Nej hry na gba...

Diskuze o hrách pro kapesní herní zařízení

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod Peter S. Kenedy 15. 5. 2009 13:25

Design hodně podobný DSlite
WiiU, 3DS, PS3, PS4
Moderátor diskuzního fóra doupe
Peter S. Kenedy
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Smoke 21. 5. 2009 21:13

Menu jak PSP, ale dobré, akorát to celé vypadá moc...jak to říct..uměle, plastově, číňansky :D ale display v poho...
Nenávist je přítěž.

The future belongs not to those who wait...
Smoke
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Paar 6. 6. 2009 09:09

proc mam jen pocit, ze to nebude moc legalni... nekteri lide si na tom zakladaji. patrim k nim.
to druhe zarizeni vypada hrozne, to uz je vazne leda tak pro fanousky.
Nenávidím politickou korektnost.
Paar
Chosen One
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod sir jarousek 13. 6. 2009 10:21

Tak jsem si Dingoo Digital A-320 objednal. Začíná se kolem něj objevovat pořádná komunita (podařilo se rozjet Linux a přes něj třeba ScummVM). Každopádně až dorazí, dám vědět, máte ho už někdo?
sir jarousek
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod sir jarousek 30. 6. 2009 17:27

Tak mi dneska Dingoo přišlo - 18 dní po objednání. Tak tady je pár prvních dojmů:
- vypadá dost pěkně, v bílé je dost elegantní (tak trochu Applovsky bych řekl), zpracování je kvalitní, nic nevrže atd. Je trochu protáhlejší než na fotkách vypadá, ale pořád dost malý.
- směrový kříž se trochu hůř používá, R/L tlačítka jsou řešena jinak než u PSP/DS - jsou to jen malý tlačítka nahoře, přesto není problém je zmáčknout
- menu jede svižně, hned od začátku bylo v angličtině (někteří ho museli přenastavit z čínštiny)
- hry jsem zatím moc netestoval, vestavěné hry ujdou (dobré je, že tam je pár klasik - Tetris, Arkanoid, Snake), zkoušel jsem jen GBA emulaci asi 5 her - všechny jely plynule, bez jakkéhokoliv problému. Jen zaboha netuším, jak mám u her měnit hlasitost (hardwarová tlačítka na to přímo nejsou, u hudby/videí se mění tlačítkama nahoru/dolů), tak snad na to přijdu Ostatní emulátory postupně vyzkouším.
- video opravdu funguje bez konvertování, sledoval jsem jeden díl Trávy, normálně stažený pro PC a jelo bez cukání, zkusím později i celej film. Proč to Dingoo zvládne a PSP ne, netuším. Jediná škoda je, že zatím nijak nepodporuje titulky, snad časem.
- přehrávač hudby jsem taky moc netestoval, ale přehrává a má docela dost funkcí , který stejně nepotřebujete (playlisty, vyhledávání...)
- radio nepotřebuje sluchátka a chytá stanice docela dobře
- e-book reader čte jen .txt a diakritiku jsem ještě nevyzkoušel, snad ji zvládne. Umí i text přečíst (jen anglicky/čínsky)
- TV-Out taky zkusím

Zatím jsem s ním spokojenej, za ty peníze se to asi vyplatilo. Pokud vás cokoliv zajímá, ptejte se :)
sir jarousek
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Logan007 1. 7. 2009 06:42

btw - kolik Tě stál? vypadá to zajímavě, sice bych si to asi nekoupil, ale jsem docela zvědavej, jakým směrem se to bude vyvíjet ... :)
RETRO!
Logan007
Unstoppable
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod sir jarousek 1. 7. 2009 08:37

1600 z dealextreme (tzn. poštovný zdarma). Už se kolem něj objevuje docela dobrá komunita - podařilo se na něm rozjet linux a vypadá to, že se na něj objeví hromada homebrew.

E-book reader diakritiku nezvládne (místo ní zobrazuje čínský znaky) a už se mi podařilo zjistit, jak měnit hlasitost ve hrách :)
sir jarousek
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Aďák 5. 8. 2009 23:33

Zdravim, chtel bych si taky obednat tuto hracicku z http://www.dealextreme.com, postovne je zdarma po cele zemi, nebo jen v zemi kde obchod sidly?
Kdyztak co rikate na tohle: http://www.dealextreme.com/details.dx/sku.26436 - kdyztak v cem je Dingoo A-320 lepsi atd, jetly se na tom nebudou moct hrat nejake 3D hry, tak bych to asi nechtel..., chtel bych videt nejakou video recenzi..., piste sem vse, i jak je slozity schanet na to hry(teda pokud to jen nestaci stahnout neco z netu na GB atd, a mrsknout to do cinana), sry za tolik otazek, ale mam o to zajem...
Aďák
First Blood

Odeslat příspěvekod sir jarousek 31. 8. 2009 09:47

Poštovné je zdarma, kamkoliv po celé zeměkouli :)

Hlavní výhoda Dingoo A-320 proti tomuhle je imo v komunitě - pro DIngoo je Linux a už teď obrovské množství homebrew programů a her. Na dingoo jede mnohem víc emulátorů. JInak shánění her probíhá tak, že stáhneš z netu ROMku a nahraješ ji :) (samozřejmě je to morální legální jen pokud hru doma originálně vlastníš. Rozhodně bych koupil znovu DIngoo.
sir jarousek
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Dragon King 31. 10. 2009 23:34

hh naco kupovat nejaku konzolu koli GBA hram a par homebrew?:D nechapem zozen si PSP stiahni gpsp (emulator na GBA hry) a ficim a pritom PSP vyuzijes asi 4x viac ako to dingo bongo ci co je to.:)
<MUSIC is my life....sXe MMC
Die with your marks on,. Be true and stay Alive XXX Drugs are for f***ing losers
Davsan:ciii woe.. anblívbl.. :D kofolu mam sice taky rad, ale prece nemuzes srovnavam kofolu s Malibu..:D
fanousek fan doupe podcastu.
Dragon King
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod akubak 1. 11. 2009 09:15

Je to blbost....
akubak
Killing Spree

Odeslat příspěvekod matej97s 29. 1. 2010 16:38

sir jarousek,prosim te kdyz se juknu na dealextreme.com na dingoo digital,tak v obrazcich je takova ta nabijecka jako v americe,takovy ty pacicky...Prisla ti nabijecka ktera se da zapojit do cesky zasuvky?A stim smerovim krizem,nevrze nak?funguje normalne? dik,mates
matej97s
First Blood

Odeslat příspěvekod spacewolf 29. 1. 2010 16:51

Kříž nevrže. Ano, příjde ti americká nabíječka. Což neni problém. DINGOO používá obyčejnou USB nabíječku přes klasickej USB kabel. Buď už doma nějakou usb nabíječku máš (jsou u některých mobilů) a nebo si ji holt koupíš zvlášť. Já ji sehnal za asi 130Kč. Jde nabíjet i přes pc samozřejmě.
PC, PSP, PS2
spacewolf
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sasakr 31. 10. 2010 23:35

Tak mi to nedalo, stáhnul jsem emulátor a pár romek a jsem víceméně potěšen, příští mobil chci s emulátorem GBA. NFS U2 dost dobrý, MW, Carbon a Porsche už horší. Škoda, že ty FPSky jsou tam docela otřesný.
"Svoboda je věc, která akorát ruší." Tdjohn
Sasakr
Sleepwalker
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Logan007 1. 11. 2010 11:33

GBA ale nebylo o 3D grafice, bože ... Je to o luxusní, 16bitové grafice, ve které se nádherně ukazovaly tituly jako Kingdom Hearts, Golden Sun, Boktai, Final Fantasy atd. :)
RETRO!
Logan007
Unstoppable
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků