podle větčiny lidí lepší než Zero Mision.
peanut
Rampage

Odeslat příspěvekod VXP 14. 7. 2006 08:02

ja jsem dohral oba (fusion na micro, zero mission v emulatoru) a nejak me nenapada co je lepsi... bavili me oba :)
VXP
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod StefiCZ 21. 6. 2014 11:06

Tak mi přišel micro se hrou a nějakým příslušem. Nikdy před tím jsem ten stroj neviděl, takže rozbalení byl pro mě celkem šok.. to je do p*dele vážně tak maličký? :D Jako přístroj se mi líbí, to rozhodně, jenom teda displej je vážně miniaturní a Sonica tam absolutně nestíhám.. ( i když toho já nestíhám ani na metrové televizi.. :D ) Trochu se teda bojím, že mi prasknou oči po pár hodinách u textem protkaných rpg.
PC, PS1, PS2, PS3, PSP, PSVita, Xperia Play, Mega Drive, Dreamcast, SNES, GameCube, Wii, 3DS, Xbox360
StefiCZ
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 21. 6. 2014 12:00

:D Byl malý už tenkrát, mezitím určitě nevyrostl.

RPG bych se nebál, protože jak určitě víš, nejlepší je věc pořídit, vystavit a už na ni nikdy nesáhnout :D
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod StefiCZ 21. 6. 2014 12:24

No to je jasný.. to znám moc dobře :D Ale minimálně Golden Suny si někdy určitě dám :) Protože ono se to dá nosit snad i jako klíčenka :D
PC, PS1, PS2, PS3, PSP, PSVita, Xperia Play, Mega Drive, Dreamcast, SNES, GameCube, Wii, 3DS, Xbox360
StefiCZ
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod 1Lano1 20. 7. 2014 06:35

Stefi koukam,ze uz se toho Micra zbavujes, to Ti dlouho nevydrzelo :)
1Lano1
First Blood

Odeslat příspěvekod StefiCZ 20. 7. 2014 20:58

Sehnal jsem ještě v packu modrej a ten se mi líbí víc, takže stříbrňáka jsem poslal dál :)
PC, PS1, PS2, PS3, PSP, PSVita, Xperia Play, Mega Drive, Dreamcast, SNES, GameCube, Wii, 3DS, Xbox360
StefiCZ
Killing Spree
Uživatelský avatar

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků