Maličkost do kapsy

Diskuze o hrách pro kapesní herní zařízení

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod dr.miša 30. 5. 2005 08:06

Bylo mnoho pokusů převzít monopol na malé ruční konzole, které již od začátku má NINTENDO. Nikomu se to naštěstí nepodařilo.
dr.miša
Unstoppable

Odeslat příspěvekod dr.miša 30. 5. 2005 08:08

Myslim, že Paar to byl, který před nedávnem kladně hodnotil hru Yoshi na GBA. Hrál jsem ho také a je dost dobrej. Jen na 100% dohrát je trochu složitější, ale při dlouhých cestách a snaze to lze.
Přežil jsem karmickou bouři. Nevim kde jsem.
dr.miša
Unstoppable

Odeslat příspěvekod dr.miša 30. 5. 2005 08:10

Trochu jiná, ale také plošinovka na GBA je Wario Land 4. Dost mě tato hra překvapila svou celkem slušnou grafikou, ale ještě více hudbou, která byla dost dobrá, ale co víc, skvěle doplňovala hru, zlého, stále se potutelně usmívajícího Waria.
dr.miša
Unstoppable

Odeslat příspěvekod dr.miša 30. 5. 2005 08:15

...klasicky temné, s ponurou muzikou, dlouhé, pomalu se ubírající úvodní video k Metroidovi Fusion mě nenachalo rozhodně v klidu. Klasický, ikdyž stále neuvěřitelně hratelný Metroid, nenachal svému nejbližšímu dílu (SNES, Super Metroid) nic dlužen. Jen trochu podobné...navíc tato hra nabízí bonus ve formě prastarého Metroida s NESu, za dohrání hry na 100%, ale je nutné také dohrát Metroida Prima na GC. Ten pak dostane na oplátku oblek.
dr.miša
Unstoppable

Odeslat příspěvekod dr.miša 31. 5. 2005 15:42

...tak to vypadá, že stříbrňáka živím jen já či co?
dr.miša
Unstoppable

Odeslat příspěvekod Paar 9. 6. 2005 13:32

prave dnes jsem Yoshiho dohral. sice ne na 100%, ale dohral. ja si nemuzu pomoct, ale vsichni bossove byli strasne lehci. je fakt, ze nejtezsi byl Bowser ("Mine! Mine!" :D ), ale i ten nebyl nic extra strasneho. ale hra je to dobra. pojedu tu hru na 100%, prvni svet uz mam. i plno kol v ostatnich ma za 100bodu. kdyby byli bossove tezci jako zaverecny boss v DK64, tak by me asi *****. to bych hral jeste 10let :)
Nenávidím politickou korektnost.
Paar
Chosen One

Odeslat příspěvekod Paar 9. 6. 2005 13:32

dr. miso (Mísa neo Míša?), ty mas GBA?
Paar
Chosen One

Odeslat příspěvekod dr.miša 9. 6. 2005 13:49

...pokud Tě to zajímá, tak se jmenuji Michal. Mám dva GBA SP, stříbrňáka a jeden je černý, ten je fakty stylovej. Moc ho nevytahuji, jen se jím kochám, nebo vytahuji :-)

Ooooo, jasnééé, závěrečný BOSS v DK64, voge, to jo, jsem tam strávil snad věčnost...voge, vole, vode, asi mi s toho....

Také mě překvapila jednoduchost bossů v Yoshim, ale neboj, je to vyváženo některýmy koly, který snad nejde zahrát na 100, teda jde, ale...
dr.miša
Unstoppable

Odeslat příspěvekod Paar 10. 6. 2005 11:43

vcera jsem si zkusil zahrat secret level v 6 svete, ALE TO SNAD NEJDE... jsem si rekl, ze zkusim secret level v prvnim svete... NEJDE. ono to jde, ale jeden level musis hrat snad 10 let.... uz mi dochazela trpelivost, protoze temer pred koncem jit zpet na middle ring, to me frustrovalo. ta hra potrebuje velmi moc trpelivosti, ja ji mam bohuzel jen moc :) . ale urcite to zvladnu. dal jsem do toho devet stovek, tak to musim projet skrz naskrz. odmena v podobe sedmeho sveta me zene vpred ;) .
Paar
Chosen One

Odeslat příspěvekod dr.miša 10. 6. 2005 12:22

Rozhodně to dej. Ale jak říkáš, odříkání, trpělivost a klid v mysli jsou jedinou zárukou pro úspěch v této gamesce, která se jeví tak jednoduše...
dr.miša
Unstoppable

Odeslat příspěvekod Paar 10. 6. 2005 17:20

tady je obrazek me malickosti do kapsy, aby lide videli, ze ma neco do sebe ;)

Obrázek
Paar
Chosen One

Odeslat příspěvekod dr.miša 15. 6. 2005 12:29

...tak příspěvky od Paar(a) mě dnes obvzlášť těší, je moooc pěknej, stříbrňák jeden skladací...
dr.miša
Unstoppable

Odeslat příspěvekod OCELOTR 15. 6. 2005 15:07

Tady je moje maličkost do kapsy.
PLAYSTATION3 PORTABLE

Obrázek :lol:
LA-LI-LU-LE-LO
OCELOTR
Killing Spree

Odeslat příspěvekod OCELOTR 15. 6. 2005 15:08

Je vidět, že designéři od SONY na tom ku**vsky zamakali..... RESPECT!
LA-LI-LU-LE-LO
OCELOTR
Killing Spree

Odeslat příspěvekod dr.miša 15. 6. 2005 16:08

hahahahahahahahahahahahahahahaaahahahahahahahahahaahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha.....no to je dobré, kde se to dá koupit, to musim mít...:-) hele jako dost, hmmm
dr.miša
Unstoppable

Další stránka