Maličkost do kapsy

Diskuze o hrách pro kapesní herní zařízení

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod Mr.Lister 8. 9. 2005 16:18

Tak to závidím každému, kdo má PSP display bez chybky. Nejsem si jistý, jestli se vyjadřuji správně, zda se jedná o dead pixely nebo stuck pixely, mám v tom celkem chaos. Ale na všech pěti přístrojích byly tyhle vadné pixely jasně viditelné. Samozřejmě jen na černém pozadí, tudíž při hraní Ridge Racera nejsou vidět prakticky vůbec, ale jak jsem pustil film, nebo videoklip, kde je hodně černého pozadí, byly ty chyby dost patrné... Ale hlavně, pokud si těch dead pixelů nebo stuck pixelů jednou všimnete, tak nějak pořád přitahují pozornost... a SEROU :-) A pokud mám za něco dát kupu prachů (PSP,Gamesy,1GB MS, příslušenství), tak nechci žádné viditelné vady. A kašlu na kecy Sony, že vadné pixely jsou bežné u všech LCD displejů. A vůbec není potřeba lupa :-D Možná, že někdo 1-3 vadné pixely toleruje... OK, ale já ne. Prostě, já osobně, než mít PSP s vadným displejem, raději nic :-D No, ale stejně mi to nedá a budu otravovat v obchodě a zkoumat PSPčka, dokud nenajdu ten pravý kousek :-)
Mr.Lister
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Lloyd.Irving 8. 9. 2005 17:32

Ocelot69

Tak to jsou kecy,protože když se spojí oba dva displeje DSka,vyrovná se too displeji PSP,taže riziko je u všech stejné..Přiznám se na NDS jsem měl DVA vadné pixely,můj kámoš taky,ale jeden se mu jaksi ztratil..
Red Wii,GC,GameBoy Advance SP Brighter,PSP.

dr.Míša " jsi přeci na doupěti, místo těch největších herních kruťáků široko daleko"
Lloyd.Irving
Dominating

Odeslat příspěvekod Paar 8. 9. 2005 17:55

ocelot69 píše:
Peter S. Kenedy píše:Tak vidíte další chyba PSP...u NDS jsem neviděl žádné dead pixely...sice jsme zkoušel jen dva kusy muj a od kamaráda ale jde vidět že nintendo je na poli handheldů prostě jasná jednička a handheldy dělají kvalitní :-)e/quote]

Jo, jenže PSP má 3x větší display a udržet u takový velikosti NO DEAD PIXELS je už docela machrovina....v/quote]

to neni omluva, sony ho prece dava umyslne a s necim takovym musi pocitat...
Nenávidím politickou korektnost.
Paar
Chosen One

Odeslat příspěvekod Paar 8. 9. 2005 17:56

Dark_one píše:Abych se priznal, u zadne PSP jsem take zatim nevidel zadne dead pixely :-)
Ale co jsem cetl na netu, tak dead pixely jsou videt jen pod loupu a v podimnkach absolutni tmy...
Tak nevim, bud moje PSP nema dead pixely, nemam na to nemam dost tmu, kazdopadne myslim, ze zrvona display neni ta spravna cast pristroje, ktera se da na PSP kritizovat...

je to otazka casu, kdy se nejake objevi...
Nenávidím politickou korektnost.
Paar
Chosen One

Odeslat příspěvekod Eso Rimmer 8. 9. 2005 23:19

To Mr.Lister:
Tak posečkej tak 2 měsíce a kup GPX2. Na něm vadné pixely určitě nebudou. ;)

O tom že na psp jsou vadné pixely jsem četl i na cizích fórech, takže určitě je to častější záležitost než u DS nebo jiného handheldu.
Měl jsem: kopie Atari 2600, Sega Mega Drive II, Sega Saturn, Sega Dreamcast, GP2X, Xbox 360
Blog s občasnými příspěvky a fotoalbem z JP http://my.opera.com/TomasKunert/blog/
Eso Rimmer
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Eso Rimmer 8. 9. 2005 23:20

Dark_one píše:wow, pirati delaji PSP emulator pro PC a Xbox...moje PC asi nema sanci, ale PSP hry na Xboxu, to by slo :-)

No nevím jestli by Xbox zvládl emulovat "skoro PS2". Na to mít výkon asi nebude.
Měl jsem: kopie Atari 2600, Sega Mega Drive II, Sega Saturn, Sega Dreamcast, GP2X, Xbox 360
Blog s občasnými příspěvky a fotoalbem z JP http://my.opera.com/TomasKunert/blog/
Eso Rimmer
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Dark_one 9. 9. 2005 00:12

->Eso Rimmer: Njn, ale co ty vis? Lumines by zvladnout mohl :-)
Zachraň trávu, sežer krávu!

*****ám moderátory do ucha
(Alcilův podpis [online]. [2007] [cit. 2008-02-07]. Dostupný z WWW: <http://forum.doupe.cz/>.)
Dark_one
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod Eso Rimmer 9. 9. 2005 10:34

Ale Xbox 360 nebo PS3 to zvládne určitě. :)
Eso Rimmer
Killing Spree

Odeslat příspěvekod OCELOTR 9. 9. 2005 10:41

Hele ESO, nejseš ty těma emulátorama malinko, ale opravdu jen malinko, posedlej ? No, ale když to tak vezmu, tak RIMMER je taky jenom emulace :D. (jakkoliv bez urážky)
LA-LI-LU-LE-LO
OCELOTR
Killing Spree

Odeslat příspěvekod dr.miša 9. 9. 2005 10:48

ocelot69 píše:Hele ESO, nejseš ty těma emulátorama malinko, ale opravdu jen malinko, posedlej ? No, ale když to tak vezmu, tak RIMMER je taky jenom emulace :D. (jakkoliv bez urážky)
dr.miša
Unstoppable

Odeslat příspěvekod Eso Rimmer 9. 9. 2005 11:00

Jo, mám rád staré hry.
Ty nové jsou tak nějak pořád stejné jako ty staré, jen s vylepšenou grafikou i když výjimky se najdou. Pořád čekám až se objeví obdoba hry Lepší než život, ale pořád nic. :(
Eso Rimmer
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Eso Rimmer 9. 9. 2005 11:09

Zprávy:
"Novou senzací ve světě techniky je zbrusu nová počítačová videohra, která se jmenuje Lepší než život. Za pomocí nových senzorů s dokonalou zpětnou vazbou je hra schopna určit všechny vaše sny a přání a potom je skutečně vyplnit. Hra má takový úspěch, že když v jednom obchodě v Novém Tokiu byly vyprodány zásoby, bylo k rozehnání davu nutno použít gumové nukleární zbraně."

No nezní to cool? :)
Eso Rimmer
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Dark_one 9. 9. 2005 11:15

Ja mam taky rad emulatory, mam ovsem zkusenost, ze to na nich nikdy neni takove jako original.
Btw. gumove nuklearni zbrane, LOL :-)
Zachraň trávu, sežer krávu!

*****ám moderátory do ucha
(Alcilův podpis [online]. [2007] [cit. 2008-02-07]. Dostupný z WWW: <http://forum.doupe.cz/>.)
Dark_one
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod Dark_one 9. 9. 2005 11:18

Paar píše:
Dark_one píše:Abych se priznal, u zadne PSP jsem take zatim nevidel zadne dead pixely :-)
Ale co jsem cetl na netu, tak dead pixely jsou videt jen pod loupu a v podimnkach absolutni tmy...
Tak nevim, bud moje PSP nema dead pixely, nemam na to nemam dost tmu, kazdopadne myslim, ze zrvona display neni ta spravna cast pristroje, ktera se da na PSP kritizovat...

je to otazka casu, kdy se nejake objevi...

Tvuj pesimismus nesdilim :-)
Dark_one
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod dr.miša 9. 9. 2005 11:26

Eso Rimmer píše:Zprávy:
"Novou senzací ve světě techniky je zbrusu nová počítačová videohra, která se jmenuje Lepší než život. Za pomocí nových senzorů s dokonalou zpětnou vazbou je hra schopna určit všechny vaše sny a přání a potom je skutečně vyplnit. Hra má takový úspěch, že když v jednom obchodě v Novém Tokiu byly vyprodány zásoby, bylo k rozehnání davu nutno použít gumové nukleární zbraně."

No nezní to cool? :)l/quote]

...na podobné téma je jedna povídka o Arthura C. Clarka, (bohužel si teď nevzpomenu jak se jmenuje), která vlastně zděluje, že pokud bychom získali takto schopný stroj, počítač, který je schopen dokonale, nepoznatelně symulovat náš život, samy bychom se uchýlili do tohoto generovaného světa našich představ a snů, a už bychom z něj nechtěli. V závěru povídky, dostali lidé, ztraceni samy v sobě, možnost tento snový život opustit a vrátit se do "reálu", nevyužili této možnosti.
dr.miša
Unstoppable

Předchozí stránkaDalší stránka