Maličkost do kapsy

Diskuze o hrách pro kapesní herní zařízení

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod dr.miša 12. 10. 2005 15:20

...je to simulace života lidiček, respektive zvířátek od NINTENDA. Je možné zahrát verzy pro GC tak i NDS. Hrál jsem to nebo alespoň pokoušel jsem se o to, zhruba tejden. Chce to dobrou angličtinu! Využívá vestavěných hodin GC, což umožňuje reálnej čas a roční období ve hře. Měl jsem to v zimě. Venku byl sníh a kolem 17h se stmívalo a ve hře samo také, je to dost hustý!
Přežil jsem karmickou bouři. Nevim kde jsem.
dr.miša
Unstoppable

Odeslat příspěvekod Petr Kolář 12. 10. 2005 16:12

Navíc jsem kdesi četl, že to půjde hrát i přes Wi-Fi, což může být docela sranda.
Petr Kolář - Doupě.cz

it´s better to be hated for what you are, than you be loved for what you´re not...
I live. Again.
Petr Kolář
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Standa 12. 10. 2005 16:41

no takze to vidim jako adepta na dalsi nds hru :-)
Standa
Rampage

Odeslat příspěvekod Peter S. Kenedy 12. 10. 2005 22:03

No já těch adeptů mám hodně ale jaksi není money :-) Takže lidi kupujte Another code ode mě za 600 :-)
WiiU, 3DS, PS3, PS4
Moderátor diskuzního fóra doupe
Peter S. Kenedy
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Mican 12. 10. 2005 22:31

Včera jsem viděl ve vlaku nějakého chlapečka, jak hrál na NDS demo Metroida. A evidentně mu to i při tom drncání šlo. Začínám o nákupu uvažovat čím dál víc :-). Jenom chci modrou verzi a tu zatím prodávají jenom s labradoří edicí nintendogs. Ne že bych proti týhle hře něco měl, ale když už, chci verzi s jezevčíkem.

Život zkrátka není peříčko :-)
Hyena rulez!
Mican
Rampage

Odeslat příspěvekod AnachronyX 13. 10. 2005 00:20

:cry: :cry: :cry: Béé, já to chci :cry: :cry: :cry:
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
AnachronyX
Killing Spree

Odeslat příspěvekod dr.miša 13. 10. 2005 07:57

...no vypadá to kouzelně, jen co je pravda. Máte někdo potuchy co to stojí?
Přežil jsem karmickou bouři. Nevim kde jsem.
dr.miša
Unstoppable

Odeslat příspěvekod Paar 13. 10. 2005 09:22

vypada slibne, ale GBA mi staci ;)
Nenávidím politickou korektnost.
Paar
Chosen One

Odeslat příspěvekod AnachronyX 13. 10. 2005 13:57

... GBA mi stačí...
Si můžeš GBA naemulovat :twisted: A taky SNES, NES, MAME, MegaDrive atd. :twisted: :twisted: :twisted: A což teprve Amigu :lol: http://squidgey.co.uk/
AnachronyX
Killing Spree

Odeslat příspěvekod OCELOTR 13. 10. 2005 15:28

Cože "MOJÍ" AMIGU ?!
LA-LI-LU-LE-LO
OCELOTR
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Paar 13. 10. 2005 19:36

tvoji amigu :D
Nenávidím politickou korektnost.
Paar
Chosen One

Odeslat příspěvekod Eso Rimmer 13. 10. 2005 23:13

[quote="dr.miša";...no vypadá to kouzelně, jen co je pravda. Máte někdo potuchy co to stojí?o/quote]

Už jsem to tu někde psal. Z německa to vychází okolo 5300Kč včetně poštovného.

A co se týče toho emulátoru GBA, tak nepočítejte, že měsíc po uvedení GP2X bude hned 100% funkční emulátor GBA. To bude otázka delší doby, protože dělat emulátory tak aby pořádně využili potenciál hardwaru na kterém běží je určitě dost oříšek. Nadruhou stranu optimisté doufají že půjde na GP2X rozchodit v hratelné rychlosti i nějaké ty jednoduché 2d hry z PSX.

Co se týče mě a GP2X, tak sleduji dění na gpx2.com a fórech gp32x.com a čekám až konečně vyšlou první várku lidem co si GP2X předojednali a objeví se nějaké recenze.
Dneska mi zrovna došel mail z online shopu http://www.gp2x.de a vněm píšou:
nquote]I'm very sad to inform you, that the gp2x delivery will be delayed.
GamePark Holdings just told me that they have been overwhelmed by so many preorders worldwide and therefore need more time to
produce the gp2x.
The new shipping date from GamePark Holdings is November 6th.

But I also have good news: Accessories like a carry case, the TV Out Cable and some others will be available from the
beginning! I'll inform you as soon as I have prices, so you can include them in your order, if you like.

Sorry for the inconvenience.

Thanks,

Michael Mrozek
Měl jsem: kopie Atari 2600, Sega Mega Drive II, Sega Saturn, Sega Dreamcast, GP2X, Xbox 360
Blog s občasnými příspěvky a fotoalbem z JP http://my.opera.com/TomasKunert/blog/
Eso Rimmer
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Eso Rimmer 13. 10. 2005 23:19

Dark_one píše:
Eso Rimmer píše:Kupovat k PSP nějaký pack s baterkou a harddiskem je dost naprd. Zaprvé to bude pěkně drahé a zadruhé díky tomu PSP jenom nabobtná na objemu, takže už si ho nikam brát ani nebudeš, protože se ti s tím nebude chtít tahat a to už vůbec nemluvím o tom že by měl člověk strach s tím vyjít na ulici aby mu to někdo nečórl. Teda aspoň já bych měl z krádeže PSP dost obavy. /quote]
Kazda sranda neco stoji, PS3 take bude z next-gen konzoli nejdrazsi, pac bude nejvykonnejsi. Nechci to tu zase omilat, ale PSP toho umi proste mnohem vic nez NDS, cekal by nekdo, ze se za to nebude muset zaplatit? Zadarmo ani kure nehrabe 8)

Ale přece to, že je PSP výkonější neznamená, že toho umí víc než DS. DS má oproti PSP zase jiné přednosti jako dotykový displej a mikrofon. A zrovna tak můžu já říct o GP2X, že toho umí oproti PSP víc a navíc je i levnější, ale podle mě tyhle 3 handheldy nejde dávat do jednoho pytle, protože každý je v něčem lepší nebo horší než ty druhé dva.
Měl jsem: kopie Atari 2600, Sega Mega Drive II, Sega Saturn, Sega Dreamcast, GP2X, Xbox 360
Blog s občasnými příspěvky a fotoalbem z JP http://my.opera.com/TomasKunert/blog/
Eso Rimmer
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Dark_one 14. 10. 2005 00:06

Njn, jenomze na NDS si Warioland nezahrajes, protoze neni zpetne kompatibilni a emulatory na nej nejsou a na GP2X si ho zase nezahrajes, protoze se jeste neda nikde koupit, ja vedel, proc jdu do PSP :-)
Zachraň trávu, sežer krávu!

*****ám moderátory do ucha
(Alcilův podpis [online]. [2007] [cit. 2008-02-07]. Dostupný z WWW: <http://forum.doupe.cz/>.)
Dark_one
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod Mr.Lister 14. 10. 2005 09:15

Pařím Lumines a JE TO NÁÁÁÁŘEZ !!!!!
"Power never takes a back step - only in the face of more power." - Malcolm X
"IPSA SCIENTIA POTESTAS EST" - Sir Francis Bacon
"Forgive your enemies, but NEVER forget their names." - John. F. Kennedy
Mr.Lister
Killing Spree

Předchozí stránkaDalší stránka