Pokémon

Diskuze o hrách pro kapesní herní zařízení

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod Lloyd.Irving 22. 4. 2005 22:21

Můžete se podívat tady: http://blog.lide.cz/NintendoGameCube
Je tam sekce Pokémon Special (sice tam nic není,ale mohli by jste mi poslat třeba recenzi nebo tak kterou bych tam zveřejnil)
Lloyd.Irving
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Minos 22. 4. 2005 22:42

Mican píše:
Minos píše:Kdysi sem nekde na netu vydel emulatory Pokemonu z GB, existuje to jeste nekde?


Přímo emulátor pokémonu asi není, ale emulátory GB/GBA jsou vcelku použitelné a pokud vím, všechny verze v nich chodí. Kouzlo týhle hry je ale v tom, že si ji můžeš hrát kdykoliv máš trochu času a přiznejme si, že doma u počítače asi pořád nejsi. Vyšší verze jsou navíc závislé i na denní době a pokud je nechceš dohrát jenom s nočními zvířátky, nákupu skutečného gameboye stejně neunikneš.
Minos
First Blood

Odeslat příspěvekod Mican 23. 4. 2005 20:29

No to fakt zírám, že v čechách existuje nějaká scéna. Já snad fakt začnu trénovat :-)
Hyena rulez!
Mican
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod stereoid 23. 4. 2005 22:03

No moc nás neni, ale lepší jak drátem do oka. Začni trénovat, použij pokedexy, co jsem nalinkoval, vycvič nějakou slušnou 6tku pokemonů na 100 úroveň a nic ti nebrání někoho vyzvat :) Minimálně ti můžem pomoct s kompletací dexu.
Mariokart DS (fc): 463919-494129
Metroid Prime Hunters fc): 2491-7854-2487
icq: 323-427-182 rad si zahraju
stereoid
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mican 24. 4. 2005 17:29

stereoid píše:Začni trénovat, použij pokedexy, co jsem nalinkoval, vycvič nějakou slušnou 6tku pokemonů na 100 úroveň a nic ti nebrání někoho vyzvat :) !/quote]


Level 100? Já nikdy neměl víc než 55 :-) Kolik tisíc kusů "Rattata" musím zabít, abych toho dosáhnul?
Hyena rulez!
Mican
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Martin Boček 24. 4. 2005 18:10

No, já měl na lvl 100 svoji základní skvadru. A v ní ani jeden raritní pokémon! S těma vyhrávat je srabárna, sou nevyváženě silní oproti ostatním. i když... To můj Alakazam taky :wink:
redaktor magazínu Doupě.cz
Martin Boček
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod stereoid 24. 4. 2005 18:36

Někdy koncem května nebo v červnu budeme pořádat turnaj v Praze, takže kdybyste se někdo chtěl zúčastnit, taxem napíšu pravidla:
musíte mít:
-Hrajou se hry Ruby, Sapphire, Leaf Green, Fire Red, Emerald, lhostejno jaká jazyková verze.
-hrát se bud 1 pokemon a 1 pokemona (klasika)
-6 Pokemonů na 100. úrovni (mohou být i nižší ale vaše mínus :))
-nesmíte mít 2 stejné předměty u pokemonů, tzn. každý musí držet jiný.
-legendy mít můžete, ale maximálně 2, kdyby vám nebylo jasné co jsou legendy, vypíšu to tady: (Regirock, Regice, registeel, Latios, Latias, Groudon, Kyogre, Rayquaza, Jirachi, Deoxis, Articuno, Zapdos, Moltres, Mewtwo, Mew, Raikou, Entei, Suicune, Lugia, Ho-oh, Celebi)
-nesmíte mít 2 stejné pokemony (tzn. každý jiný)
-žádné cheaty samozřejmě
Bude se hrát podle toho kolik se nás sejde buď každý s každým, nebo pavoukem. Místo a čas upřesním později, až se to bude blížit :) Takže sledujte tohle fórum
Mariokart DS (fc): 463919-494129
Metroid Prime Hunters fc): 2491-7854-2487
icq: 323-427-182 rad si zahraju
stereoid
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod stereoid 24. 4. 2005 18:39

kabel nebo wireless adapter se hodí :)
Mariokart DS (fc): 463919-494129
Metroid Prime Hunters fc): 2491-7854-2487
icq: 323-427-182 rad si zahraju
stereoid
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod stereoid 24. 4. 2005 18:46

Mican píše:
stereoid píše:Začni trénovat, použij pokedexy, co jsem nalinkoval, vycvič nějakou slušnou 6tku pokemonů na 100 úroveň a nic ti nebrání někoho vyzvat :) !/quote]

Level 100? Já nikdy neměl víc než 55 :-) Kolik tisíc kusů "Rattata" musím zabít, abych toho dosáhnul?o/quote]


No pokemon potřebuje na 100. úroveň od 600 000 do 1 600 000 zkušeností, taxi to spočítej :wink: Doporučuju navštěvovat ligu a podobně.
stereoid
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mican 24. 4. 2005 19:52

Tak jo. Až u nás vyjde Emerald (žádný díl z Hoennu ještě nemám, byť už jsem "freewarovou" verzi samozřejmě dohrál), vycvičím a zúčastním se. I když tenhle turnaj už asi nestihnu. Kabel mám, alespoň vyzkouším jestli vůbec funguje :-).
Hyena rulez!
Mican
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Vít Sedláček 27. 4. 2005 06:59

Ruby/Sapphire se odehrávají v Houenu, jestli myslíš GBA hry.
Vít Sedláček
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mican 27. 4. 2005 08:03

[quote="Vít Sedláček"oRuby/Sapphire se odehrávají v Houenu, jestli myslíš GBA hry.h/quote]

Technicky vzato se ten kraj jmenuje Hoenn, to "U" tam není. Naštěstí, jinak by to znělo dost fekálně :-)
Hyena rulez!
Mican
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Paar 30. 4. 2005 09:42

Pokemoni hry? Super...
Serial? Nuda...

Prave proto me mrzi, ze lidi odsuzuji hry pro to, jak debilni byl (je) serial...
Nenávidím politickou korektnost.
Paar
Chosen One
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Vít Sedláček 2. 5. 2005 15:50

Technicky vzato se to přepisuje oběma způsoby, Houen je dřívější přepis z japonštiny, Hoenn je oficiální anglický název.
Vít Sedláček
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod J.Mataj 2. 5. 2005 16:54

nezahrál by si se mnou někdo po internetu, přes emulátor, pokémoní karty? ;))
J.Mataj
Killing Spree
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků