Gamepark Holding GP2X

Diskuze o hrách pro kapesní herní zařízení

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod Eso Rimmer 19. 12. 2005 23:32

Hermes/PS2Reality vydali první PC Engine emulátor pro GP2X

After_Burner_II
Obrázek

Gate_of_Thunder
Obrázek

Franxis vytvořil MAME emulátor Mamegp2x W.i.p. Podle něj by chtěl mimojiné zapracovat na přidání podpory neogeo, cps1 a system16.

Na www.play-asia.com přišla várka GP2X včetně příslušenství jako je TV-OUT kabel, nebo adaptér (prodávají se samostatně) a ti kdo budou rychlí tak by mohli GP2X teoreticky dostat ještě před vánoci. Pro mě je to lákadlo, ale přecejen počkám na Second Edition, která by měla vyjít po novém roce.
Měl jsem: kopie Atari 2600, Sega Mega Drive II, Sega Saturn, Sega Dreamcast, GP2X, Xbox 360
Blog s občasnými příspěvky a fotoalbem z JP http://my.opera.com/TomasKunert/blog/
Eso Rimmer
Killing Spree

Odeslat příspěvekod agile 20. 12. 2005 00:52

Hardwarove ale bude prvni a druha edice snad stejna ne? Bude se to lisit jen softem, ktery si stejne majitele te prvni budou moci aktualizovat, nebo se pletu?
agile
First Blood

Odeslat příspěvekod Dark_one 20. 12. 2005 07:30

pierek14 píše:Řekněme že oko GP2X se udělá podobná komunita jako u nás v ČR vznikla komunita kolem Nintenda - nouze dělá přátelé.
Zachraň trávu, sežer krávu!

*****ám moderátory do ucha
(Alcilův podpis [online]. [2007] [cit. 2008-02-07]. Dostupný z WWW: <http://forum.doupe.cz/>.)
Dark_one
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod dr.miša 20. 12. 2005 07:56

To ESO

Ty screeny vypadají dobře.
Přežil jsem karmickou bouři. Nevim kde jsem.
dr.miša
Unstoppable

Odeslat příspěvekod Paar 20. 12. 2005 11:07

eso: jaky je rozdil mezi first a second edition?
Nenávidím politickou korektnost.
Paar
Chosen One

Odeslat příspěvekod Eso Rimmer 20. 12. 2005 11:15

agile píše:Hardwarove ale bude prvni a druha edice snad stejna ne? Bude se to lisit jen softem, ktery si stejne majitele te prvni budou moci aktualizovat, nebo se pletu?

Jo, hardwarově by to mělo být stejné, ale v těchhle prvních fimwarech už se pár lidem stalo, že jim to při flashování nového vytuhlo a GP2X už jim nenaběhlo. Na netu se naštěstí objevil postup jak takhle kousnutý GP2X ve většině případů rozchodit, ale našli se i tací kterým to vytuhlo až tak, že jim nezbylo nic jiného než to poslat výrobci aby tam flashnul nový firmware sám. Ale na druhou stranu se to těch co člověk koupí dneska už asi netýká, protože mezitím už vyšly 3 aktualizace a v nejbližších dnech by měl vyjít další, který má zlpešit podporu SD karet nad 1GB, prodloužit výdrž na baterky a odstranit nějaké chyby v obraze.
Hlavním důvodem proč počkat pro mě je, že hned po vánocích mi začíná zkouškové, takže by asi nebylo dobré si v tu dobu GP2X pořídit... :?
Měl jsem: kopie Atari 2600, Sega Mega Drive II, Sega Saturn, Sega Dreamcast, GP2X, Xbox 360
Blog s občasnými příspěvky a fotoalbem z JP http://my.opera.com/TomasKunert/blog/
Eso Rimmer
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Eso Rimmer 20. 12. 2005 11:45

Paar píše:eso: jaky je rozdil mezi first a second edition?

No trochu jsem prošel fórum na GP32x.com a vypadá to, že vlastně nikdo neví co to Second Edition má vlastně znamenat. :) Původně s tím prý přošli v obchodě lik-sang.com kde otázku proč ještě GP2X neprodávají zodpověděli článkem (před pár týdny) ze kterého vyplynulo něco v tom smyslu, že současná verze GP2X má plno bugů a že zákazníkům nechtějí prodávat takovýto výrobek (asi měli strach z toho že by jim to mohli nějací nespokojenci vracet) a že proto počkají až vyjde second edition, která bude mít chyby odstraněny a zmiňovali oficiální uvedení na kerejský trh, které má přijít v lednu.
Distributoři v ostatních obchodech se ale o žádné druhé edici nezmiňují, takže si to možná lik-sang jen tak vymyslel.
Nicméně tady je vyjádření play-asia.com ohledně nové várky co jim přišla http://www.play-asia.com/paOS-17-74-z5-47-foot.html
Zmiňují tam i hardwarové změny, které ale vypadají stejně spíš jako softwarové. :)
Hardware fixes have been made as well:

Picture trembling has generally been improved (not noticable anymore)
Improved darker pictures by changing electric resistance of LCD driver
Eso Rimmer
Killing Spree

Odeslat příspěvekod agile 20. 12. 2005 12:02

No ja si to myslel, ze zadna druha edice neexistuje, ale nechtel jsem to tu ventilovat :).

Ja uz si to chtel koupit, jen mam problem se zaplacenim (nemam embossovanou kartu, sek / postovni slozenka je moc pomala), tak zkousim ukecat autory, jestli by to neslo normalne prevyst na jejich ucet :)

Eso Rimmer píše:
Paar píše:eso: jaky je rozdil mezi first a second edition?

No trochu jsem prošel fórum na GP32x.com a vypadá to, že vlastně nikdo neví co to Second Edition má vlastně znamenat. :) Původně s tím prý přošli v obchodě lik-sang.com kde otázku proč ještě GP2X neprodávají zodpověděli článkem (před pár týdny) ze kterého vyplynulo něco v tom smyslu, že současná verze GP2X má plno bugů a že zákazníkům nechtějí prodávat takovýto výrobek (asi měli strach z toho že by jim to mohli nějací nespokojenci vracet) a že proto počkají až vyjde second edition, která bude mít chyby odstraněny a zmiňovali oficiální uvedení na kerejský trh, které má přijít v lednu.
Distributoři v ostatních obchodech se ale o žádné druhé edici nezmiňují, takže si to možná lik-sang jen tak vymyslel.
Nicméně tady je vyjádření play-asia.com ohledně nové várky co jim přišla http://www.play-asia.com/paOS-17-74-z5-47-foot.html
Zmiňují tam i hardwarové změny, které ale vypadají stejně spíš jako softwarové. :)
Hardware fixes have been made as well:

Picture trembling has generally been improved (not noticable anymore)
Improved darker pictures by changing electric resistance of LCD driver(/quote]
agile
First Blood

Odeslat příspěvekod Eso Rimmer 20. 12. 2005 18:25

To agile:
No já po netu z ciziny nikdy nenakupoval, ale když jsem si zkoušel vytvořit účet na paypal, tak jsem na to taky došel, že když není embosovaná, tak ji neberou (Maxkarta tuším od KB), takže budu muset najít někoho s kreditkou kterou tak platit jde. Ale jak už jsem psal, mám teď před sebou 7 zkoušek, takže to budu řešit až podle toho jak to dopadne.
Eso Rimmer
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Eso Rimmer 22. 12. 2005 10:33

Puck2099 vypustil interpreter Exult Gp2x 1.2 beta 1 pomocí kterého na GP2X rozjedete jendu z nejlepších RPG her všech dob Ultimu VII. Zatím nefunguje ovládání, ale to přijde. :)
Obrázek
Eso Rimmer
Killing Spree

Odeslat příspěvekod dr.miša 22. 12. 2005 11:13

Fakt rachot ESO!
Přežil jsem karmickou bouři. Nevim kde jsem.
dr.miša
Unstoppable

Odeslat příspěvekod pierek14 22. 12. 2005 14:22

A kdy výjde ta druhá verze GP2X? :D
Wii, GC, N64, SNES, NES, DS, DS Lite, DSi, GBA, GBA SP, GB, GBC, Pikachu Pedometer Color, Pokémon Mini, PSP, GP2X
pierek14
Dominating

Odeslat příspěvekod agile 22. 12. 2005 14:42

Zadna nebude ;)
agile
First Blood

Odeslat příspěvekod Jambi 22. 12. 2005 16:20

Uz to tady lidicky delsi dobu sleduji...taky uvazuji o teto masince neb mi de hlavne o emulatory starsich systemu. Jedinou alternativou systemu "do ruky" na kterem by se dalo emulovat (nutny vykon) je PSP, ale kdo ma porad resit ty "downgrady" a jine vylomeniny s firmwarem;)

Jinak k te platbe...nevim proc tu resite embosovane karty, protoze pokud se nepletu, tak uz i na Lik-Sangu se da zaplatit normalnim prevodem z uctu. Staci tuhle volbu zvolit pri placeni a poslou vam na mail presny udaje a cislo uctu na ktery zaplatit.

Tak uz to nekdo kupte at se do toho muzem vrhnout vsichni na zaklade oslavnych recenzi (ovsem ne tech prebranych ze zahr. webu, ale pekne z prvni ruky;)

A jinak for Rimmer:
N.M.K.N.V.S.D. ;)
Retro gamer & Games OS collector
Jambi
First Blood

Odeslat příspěvekod Eso Rimmer 22. 12. 2005 18:59

For Jambi:
nevím co ta zkratka znamená :oops: , ale počítám, že to bude z Červeného trpaslíka. :)

BTW jestlipak víš, co znamená zkratka K.L.I.T.O.R.I.S.? :mrgreen:
Odpovídat mohou i ostatní. :)
Eso Rimmer
Killing Spree

Předchozí stránkaDalší stránka