Pokémon

Diskuze o hrách pro kapesní herní zařízení

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod tdjohn 22. 11. 2016 22:40

Sun, ale vzal jsem to podle krabice a vůbec neřešil rozdíly. Právě se mi líbí na konzolích, že mám vždy jen jednu hru, kterou hraju, takže je to pro mě výhoda. Plus Nintendo má ten online strašně dementí. Ale i tak nic digitálně nekupuju.

Recenze jsou OK a snad se čas najde.
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Vít Sedláček 25. 11. 2016 14:01

Taky Sun že jsem nechtěl mít přehozené časy, ale zdá se mi, že i když hraju v noci, že je tam stejně světlo jako ve dne :D Nebo možná na jiném ostrově to bude jinak.
Archiv mých článků na Doupěti - http://doupe.zive.cz/sedlacek-vit
Vít Sedláček
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 25. 11. 2016 18:39

No ja jsem si uvedomil, ze vetsinou stejne hraju az vecer, takze tam mam stejne tmu. Tudiz jsem to moc nedomyslel. :D

Nintendo ma nejhorsi eshop jakej jsem snad videl. Nejenom ze je to neprehledny, ale taky ty "slevy" jsou k smichu. Ale tak do digitalni verze jsem sel hlavne kvuli praktictnosti, jak jsem rikal.
"U mě je problém..." - PC

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Vít Sedláček 25. 11. 2016 20:49

Dobrý, už je tam tma :) Asi to chtělo jen chvíli, než se to syncne s hodinama. Z eShopu mám Y, Alpha Sapphire i Sun a v pohodě. (akorát ten Sun se včera tahal celýho majora Zemana)
Vít Sedláček
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 25. 11. 2016 21:11

Ještě jsem nerozbalil, ale pak dám vědět. Předpokládám, že to budou pokémoni jako vždy, takže nic speciálního.
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Pillowrecker 28. 11. 2016 11:49

Odehráno cca 5 hodin v Sunu a musím říct, že pro mě best Pokémoni ever (nejsem sice žádný veterán, hrál jsem jen Yellow, X a GO). Hra je přehledná, dobře se ovládá a grafika je super. Za mě Pokémon Sun opravdu palec nahoru.
Lenovo Y700-15ISK | Samsung Galaxy Note 8 | Sony PS4 | New Nintendo 3DS XL | Sony RX100
Pillowrecker
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 29. 11. 2016 15:39

Daji se chytit Totem Pokemoni? Na internetu jsem nenasel moc jednoznacnou odpoved..
"U mě je problém..." - PC

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Pillowrecker 29. 11. 2016 23:09

Podle mě ne. Jsou to bossové a po dokončení trialu vždycky zmizí a během boje jsou chráněný aurou proti chycení. Mě to nešlo s jakýmkoli Pokéballem.

Ale neskutečně mě serou ty team Skull, to sou hrozný pošuci.
Lenovo Y700-15ISK | Samsung Galaxy Note 8 | Sony PS4 | New Nintendo 3DS XL | Sony RX100
Pillowrecker
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 30. 11. 2016 13:06

Ja myslim jakoze az po Trialu. Treba dokonce az po hlavnim pribehu.

Mozna, ze by mohli byt vzacni asi jako Shiny Pokemoni nebo tak neco.
"U mě je problém..." - PC

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jezek 4. 12. 2016 14:38

Mi se totemy taky nepodařilo chytit.
Jinak lidi, proč to není ve 3D? Nebo existuje nějaká možnost, tak to do 3D přepnout?
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Taťka moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 4. 12. 2016 14:46

Ještě jsem nerozbalil, ale mělo by to být stejné jako minule, ne? Takže 3D občas.
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Vít Sedláček 4. 12. 2016 16:05

Čoveče myslím že 3D vůbec není, protože by byl příliš velký frame drop. Hraju na obyčejném 3DS (ne New), a při double battlu, když jsou na obrazovce ještě dva nebo tři trenéři, to jde opravdu hodně dolů i bez 3D, a při změně menu na spodní obrazovce (třeba Attack -> Bag) čekám i několik vteřin. Oproti tomu normální souboje proti divokým pokémonům nebo 1 trenérovi mi přijdou v pohodě, dokonce snad plynulejší než v ORAS. Prostě už si to říká o novou platformu :)
Archiv mých článků na Doupěti - http://doupe.zive.cz/sedlacek-vit
Vít Sedláček
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jezek 4. 12. 2016 16:23

Tak já to jedu na New 3DS XL a je to pěkně stabilní a hýbe se to i při více trenérech v pohodě. Prostě mi přijde debilní, aby hra pro 3D platformu nenabízela 3D režim. Když si vezmu takové Yo-kaie, tak jde v principu o stejnou věc a tam byl 3D režim úplně bezproblémový.
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Taťka moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 4. 12. 2016 16:40

Mě vůbec nenapadlo, že by tam nebyl :D Ne že bych to používal, ale byl tam vždy.
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 4. 12. 2016 16:59

Mne to taky prekvapilo. Okej, pri samotnem hrani mi 3D nechybi, ale mohli ho tam dat treba pri prohlizeni Pokedexu.
"U mě je problém..." - PC

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků