Pokémon

Diskuze o hrách pro kapesní herní zařízení

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod Mican 23. 9. 2005 17:23

stereoid píše:Jakou verzi hraješ??/quote]

Emerald.
Hyena rulez!
Mican
Rampage

Odeslat příspěvekod stereoid 23. 9. 2005 18:10

Paar píše:
stereoid píše:
Mican píše:
stereoid píše:Na turnaje to chce level 100 :)

Tak to si ještě máknu :o .>/quote]
Jakou verzi hraješ??/quote]

ty jeste zijes? jsem myslel ze jsi spadl kajsi do skarpy :)

Dokud žije Nintendo, tak žiju i já. Holt poslední dobou víc hraju, než sleduju fórum :)
stereoid
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Paar 23. 9. 2005 18:38

docela te chapu ;)

bigN je svina :)
Nenávidím politickou korektnost.
Paar
Chosen One

Odeslat příspěvekod stereoid 27. 9. 2005 20:46

[quote="Martin Boček";Teď nemluvím o seriálu. Ani o filmech. Ani o karetní hře a ani o té pošahané mánii kolem toho všeho. Teď mám na mysli to, co celý ten fenomén začalo. Hru...
Pokémon Red/Blue/Yellow (a Green :wink: )
Pokémon Gold/Silver
Pokémon Ruby/Saphire
Pokémon FireRed/LeafGreen

Znáte je? Hráli jste je? Bavili vás? Protože ruku na srdce, tohle byla po dlouhé době hra, která přišla s něčím originálním a novým. A ať si kdo chce co chce říká, tahle kombinace RPG a hry kámen-nůžky-papír je prostě super! :D /quote]

Jen by mě zajímalo, jaxte přišli na to, že to má něco společnýho s hrou "kámen-nůžky-papír". Já bych to k tomu teda nepřirovnával.
stereoid
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Standa 27. 9. 2005 21:09

stereoid píše:[quote="Martin Boček";Teď nemluvím o seriálu. Ani o filmech. Ani o karetní hře a ani o té pošahané mánii kolem toho všeho. Teď mám na mysli to, co celý ten fenomén začalo. Hru...
Pokémon Red/Blue/Yellow (a Green :wink: )
Pokémon Gold/Silver
Pokémon Ruby/Saphire
Pokémon FireRed/LeafGreen

Znáte je? Hráli jste je? Bavili vás? Protože ruku na srdce, tohle byla po dlouhé době hra, která přišla s něčím originálním a novým. A ať si kdo chce co chce říká, tahle kombinace RPG a hry kámen-nůžky-papír je prostě super! :D /quote]

Jen by mě zajímalo, jaxte přišli na to, že to má něco společnýho s hrou "kámen-nůžky-papír". Já bych to k tomu teda nepřirovnával.n/quote]
Já taky určitě ne, jestli to bylo myšleno tak že protivník dá vždy náhodný útok stejně jako ty, tak to je hloupost. Na každého platí něco jiného a je dobré vědět co, to už se potom nedá o k-n-p mluvit vubec ;)
Standa
Rampage

Odeslat příspěvekod Standa 27. 9. 2005 21:10

Nejsou nekde nejake informace o nds pokemonech? nemyslim tim dash, to ma do pokemoniho rpg opravdu daleko...
Standa
Rampage

Odeslat příspěvekod Petr Kolář 27. 9. 2005 21:17

Systém kámen-nůžky-papír měl naznačit zranitelnost jednotlivých pokémonů různými elementy. Co si tak pamatuji, tak Alakhazam byl velmi silný, portože jeho psychické útoky působily na většinu bez redukcí, stejně jako skoro nikdo nedokázal zabít ducha (tady už si jméno opravdu nepamatuji).
Petr Kolář - Doupě.cz

it´s better to be hated for what you are, than you be loved for what you´re not...
I live. Again.
Petr Kolář
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Mican 27. 9. 2005 21:42

Proto taky vzniknul "Dark type", kterej je super efektivní proti duchům a proti psychickejm je dokonce imunní. Ducha zase zabiješ skoro vším, tedy s výjimkou fyzických útoků. Je to k-n-p, o tom není sporu. Jenom je těch kombinací víc a málokdo si je schopný zapamatovat typy všech 380 (nebo kolik už jich vlastně je) potvůrek. Proto je třeba trochu myslet dopředu a vymyslet nějakou strategii rozvoje jak jednotlivců, tak i celé skupiny. Už proto že nikdy nevíš, co na tebe zase vyběhne.
Hyena rulez!
Mican
Rampage

Odeslat příspěvekod stereoid 27. 9. 2005 21:58

Působí to hrozně zjednodušeně. Rozhodně není zas tak velkej problém zapamatovat si typy 380 Pokemonů, ale zase na těch slabostech a odolnostech ve skutečnosti tolik nezáleží. Záleží na taktice a rozhodně s tim, že budeš mít v teamu útoky všech typů nevyhraješ.
Mariokart DS (fc): 463919-494129
Metroid Prime Hunters fc): 2491-7854-2487
stereoid
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Paar 27. 9. 2005 23:08

jo pokemoni a ty jejich typy... pamatuju na pripady (napr) kdy jsem chtel picnout chobotnici nejakou tou travou (trava na vodu = super effective), ale z ni vyslehlo Type2 - Poison a na to je to normal effective... kdo se v tom ma pak vyznat. vodni pokemon na ktereho neplati travnate... a to byly prvni dily, nechci videt ty mismase v dilech novych :)
Paar
Chosen One

Odeslat příspěvekod Raikou 18. 10. 2005 16:11

Ahoj Martine.Hraju pokemon leaf green na game boy a podařelo se mi narazit na sucima(u oblázkového města).Nevim jestli se to někomu podařilo ale mám takový pocit že asi ne.Hledal sem všude ale pokaždý sem našel ten samej odkaz:V advancových verzích se chytit nedá.Chová se ůplně stejně jako v silver a gold version(pohybuje se po celém světě kanto).S tím rozdíle že je stokrát rychlejší a ůděsnější než ve ho známe ze starších versích.Pokoušim se ho chytit už asi měsíc, ale bez výsledně.Nejvíc mě sere že už nemám masterball,s mín by to šlo rychle.Možná že by se dal chytit taky entei a raikou-to by bylo potom něco.
No nic ,tak se měj a kdyžtak odepiš.
Raikou
First Blood

Odeslat příspěvekod Paar 18. 10. 2005 16:54

Standa píše:Nejsou nekde nejake informace o nds pokemonech? nemyslim tim dash, to ma do pokemoniho rpg opravdu daleko...

dalsi pokemoni vyjdou v roce 2006 a budou se jmenovat Pearl a Diamond. budou novi pokemoni (ale uz ne nove typy), ale nic vic o tom nevim.
Paar
Chosen One

Odeslat příspěvekod stereoid 18. 10. 2005 18:04

Raikou píše:Ahoj Martine.Hraju pokemon leaf green na game boy a podařelo se mi narazit na sucima(u oblázkového města).Nevim jestli se to někomu podařilo ale mám takový pocit že asi ne.Hledal sem všude ale pokaždý sem našel ten samej odkaz:V advancových verzích se chytit nedá.Chová se ůplně stejně jako v silver a gold version(pohybuje se po celém světě kanto).S tím rozdíle že je stokrát rychlejší a ůděsnější než ve ho známe ze starších versích.Pokoušim se ho chytit už asi měsíc, ale bez výsledně.Nejvíc mě sere že už nemám masterball,s mín by to šlo rychle.Možná že by se dal chytit taky entei a raikou-to by bylo potom něco.
No nic ,tak se měj a kdyžtak odepiš.y/quote]

Pohybuje se tam vždycky jen jeden... Pokud sis vzal na začátku charmandera, je to suicune.
stereoid
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Fever 30. 10. 2005 14:24

Hrám všetky pokémon hry cez emulátor na PC a som v nich eXpert. Seriál neznášam, lebo skoro celú hru poriadne prerobili a v seriáli už to nie je ono. A pokémonov je známych 386 vo všetkých hrách, no ešte sú tu nejakí zo 4. generácie, je ich známych okolo 5 a najznámejším je Munchlax. Majú byť v najnovších hrách pre N. DS Diamond a Pearl (myslím, že sa to tu už spomínalo). Hral som všetky hry, milujem na tom tú zábavnosť a variabilitu. Pokémonov je 386 a len 6 do party, to je 3.307.682.595.151.936 kombinácii do elitnej šestky. :)
a s tým Suicunom v LG: Podľa štartovného pokémona sa po porazení Championa objaví jeden z troch Raikou-Entei-Suicune, vždy ten, ktorý je efektívny proti tvojmu štartérovi. ak by ste mali nejaké otázky, pýtajte sa. :)
A ľudia si myslia, že pokémon hry sú pre deti a pre blbcov, lebo si pozreli jeden diel seriálu. (moja mama :x ) Ale v skutočnosti to je vysoko inteligentná návyková hra na rozmýšľania a logiku, ktorá ani veľmi pre deti nie je (môj 11-ročný kamoš to hrá a stále mi volá, že sa nevie pohnúť ďalej :x )
Fever
Rampage

Odeslat příspěvekod Mican 30. 10. 2005 15:18

V pátek jsem dohrál Emerald!
Hyena rulez!
Mican
Rampage

Předchozí stránkaDalší stránka